Dom Jona w New Jersey

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Dom Jona w New Jersey

Post autor: Damned »

Obrazek

Pomyślałem sobie kiedyś, że jak będę w okolicy New Jersey, a zespół nie będzie akurat w trasie to chciałbym odwiedzić okolice Jona. Zobaczyć gdzie powstało 6 ostatnich albumów Bon Jovi, a może i spotkać samego zainteresowanego :)

W tym celu znalazłem dom Jona w Google Maps, by ustalić jego adres i udało się. Tym samym, jeżeli ktoś z Was będzie w okolicy Nowego Jorku, możecie śmiało zapukać do Jona. A nuż będzie u niego ekipa przy pracy nad kolejnym albumem i załapiemy się na unikalną sesję... :)
To by było coś! :)

Adres Jona:
740 Navesink River Rd, Middletown, NJ

Google Maps
Virtual Globetrotting
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ma to min. dzięki moim 10 albumom które kupiłem :F
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie podoba mi się ta chata. Za wielka, a gdy Jon oprowadzał po niej telewizję, to i wewnątrz nie wydawała się zbyt przytulna.
Tym samym składam hołd mojemu nieuporządkowanemu małemu pokojowi ;]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Do tego pałacu Jasiek wpada tylko na weekendy podobno...
Teraz sobie kupili apartament w Soho na Manhattanie...
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Od ładnych paru lat mieszkają już w NJ, dla dzieciaków się przenieśli (szkoły, college, kontakt z niepodkloszowym życiem).
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Magnolia pisze:Od ładnych paru lat mieszkają już w NJ, dla dzieciaków się przenieśli (szkoły, college, kontakt z niepodkloszowym życiem).
Właśnie dlatego się przenieśli na Manhattan - dla dzieci, żeby nie żyły w odizolowaniu od Wielkiego Świata, że tak to ujmę.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Talia pisze:
Magnolia pisze:Od ładnych paru lat mieszkają już w NJ, dla dzieciaków się przenieśli (szkoły, college, kontakt z niepodkloszowym życiem).
Właśnie dlatego się przenieśli na Manhattan - dla dzieci, żeby nie żyły w odizolowaniu od Wielkiego Świata, że tak to ujmę.
A czy dom w NJ nie jest przypadkiem zniszczony przez huragan i m.in. dlatego też przenieśli się do NY?
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Nie, to już wtedy był dom "dodatkowy". Kiedy dzieciaki miały naście lat to już się przenieśli... nie wiem ok. 5 lat temu... jakoś tak. A dom jest trochę zniszczony, choć bardziej teren wokół i sąsiedzi.
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 21:45 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

witektok pisze:Centralna część budynku jako tako jakąś całość tworzy, taka niby piętrowa oficyna ale wszystko łamie te boczne wijące się skrzydło(garaże, ogrodzony plac na samochody) nie znają się na architekturze.
To skrzydło i cała część po lewej (z wyjątkiem garażów) to słynne studio domowe Jona o nazwie Sanctuary II. To tutaj zostały nagrane wszystkie płyty od Crush (z wyjątkiem Lost Highway). To tutaj odbył się też jeden z pierwszych koncertów Live przez internet i z niego właśnie poniższe nagranie:

http://www.youtube.com/watch?v=83yogoKoR9g

Koncert odbył się w lutym 2000. Zespół zaprezentował na 4 miesiące przed premierą albumu Crush nowe utwory tj. Say It Isn't So, Just Older, Thank You for Loving Me oraz Two Story Town.

Z mojego punktu widzenia bardziej interesujące byłoby zobaczenie właśnie tego miejsca, niż apartamentu na Manhattanie, ale pewnie łatwiej byłoby spotkać Jona właśnie w centrum NYC. ;)
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 22:05 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Nie wiem jak teraz Janek traktuje fanów płci męskiej ale 13 lat temu był w porządku.
W łeb mi nie dał w Berlinie ;)
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Jejku w takim domu spokojnie można się zgubić :o Chyba wole mój pokój...Ale jeśli Jonowi się podoba to jego sprawa. A tak w ogóle widzieliście jak wygląda w środku?Masakra, jak dom jakiejś starszej pani tylko parenaście razy większy i bez boazerii...Ale jeśli nasz kochany JBJ dobrze się tam czuje to super.Aha i w jednym z wywiadów mówił że wystrojem wnętrza zajmowała się żona.Hmm...chyba widać, co nie?
Ostatnio zmieniony 9 lutego 2013, o 14:08 przez wiki525, łącznie zmieniany 1 raz.
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 22:05 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Z zewnątrz wygląda trochę jak współczesna twierdza z parkingiem jako dziedzińcem :cfaniak: Moim skromnym zdaniem za taką kasę można kupic/zaprojektować ładniejszy dom :P
I jeśli to jest ten, po którym Jon kiedyś oprowadzał telewizję, to pamiętam, że rzuciło mi się w oczy to, że wewnątrz wszystko było posprzątane i nie było praktycznie żadnych śladów niczyjej obecności, więc rzeczywiście ta chata pełni funkcję raczej ozdobną...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”