Wszystkiego Najlepszego!!!

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

agusia.07
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2009, o 21:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: agusia.07 »

a po co mają rosnąć?i bez nich będzie ok,liczy się środeczek,łysolki są sexy,wiem,bo,mam takiego w domu,a zawsze marzyłam o długowłosym przystojniaczku he he
dżonia :*
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

teken020 pisze:Niech mu włosy rosną zamiast wypadać :P
Teken, tego to by mu wszyscy życzyli :) Zresztą u mnie (pewnie tak samo jak i u wszystkich innych ludzi, którzy składadli mu życzenia) za tymi dwoma słowami "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO" to kryje się wszystko co najlepsze czyli takie all in 1 :) .
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

agusia.07 pisze:a po co mają rosnąć? (...) łysolki są sexy
Bez przesady xD :PPPP (chodzi mi tu że moze i niektorzy sa, ale nie wszystkim by pasowalo tak niestety ;)
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Generał_Italia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 32
Rejestracja: 19 lutego 2009, o 20:57
Lokalizacja: Za górami, za lasami

Post autor: Generał_Italia »

No to: 100 lat, 100 lat i wszystkiego najlepszego :D
Bo jest tak jak jest, a nie inaczej.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Leczcie się.... Co za podstawówka... Ludzie, dorośnijcie trochę i opanujcie chęć pisania o niczym...
Jonnny, 100 lat, ble ble ble... ough.............. Co za pier...lenie....
Aaaaaaaaaaaaaa............. mam dość tego kółka wzajemnej adoracji, pisania o niczym, to się robi śmieszne (na pewno boski Jon czyta te bzdety...).
Dla forumowiczów, co jednak mają coś więcej w głowach - polecam np. nowy Frontside dla otrzeźwienia... Resztę żegnam, chyba jednak nie wytrzymałem tego pierdolenia.
Jak ktoś ma ochotę pogadać naprawdę o Bon Jovi - zapraszam na priv / gg.
PS - Pippo, jutro wysyłam Ci Def Leppard, sorki że tak trwało, ale wersja oficjalna była nie do odratowania, wysyłam nieokrojoną wersję tv.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

Sobol coś jakiś zły jest od początku dnia :PP ale mnie też denerwują posty, praktycznie o niczym nie mówiące.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Mnie momentami denerwuje, że fajny post ginie pod stertą nic nie znaczących tematów czy postów, ale jakoś z tym żyje ;] Widać Sobol nie wytrzymał ;]

A żeby nie było offtopu to powiem tak. Jon 100 lat, ale na scenie. ?eby następna płyta była tak genialna jak HAND. ?eby fani przestali narzekać a zaczęli doceniać Twoją Twórczość. ?eby wzięli się w garść i zamiast mówić jakby to chcieli koncert w Polsce coś zrobili w tym kierunku (wszakże to dodatkowa kasa dla Ciebie). ?ebyś lepiej dobierał piosenki na płyty. ?eby fani zamiast rozmawiać o Twoich ząbkach dostrzegli piękno Twoich tekstów, aranżacji, śpiewu ot np w takich piosenkach jak w Whole Lot Of Leaving czy Any Other Day. Bo czy jest coś gorszego dla Ciebie niż zrobienie genialnej piosenki która potem jest oceniana słabo (pomimo, że jest genialna)?? ?yczę Ci, żeby Twój kolega Richie wziął się w garść i nagrywał dłuższe solówki i mocniejsze gitary na płycie. ?yczę Ci, żebyś nie nagrał już nigdy tak słabych piosenek jak She Don't Know Me, Blame OILORNR, ISWIDead czy Love For Sale a przynajmniej byś nie umieszczał ich na płycie. ?ycze Ci, abyś nagrywał tylko tak genialne piosenki jak Whole Lot Of Leaving, It's My Life, Any Other Day, Love Is War, I Am, Dirty Little Secret czy Born To Be My Baby czyli piosenki które oceniam w skali 1-6 na przynajmniej 7 (inni fani nie muszą ich lubić ważne żeby mi się podobały). ?yczę Ci, aby Twoja pewność siebie pozwalała Ci to odkrywania nowych horyzontów w muzyce jak to miało miejsce przy Lost Highway (może teraz czas na kierunek taki jak na pierwszej płycie Killersów?? - lubisz ich więc idź w tym kierunku). ?yczę Ci, aby te płyty odnosiły tak jak Lost Highway duży sukces i artystyczny i komercyjny tak, aby fani narzekający na ten album nie mieli dodatkowych argumentów do czepiania się Twojej twórczości. ?yczę Ci, aby starzy fani podchodzili do Twoich płyt piosenek bez z góry ustalonej oceny i opinii. ?eby to iż piosenka/album powstał/a po 2000 roku nie był najważniejszym argumentem do jechania po niej. ?yczę Ci, aby starzy fani docenili też Twoją nową Twórczość, bo czy nie prawdą jest, ze taki HAND czy Crush nie są płytami równie dobrymi jak KTF, TD czy NJ (o ile nie lepszymi)?? A na koniec życzę Ci też następnego wielkiego hitu na miarę IMLife...

