Forumowicz roku 2014, edycja VII

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

alniac pisze:
Agata BJ pisze:
Yossarian pisze:skromnie planuję zgłosić siebie, bo nie wyklucza tego regulamin.
Śmiem twierdzić, że go nie przeczytałeś ;) Albo bardzo niedokładnie i wybiórczo :D
Ale kiedy kolega ma rację... ;) W regulaminie jest napisane, że nie można na siebie głosować, ale nie ma żadnych restrykcji co do tego, KOGO można typować :) Także no... :D
Myślę, że wszyscy rozumiemy o co chodzi ;) Nie przyjmuję głosów na samych siebie...wybaczcie :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Moje 3 typy za ten rok to:

1.Damned
2.Filip
3.Philippo the D.

;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dzięki wielkie :)
Ja wygrałem rok temu.
Dajmy tym razem szansę komuś innemu :)
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Damned pisze:Dzięki wielkie :)
Ja wygrałem rok temu.
Dajmy tym razem szansę komuś innemu :)
Niech pomyślę... nie? :D
Pozostałej dwójki nie zdradzę.
Stick to your guns.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:Piszcie piszcie swoich kandydatów bo ja jakoś wyjątkowo w tym roku nie mam pomysłu.
czuję, że w tym roku do finału dojdą Damned i EVENo ;)

Co prawda EVENo zaczął bardzo aktywnie działać dopiero pod koniec roku, ale widzę, że trafił do serc forumowiczów, więc... ;)

Damned nie tworzył w ostatnim miesiącu tylu tematów znajdujących uznanie wśród ludzi co Eveno, ale jego działalność na forum stała przez cały rok na bardzo wysokim poziomie i coś mi się zdaje, że ma szansę stać się jedynym forumowiczem uzyskującym tytuł Forumowicza Roku 2 razy z rzędu :) Brawo Filip! :)

To są wg mnie najwięksi faworyci. Jeśli miałbym wybierać spośród nich to jednak zagłosowałbym na Filipa. Z EVENo... nie zawsze miałem taki sam punkt widzenia :D ;) Jednak to mi nie przeszkadza zauważyć, że to co ostatnio robi jest warte uwagi i z pewnością oddam na niego jeden z głosów

Z pozostałych osób, mniej "medialnych", ale na pewno nie mniej wartościowych wymieniłbym MonęTozzi, która najczęściej pierwsza podaje informację o występach Richiego. Zawsze z chęcią sprawdzam każdy post Mony :) Szybko i na temat! :)

Wymieniając Richiego nie sposób nie zauważyć, że redagowaniem opisów koncertów z The Aftermath Of The Lowdown Tour w największym stopniu zajął się Prezes1! Dla sporej liczby forumowiczów był to temat niszowy, więc tym bardziej należy się pochwała!
Zresztą jakim wspaniałym fanem Sambory jest Prezes1 mogłem osobiście przekonać się w na koncercie w Berlinie. Szacun!

Ktoś już wcześniej zauważył (słusznie!), że w tym roku bardzo dużo ciekawych informacji i linków podawały Lydia i MonJovi. Pełna zgoda! :) Dodałbym do tego także to, że zawsze z chęcią klikam w linki podawane przez KondZika; lubię wymiany zdań z podawaniem przykładów na temat kondycji głosu Jona między taken'em, madm i mst oraz trzeźwej oceny formy Jona czy Richiego przez Dand'a; podobał mi się cykl recenzji autorstwa Deklina, szybkie humorystyczne komentarze Yossa itd, etc... To są przykłady na gorąco, ale nie o to chodzi żeby wszystkich wymienić, tylko wykazać, że na forum jest sporo osób wnoszących coś w nasze "bonjoviaste" życie :)

Nie wiem czy poza Damnedem i EVENo ktoś ma szansę na tytuł ;), ale na pewno inne osoby są także warte wymienienia, bo sprawiają, że z chęcią często zaglądam na nasze forum
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Moje głosy.:
Damned - szczerze mój zdecydowany faworyt. Mam dla niego wielkie uznanie za to co wyczynia w rożnych tematach jak 30 lat BJ czy w swoim Damned TV.
A u mnie jako redaktora Damned ma dodatkowe punkty za to, że daje mi inspiracje i gotowe tematy do artykułów czy to na główną stronę czy na FBooka.

