Jon vs. Sebastian

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Bonjova pisze:Europe powrócili w wielkim stylu :?: I ja nic otytm nie wiem :?: czy ktos może podać mi tytuł albumu, żebym mogła go sobie ściągnąć.
"Start From The Dark" :D

POLECAM :!:

[ Dodano: 2006-01-19, 13:20 ]
Wiecej info podam w nowym temacie - Europe - come back po latach, zapraszam :D - by nie robic balaganu.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

sobol_77 pisze:A Jon powinien unikac konfliktow silowych, no chyba ze ma za plecami reszte chlopakow z BJ :D
Tiaaaa, wyobraża sobie ktoś Bacha trzymanego za nogi przez Davida, a za głowę przez Ryszarda, aby Jon mógł skrępowanego uprzednio biedaka swobodnie obkładać? :mrgreen:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Wówczas Sebastianowi pozostałaby jego ostatnia i najsilniejsza broń - WYDZIERAć SIę XD
Podobno wyleciał ze Skid Row między innymi dlatego, że krzyczał na ochroniarzy którzy budzili go o 3. nad ranem coby mu toboły spakować :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ja tylko nie rozumię dlaczego wywalili z zespołu taki głos :evil: ... no bo chyba nie tylko dlatego, że się na ochroniarzy wydzierał :P
Niech mnie ktoś oświeci... bo strasznie mnie to zaciekawiło... czemu Bach rozpoczął solową karierę :)
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

No więc, to czy wyleciał czy odszedł sam, jest w sumie sprawą dyskusyjną.
Oczywiście jak zawsze w takich sytuacjach obydwie strony mają swoją prawdę - Sabo, jak już wspominałam, albo w wywiadach milczy i nie chce rozmawiać o Sebastianie, albo opowiada głupoty w stylu złego traktowania przez niego ochroniarzy, spóźniania się na wyjazdy, a tak poza tym, to mówi że Sebastian zaczął zespół olewać i sam go opuścił - Baz natomiast twierdzi, że nie dość, że został zwolniony, to jeszcze nikt nie powiedział mu tego wprost.
Jednak i Sebastian, i reszta Skid Row powtarza, że głównym powodem rozstania był fakt, że Sebastian chciał mieć większy wpływ na to co robi Skid Row, więcej wkładu w materiał - jak mówił, nie chciał być "drugim Vince'm Neil'em" :mrgreen: I w sumie trudno mu się dziwić, ale Sabo uparcie twierdzi, że było dobrze póki Sebastian robił co mu kazano i nie pyskował zbytnio - dla mnie to wygląda tak, że właściwie na każdym kroku widać, że muzyka jest dla Sebastiana całym życiem i bardzo się w to wszystko angażuje, a poza tym jest silną osobowością, i w pewnym momencie miał po prostu dość tego, że nie ma nic do powiedzenia - i trudno się mu dziwić, chociaż ja bardzo żałuję - TAKA gitara i TAKI wokal, to było naprawdę coś :D
W każdym razie, Skid Row wyszło na tym rozstaniu znacznie gorzej, jak zresztą niemal zawsze w takich przypadkach- fani poszli za Bachem - bo jak tu takiego nie kochać :mrgreen: - a Snake i spółka ze swoim nowym, żałosnym wokalem gryzą zapewne paluchy :mrgreen:
Wypieprzenie wokalisty z zespołu jest głupotą - wypieprzenie TAKIEGO wokalisty jest klasycznym przykładem samobója 8)
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Klasyczny przykład problematyki w zespole-jeden członek zespołu, który jest liderem (założyciel był Snake, czyli Sabo; w tworzeniu materiału pomagał mu też niejaki Rachel Bolan) vs.drugi (czyli Baz niejaki), chcący liderem być :mrgreen: (a przynajmniej mieć wpływ na twórczość grupy czy też zbierać należną sławę za ten wpływ). Nie kojarzy Wam się to z czymś? ;)
Ale wyrzucenie takiego głosu... hmmm... :|
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

olcat pisze:Wypieprzenie wokalisty z zespołu jest głupotą - wypieprzenie TAKIEGO wokalisty jest klasycznym przykładem samobója 8)
No i ja mam taki sam problem .... Bo Nightwish też wypieprzył wokalistkę z TAKIM głosem... niby ona tylko spiewała ... ale wciaż nie mają nikogo na jej miejsce... :beksa:
Niby zespół wciąż istnieje... ale z miesiąca na miesiąc coraz czerniejszą widzę przyszłośc Nw... :beksa: :beksa: :beksa:
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Kasiunia - nawet jeśli Nightwish przyjmie nowa wokalistkę to już nie będzie Tarja i da się to odczuć na muzyce...zespół po wymianie wokalisty już nie jest tym samym zespołem...Tarji bardzo było przykro z tego powodu...co widać było przy wywiadach.Poza tym,czytając pewien artykuł znalazłam wypowiedx Tarji,że przy nagrywaniu płyty bodajże "Oceanborn" ale nie jestem pewna miała zaśpiewć partie bardzo wysokim głosem z czym nie dawała sobie rady...wsparcie kolegów z zespołu polegało na ty,że ona siedziała na podłodze i płakała a oni się na nią wydzielrali....tyle o Nightwish...

Jeśli chodzi o Europe posiadam tę łytę i zaskoczyła mnie bardzo ...negatywnie :| jedyna piosenka która nadaje sie do słuchania to tytułowa "Start from the dark" a reszta...jak dla mnie bezpłciowa...pomimi,że naprawdę lubie Europe i posiadam prawie wszystkie ich starsze płyty...tą omijam z daleka...
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

tak EUROPE wydało w 2004-Start From The Dark i całkiem niedawno bo z 2-3 tygodnie temu album 'Secret Society" jak dlamnie ten album niszczy"Start"(HAND zresztą tez:P)
goraco polecam. Co do konfliktu Tempest'a z Bon Jovi to pierwsze słysze,

A juz rozwalił mnie ten z Bachem, a ze Jon dostał po oczach to nie powinno dziwic skora Bach dwie głowy wiekszy i łapy długie jak Lenox Lewis:P -wzioł go na dystans hehe.

a co do sprawy w sadzie to wiem ze taka Sebastian miał ale nie z Bon Jovi, tylko o to ze podczas jakiegos koncertu ktos z publiczności rzucił go butelką w głowe a ten odrzucił ja i jeszcze skaczył z piesciami na kolesia ze sceny(mam to na filmiku) inna ver. to ze ta butelka Bach trafił przypadkowa dziewczyne i za to maił sprawe w sadzie..

a tak z ciekawosci wie ktoś co porabia teraz Bach??

i ile ma dokładnie wzrostu?:P (cos słyszałem ze 192cm ale mysle ze ma wiecej?)

[ Dodano: 2006-11-11, 21:49 ]
a za co wyleciał Bach ze Skid Row to nie słyszałem konkretnej przyczyny w jakims wywiadzie Bolan powiedział ze Sebastian stał sie bez uzyteczny
co pewnie zaostrzyło ich konflitk
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”