Thank you for loving me w Gdańsku?

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

rosol55
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2013, o 22:19
Lokalizacja: Waw

Thank you for loving me w Gdańsku?

Post autor: rosol55 »

Będzie?
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2013, o 13:51 przez rosol55, łącznie zmieniany 1 raz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

rosol55 pisze:Mam takie pytanie do osób bardziej się orientujących :) czy na koncercie w Gdańsku myślicie, że prawdopodobne jest, że Bon Jovi zagra Thank you for loving me? Uwidział mi sie w głowie taki plan, aby przy też piosence oświadczyć się mojej dziewczynie. Nie wiem czy to oryginalne czy też nie, ale wiem, że bardzo lubi tę piosenkę, właśnie ona zaszczepiła w niej to, że polubiła zespół i zechciała jechać na koncert. Czy w tej trasie pojawia się ta piosenka?
Zapomnij. 99.6 % że nie zagrają. Grywali w walentynki, ale na tegoroczne nawet się nie pokusili więc szanse bliskie 0.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Rzadko grali tę piosenkę nawet podczas Crush Tour...Więc nie ma szans...
Ale zawsze można się oświadczyć podczas BWC :D
A tak na poważnie to lepiej się nastawić na Bed of Roses, I'll be There for You, może Always...
rosol55
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2013, o 22:19
Lokalizacja: Waw

Post autor: rosol55 »

God damn it. I cały misterny plan w pizdu... A czy z tego co grają na trasie jest coś, co by się nadawało do mojego planu? :) bo w sumie jest kilka lubianych przez moją wybrankę piosenek :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Może I'll Be There For You? Piękna, miłosna ballada :) Może się nada na taką okazję?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

rosol55 pisze:A czy z tego co grają na trasie jest coś, co by się nadawało do mojego planu? :) bo w sumie jest kilka lubianych przez moją wybrankę piosenek :)
Proponuję Who Says You Can't Go Home, tudzież Lost Highway.

A tak poważnie. I'll be there for you, Make a memory, In These Arms, Born To Be My Bebe, ewentualnie Bad Medecine też by się nadawało na upartego :p
rosol55
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2013, o 22:19
Lokalizacja: Waw

Post autor: rosol55 »

Born to be my baby było również moim faworytem, myślałem jeszcze o Bed of Roses. Trzeba pomyśleć :) no bo to w sumie dość wazna decyzja :) dzięki za pomoc :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

rosol55 pisze:Born to be my baby było również moim faworytem, myślałem jeszcze o Bed of Roses. Trzeba pomyśleć :) no bo to w sumie dość wazna decyzja :) dzięki za pomoc :)
Poczekaj do Europejskiej trasy, zobaczymy co będą grali, teraz bed of roses jest grane na każdym koncercie, ale potem może być na zmianę np z Always, ale Born będzie prawie na pewno, więc jak pewniak Twój to wiesz co robić.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Bed of roses i Always nie są moim zdaniem dobrymi piosenkami na oświadczyny, sam text mówi o cierpieniu i nieszczęśliwej miłości.
BTW- ktoś tu już był, kto też się chciał oświadczać na koncercie, to mu odradzili :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Milla pisze:Bed of roses i Always nie są moim zdaniem dobrymi piosenkami na oświadczyny, sam text mówi o cierpieniu i nieszczęśliwej miłości.
BTW- ktoś tu już był, kto też się chciał oświadczać na koncercie, to mu odradzili :P
No to się nie oświadcza na urywku tekstu z bólem i cierpieniem tylko akurat tym pozytywniejszym.

Jon powiedział o always, że to piosenka o zniszczonym facecie, ale ludzie odebrali utwór jako ' szklankę do połowy pełną, a nie pustą', więc jak kto woli.

Taki Sobol by się pewnie oświadczył przy Lay Your Hands On Me, żeby upiec 2 pieczenie na jednym ogniu- mieć wstępnie żonkę + inne korzyści wynikające z rąk na nim położonych :P

Więc kto co lubi.
KondZik

Post autor: KondZik »

Ja osobiście wybrałbym I'll be there, no ale to moja ulubiona ballada więc kwestia gustu ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

bartekbb23 pisze:
Milla pisze:Bed of roses i Always nie są moim zdaniem dobrymi piosenkami na oświadczyny, sam text mówi o cierpieniu i nieszczęśliwej miłości.
BTW- ktoś tu już był, kto też się chciał oświadczać na koncercie, to mu odradzili :P
No to się nie oświadcza na urywku tekstu z bólem i cierpieniem tylko akurat tym pozytywniejszym.

Jon powiedział o always, że to piosenka o zniszczonym facecie, ale ludzie odebrali utwór jako ' szklankę do połowy pełną, a nie pustą', więc jak kto woli.

Taki Sobol by się pewnie oświadczył przy Lay Your Hands On Me, żeby upiec 2 pieczenie na jednym ogniu- mieć wstępnie żonkę + inne korzyści wynikające z rąk na nim położonych :P

Więc kto co lubi.
"Mów szybko, bo zaraz znowu będzie fragment o cierpieniu!" :hahaha:

A no tak, Sobol na pewno... xD Chyba, że jeszcze się znajdą tacy, co swoją kobietę Wanted dead or alive.
:lol:
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ja proponuje Lie to me - "If you don't love me, lie to meeeeee!!!" :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Milla pisze:Chyba, że jeszcze się znajdą tacy, co swoją kobietę Wanted dead or alive.
Tylko nie rozgłaszaj, że lubisz nekrofilię na szerszą skalę niż forum bon jovi, bo różni ludzie są na internecie i źle możesz skończyć :P
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

No Thank you for loving me mogliby zagrać, nie obraziałabym się na pewno :PPPP
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”