Kreskówki! :)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Kreskówki! :)

Post autor: Agata BJ »

Wszyscy byliśmy kiedyś dziećmi :) Tak więc polecam stronę - http://www.kreskowki.fani.pl/ Ogromny zbiór seriali animowanych, większość to bajki, które np. ja oglądałam jako małe dziecko w telewizji :) Bardzo miło do tego powrócić :) Polecam!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Dragon Ball - to były czasy.. Pamiętam jak się cały dzień czekało na kolejny odcinek na RTL-u o 15:30 jak dobrze pamiętam. Moim ulubiony bohaterem był oczywiście Songo. Ale bardzo lubiłem Kriliana, Vegeta (polubiłem go kiedy trochę złagodniał i lubiłem jego rywalizację z Songiem, dobra akcja była gdy założył różową koszulę :D) Genialnego ?ółwia, który miał fajne zainteresowania :D
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Jeszcze nie sprawdziłam co jest na tej stronce ale ja chcę Wilka i Zająca!
Sobol, nie ukrywaj się, wesprzyj mnie... :P
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Ha. Nawet Motomyszy moje ukochane są na tej stronie, ale tylko pierwszy sezon. A co do Wilka i Zająca - ostatnio na Pulsie puszczali.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

imp pisze:Jeszcze nie sprawdziłam co jest na tej stronce ale ja chcę Wilka i Zająca!
Sobol, nie ukrywaj się, wesprzyj mnie... :P
Hehe Wilk i Zając niekoniecznie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

Smolek pisze:Dragon Ball - to były czasy.. Pamiętam jak się cały dzień czekało na kolejny odcinek na RTL-u o 15:30 jak dobrze pamiętam. Moim ulubiony bohaterem był oczywiście Songo. Ale bardzo lubiłem Kriliana, Vegeta (polubiłem go kiedy trochę złagodniał i lubiłem jego rywalizację z Songiem, dobra akcja była gdy założył różową koszulę :D) Genialnego ?ółwia, który miał fajne zainteresowania :D
Yeah! Mój rocznik '89 też żył tą anime i ta pamiętna 15.30...
Jak dziś się czeka na koncert BJ tak wtedy na Dragon Ball :cfaniak:
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

kondzik pisze:Yeah! Mój rocznik '89 też żył tą anime i ta pamiętna 15.30...
Jak dziś się czeka na koncert BJ tak wtedy na Dragon Ball :cfaniak:
To było coś niesamowitego. Teraz robią jakieś beznadziejne bajki, bardzo się ciesze, że żyłem w tamtych latach. Świetny był też Kapitan Tsubasa czy Rycerze Zodiaku, a potem wzięła mania Pokemonów, pamiętam jak kupowałem chipsy po to aby mieć żeton Pokemonów, miałem bardzo ich dużo..
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

A propos "Przygod Animków". Zauważyliście że w tym serialu kreska była potwornie nierówna. Raz była bardzo śliczna, a innym razem tak wyglądała, jakby była zrobiona przez upośledzone dziecko. Czasami miałem wrażenie że oglądam coś zupełnie innego. Powód był taki, że różne studia pracowały nad tym serialem. Najlepsze odcinki były zrobione przez studio Tokyo Movie Shinsa (TMS). Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, to było zrobione przez Japończyków, a jak wiecie oni są perfekcjonistami jeżeli chodzi o stronę wizualna seriali animowanych. Najgorzej wyglądały odcinki zrobione przez Wang Studios. Czasami żałuję że studio Tokyo Movie Shinsa nie było odpowiedzialne za wszystkie odcinki tego serialu, bo wtedy poziom kreski i animacji był bardzo wysoki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”