Kikusia - podoba mi się to, że potrafi powiedzieć swoje zdanie nawet gdy nie jest ono w danej grupie osób popularne. Dzięki temu forum się ożywia, a ludzie prezentują swoje poglądy.

3 głos powędruje może na EVENo (za humor i ciekawe tematy), może do prezesa, monjovi albo lydii za zamieszczanie ciekawych rzeczy, a może do Dolkiena którego recenzje z przyjemnością mi się czytało.

Możliwości jest kilka ;)
Chciałbym aby forum tętniło życiem jak za starych dobrych lat (np. 2005 rok ;D )
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
EVENo

Post autor: EVENo »

AGATKO, od teraz każdy głos na mnie liczy się fifty-fifty do Ciebie i do Alniac. Serio, cały ten plebiscyt mam gdzieś. MADAFAKIN SIEDEM RAZY przewinął się wyżej mój nick. A przecież nawet Was nie lubię, obydwoje dobrze wiecie.

Swoją drogą właśnie teraz, wprawdzie po trzech piwach i po przymusowym słuchaniu RMF FM w trakcie trwania Poplisty (Jezu, jak mnie ta Taylor wkurfia) odtwarzam wybrane kawałki Bon Jovi i... mam uśmiech na ustach. Długa przerwa zrobiła swoje i WITW, LIS, TAALS, BOR oraz Wanted znów sprawiają, że poczułem się lepiej. Niezły wybryk, bo nie pamiętam kiedy coś takiego miało ostatnio miejsce. Ale jutro pewnie wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

EVENo pisze:AGATKO, od teraz każdy głos na mnie liczy się fifty-fifty do Ciebie i do Alniac. Serio, cały ten plebiscyt mam gdzieś.
Chyba nie rozumiem, a pojawiło się w powyższym wspomnienie o mojej osobie... :p
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:MADAFAKIN SIEDEM RAZY przewinął się wyżej mój nick. A przecież nawet Was nie lubię, obydwoje dobrze wiecie.
:D jasne, że wiem przecież wyraźnie o tym pisałem :D Nic na to nie poradzę, że wybrałem obiektywizm w tym głosowaniu :D
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

co bardziej uderza do głowy: 3 piwa, czy RMF FM?
Why so serious?
EVENo

Post autor: EVENo »

Yossarian pisze:co bardziej uderza do głowy: 3 piwa, czy RMF FM?
Taylor Swift
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:AGATKO, od teraz każdy głos na mnie liczy się fifty-fifty do Ciebie i do Alniac. Serio, cały ten plebiscyt mam gdzieś. MADAFAKIN SIEDEM RAZY przewinął się wyżej mój nick.
Mimo, że tak pięknie i czule się do mnie zwróciłeś to niestety jestem zmuszona odmówić :D Widocznie zasłużyłeś sobie na takie opinie i na głosy. Należy przyjąć to z uśmiechem, zamiast pisać, że masz mój plebiscyt gdzieś (jak śmiesz?!!!! ;) ). EVENo, więcej optymizmu :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A, okej, zrozumiałam. Wybacz mi to nieogarnianie, wszak późna pora i względne upojenie babskim wieczorem :p To mi się miło zrobiło, ale zamiast pół Twojego głosu, to ja chcę to obiecane zdjęcie. Nie bądź leszczem, pokaż facjatę :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Adrian widzę, że warto było na Ciebie głosować ;)

W przyszłym roku zdecydowanie zmieniam taktykę. Muszę zacząć się podlizywać i przede wszystkim zostać Rysia fanką :D
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne wpisy na mój temat- nie sądziłam że ktoś może brać moją skromną osobę pod uwagę w tym konkursie ;]
Ja swoją propozycję już wysłałam do Agaty:

Damned
Adrian
EVENo
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”