Zmiana Image

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Oj tam Bartek przesadzasz ja np. nie szaleje za Jonem , ale fajne jest takie posmianie sie w miłym gronie . Jon jest sympatycznym facetem i dlatego przyciaga wiele fanek . Wierz mi na muzyce tez sie skupiaja .... kiedy wyłacza im sie monitor ;) :lol:
Taki joke :P

A teraz poważnie Bartek nie przejmuj się jaki temat takie komentarze ;) to jest luźny temacik taka gadka szmatka ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

bartekbb23 pisze:MOże wreszcie przestaniecie ludzie patrzeć na Jona i zaczniecie słuchać muzyki, echh... jakby na tym forum były same smarkule, które słuchają Bon Jovi tylko dlatego, że Jon taki prześliczny :P No ale już nie jest taki przecudowny, więc sądzę, że część albo przestanie sie zajmować Bon Jovi i wyrzuci wszystkie płyty w diabły, albo wreszcie skupią się na samej muzyce ;]

Bez przesady, muzyka liczy się głównie, ale miło jest także jeśli śpiewa ją jakiś przystojniak (w tym wypadku Jon, ekhm, poprawie się: Jon 4 dni temu :P) :)
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

No własnie Bartku nie przejmuj sie takie śa kobiety ;) Ja tez lubie jak wokalista mojego ulubionego zespołu dobrze wyglada wiec nie widze problemu dla ktorego nie moglibyśmy o tym rozmawiac. Wysle Jonowie farbe do włosow w prezencie ;|
Ostatnio zmieniony 5 września 2007, o 20:42 przez monjovi, łącznie zmieniany 1 raz.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

po prostu OMG...

Jonny znow probuje zwrocic na siebie uwage jak za czasow KTF kiedy prawie wszystkie stacje radiowe podaly ze pozbyl sie tapira... chlop zapomnial chyba, ze to juz nie te czasy kiedy oczy wiekszosci nastolatek skierowane byly wlasnie na niego... Dla mnie ta fryzura to tragedia, ale to wyjdzie na nastepnym teledysku, bo wtedy bedzie na wyjsciowo. Wlasnie padl ostatni bastion jego popularnosci, oby to nie byla rownia pochyla... Lepiej niech wezmie sie za nagranie prawdziwej plyty i tym odzyska slawe i moj szacunek... A we wszystko znow zamieszany jest Springsteen... Na pal !
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Adrian :) hehehe zdjęcia sprzed 10 lat a Ty w newsy sie bawisz :| no wstyd niezły z Ciebie reporter skoro odgrzebujesz zdjecia i dajesz jako news :)
One były podane wg 2ch serwisów jako najnowsze fotki z East Hampton (poźniej potwierdzane przez inne strony), ale rzeczywiście całkiem możliwe, że to nie jest Jon z 2007 roku. Tego się dowiemy jednak za kilka dni na 100%.
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Kurcze, czy ja jestem nie halo, czy Wy? ;) Czy jest tu ktoś, kto poza nową-starą fruzurką Jaska świata teraz nie widzi? ;) I uwaza, że jest to fryzurka najlepsza z najlepszych? I jest nią totalnie zafascynowany?? ;) :P :P :lol: :jupi:
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Ja na pewno nie :|





Aha, a po za tym Jon miał chyba ładniejsze włosy w Destination Anywhere, no i był młodszy:P
Ostatnio zmieniony 6 września 2007, o 13:43 przez magda01614, łącznie zmieniany 1 raz.
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Tak generalnie to ja ;) Ale sie zaraziłam od Ciebie z rok temu :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
lunar_piano
I Believe
I Believe
Posty: 89
Rejestracja: 4 listopada 2006, o 15:35
Lokalizacja: ...

Post autor: lunar_piano »

Wyglada okropnie. Jak robol prosto z budowy. Jeszcze tylko zaciapane zaprawą murarską spodnie na szelkach (bez podkoszulka) i idealny obraz lubującego się w piwie i papierosach faceta, którego sukcesem jest układanie cegły na cegle budując kolejne z "3 milionów" mieszkań.... :zly:
...no i przyszło mi chałturzyć....
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Najważniejsza muzyka

Post autor: gnjovi »

tak sobie myślę.wydaje mi się że duża część z tego forum to nastolatki dlatego
takie komentarze w stylu tragedia hańba oczywiście niedosłownie ale jest to wyrazem tego iż nie ważne jest dla was jego muzyka tylko wygląd ale Jon jest muzykiem a nie fotomodelem.powody zmiany fryzury mogłybyć różne w końcu Jon nie jest młodzieniaszkiem.ale najważniejsza jest muzyka i to można omawiać lub krytykować. przekonałem się sam 15 lat temu przy okazji zmiany fryzury Jona fryzura fryzurą a Keep the Faith to jest dla mnie i nie tylko jeden z najlepszych albumów Bon Jovi i w ogóle.
Z Keep faithowskim pozdrowieniem
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

GNJOVI, ale nie powiesz mi, że teraz ładnie wygląda...



A, no i wiadomo przecież, że muzyka jest najważniejsza:) PZdr:)
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Według mnie nowa fryzura Jona jest normalna jak każda inna innym się podoba innym nie. Jeśli chodzi o moje zdanie to jest mi obojętne jaką fryzurę ma. Może być i nawet łysy byle tylko tworzył jeszcze fajniejszą muzykę bo to jest najważniejsze.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Sharmi
I Believe
I Believe
Posty: 92
Rejestracja: 2 marca 2007, o 21:06
Lokalizacja: Kamień pomorski city

Post autor: Sharmi »

Jednym słowem Jasiek zrób coś z tym nowym imagem bo jest tragiczny ;/ :(

Wolałam jego w dłużzych włoskach :D

A mi sie zdeczka zdaje czy mu wystaje brzuszek troszke :P
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

lunar_piano pisze:Wyglada okropnie. Jak robol prosto z budowy. Jeszcze tylko zaciapane zaprawą murarską spodnie na szelkach (bez podkoszulka) i idealny obraz lubującego się w piwie i papierosach faceta, którego sukcesem jest układanie cegły na cegle budując kolejne z "3 milionów" mieszkań....

oj oj, powiało mi tzw daleko posuniętą nadinterpretacją... ;)
Ale swoją drogą nie miałabym nic naprzeciw, zeby mi cosik pobudował :lol: I moze byc nietylko bez podkoszulka, ale i bez szelek... i bez spodni ;))) :lol: :lol: :lol:
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ptysia pisze:oj oj, powiało mi tzw daleko posuniętą nadinterpretacją...
Ale swoją drogą nie miałabym nic naprzeciw, zeby mi cosik pobudował I moze byc nietylko bez podkoszulka, ale i bez szelek... i bez spodni ))
Nie no ta dyskusja posuwaa sie za daleko własnie POSUWA ;)
Oj tam co za roznica jak wyglada grunt jaka muzyke tworzy jezeli ma zamiar wydać znów coś solo pokroju Destination Anywhere to niech sobie nawet włosy na rozowo farbuje ;)
Oj dziewczęta stary jest przezywa hmm no druga nie no na druga jest za stary trzecia młodosc :lol:

Oj a apropos robota a moze ona spełnia swoje marzenia z dziecinstwa ;) Moze zawsze chciałbyć robotem ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”