?yczenia może trochę "narcystyczne" i ironiczne, ale szczere :P

No to tak, aby było w temacie ;]

A nam życzę, żebyśmy się spotykali w ciekawszych i wartościowszych tematach.
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Adrian pisze:?yczę Ci, żebyś nie nagrał już nigdy tak słabych piosenek jak She Don't Know Me, Blame OILORNR, ISWIDead czy Love For Sale a przynajmniej byś nie umieszczał ich na płycie. ?ycze Ci, abyś nagrywał tylko tak genialne piosenki jak Whole Lot Of Leaving, It's My Life, Any Other Day, Love Is War, I Am, Dirty Little Secretczy Born To Be My Baby
Tak... to kwestia gustu, oczywiście, ale ja takich życzeń nie złożyłabym Jonowi, może tylko w kwestii BTBMB sie zgodzę.
Adrian pisze:A na koniec życzę Ci też następnego wielkiego hitu na miarę IMLife...
Jon, nie bierz na powaznie tych życzeń ;)


Sobol - wdech, wydech, wdech :)) nie warto psuć sobie nerwów...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Tak... to kwestia gustu, oczywiście, ale ja takich życzeń nie złożyłabym Jonowi, może tylko w kwestii BTBMB sie zgodzę.
Dlatego to są moje życzenia ;P
Jon, nie bierz na powaznie tych życzeń ;)
One są jak najbardziej poważne. A o drugim tak dobrym przeboju jak IMLife to można tylko pomarzyć... ehhhhh ;/
Dark_Princezz
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 10:43
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Post autor: Dark_Princezz »

Adrian pisze:One są jak najbardziej poważne. A o drugim tak dobrym przeboju jak IMLife to można tylko pomarzyć... ehhhhh ;/
Uważaj a żeby Bońki cię nie zaskoczyły :PPP

Wszystkiego Naj Jon i jak najlepszych płyt i koncertów :D
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

sobol_77 pisze:Aaaaaaaaaaaaaa............. mam dość tego kółka wzajemnej adoracji, pisania o niczym, to się robi śmieszne (na pewno boski Jon czyta te bzdety...).
No pewnie ze czyta :lol:
Chyba nie liczyles ze temat "wszystkiego najlepszego Jon" bedzie jakis powazny?..
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

ekhm, praktycznie to ten temat będzie można "odświeżyć" za rok.

hmm, a czy temat jest poważny... to ja sama nie wiem xD
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Antyradio dzis rano pamiętało o urodzinach Mr JB. ;)
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

no to tak jak każdy życzę Jaśkowi wszystkiego najlepszego.

A i w Zetce dzisiaj też wspominali o urodzinach Jona :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Smutne jest to iż Jasiek jest starszy o 33 lat :beksa: . Ale wszystkiego najlepszego !
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”