Tolerancja czy nie?...

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Sandra1988 pisze:tak czytam wypowiedzi i stwierdzam że dla niektórych muzyki rock'owej czy metalu słuchają tylko osoby noszące wyłącznie glany itp.??
Ja tak nie powiedziałam :D Owszem, znam osoby, które nie ujawniają swoich muzycznych upodobań w swoim wyglądzie. Sporo jest takich osób :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
MEG79
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 4 listopada 2005, o 19:16
Lokalizacja: KOLNO

Post autor: MEG79 »

Sandra1988 pisze:tak czytam wypowiedzi i stwierdzam że dla niektórych muzyki rock'owej czy metalu słuchają tylko osoby noszące wyłącznie glany itp.??
ojjj obawiawiam sie że jesteście w duuużym błędzie :P sama nie jestem osobą noszącą glany czy jakieś inne wynalazki a słucham tego typu muzyki... myśle że w waszym otoczeniu znajdzie sie jeszcze wiele osób słuchających takiej muzyki jak wy a wcale tak nie wyglądają :D
nie powiedziałam że te osoby nie słuchają dobrej (rockowej)muzyki tylko że ja wyglądałam nieco dziwnie na ich tle.
Pozatym i tak w mojej szafie i tak jużdawno przestały gościć porozciągane swetry a i tak dalej lubię rocka.

Jeszcze jedno najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że znam osoby które ubiorem manifestują swoje " uwielbienie" do rocka a bardzo często bywają na zabawach disco polo lub dyskotekach, po co? bo wydaje mi sie żę tam mogą nieco poszpanować swoim rockowym wyglądem bo na zlocie czy koncercie nie poszpanują. I tak to jest z tym rockowymi ciuszkami.

P.S chyba trochębez składu ale padam. Wybaczcie
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Są oczywiście panny które chodzą z włosami popalonymi czarną farbą i rękawami wysoko podwiniętymi, coby było widać im pochlastane ręce, a na dodatek nazywają siebie Upadłymi Anielicami :D ale ja na przykład ubieram się tak, jak się ubieram, tzn w ciemne kolory, glany itp, ponieważ tak po prostu dobrze się czuję - więc można powiedzieć, że u mnie strój idealnie zgrał się z muzyką, jakiej słucham :mrgreen:

W szkole ludzie traktują to w zdecydowanej większości sympatycznie - spotkałam się z chamskimi zaczepkami, ale to ze strony młodzieży w szeleszczącej odzieży sportowej, więc nawet nie zwróciłam uwagi :mrgreen:
Poza tym dorobiłam się kilku sympatycznych ksywek, jak np. "Undead" :mrgreen: no i oczywiście często są jakieś przycinki, ale to wszystko bardziej z sympatii niż z chęcie dokuczenia mi, więc najczęściej sama się z tego śmieję.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmm, co do ubioru-ja oczywiście żadnym metalem nie jestem, co nie przeszkadza mi iść przez życie w glanach i czarnych z reguły ciuchach
:mrgreen: . I dotąd nie spotkałam się z chamskimi zaczepkami- chociaż owszem, młodzieży w odzieży szeleszczącej też znalazłoby się parę sztuk w mojej szkole ;) . A jeśli chodzi o metali u mnie w klasie, to w tej akurat kwestii przoduje jej głównie męska część-powiecie pewnie, że 4 metali rodzaju męskiego w klasie to niewiele, ale ich w ogóle jest tylko 5 sztuk :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

gdy chodzilem jeszcze do ogolniaka, bylo raczej malo ludzi sluchajacych rocka, ale poza szkola owszem...Na studiach bylo juz o wiele lepiej. A teraz, w pracy, tez nie narzekam.
Co do ubioru - sam jeszcze czesto wskakuje w glany (krotkie) i czarne ciuszki, albo upodobalem tez sobie zielenie khaki i tak sie nosze na spolke z czarnym :D
No i niez znam blisko 30-letnich skejtow :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Sandra1988 pisze:tak czytam wypowiedzi i stwierdzam że dla niektórych muzyki rock'owej czy metalu słuchają tylko osoby noszące wyłącznie glany

Bon Jovi w glanach NIE chodził!!!!!!!! :P :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

BON JOVI chodzil w glanach :P zdjecie mam nawet :D
C'mon
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Chodził??!! Prześlij mi zdjęcie!! Beer zejdzie na zawał :P :P <lol>
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Przyłączam się do prośby kolegi powyżej - prześlij jeśli łaska, albo jeszcze lepiej - upublicznij :D
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja tez bym chciala to zobaczyc :) Wiec jovi jak bys mogl to przeslij, dobra :?:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovi, faktycznie upublicznij owo zdjęcie, bo chyba wszyscy chcą je zobaczyć :mrgreen:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ewela
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 13:03
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: ewela »

W mojej starej klasie, w gimnazjum, jak bym się przyznała, czego słucham, to byłoby ze mną kiepsko, zresztą, ja sama byłam wtedy szarą myszką, po co mam im się ujawniać, natomiast teraz, w liceum jest super!!! To znaczy ogólnie i tak każdy jest zafascynowany hip-hopem, disco-polo i techno, ale nie wstydzę się w mojej klasie mówić, jakiej muzyki słucham, baaa, oni się nią strasznie zainteresowali, jak opowiadałam im o Wilkach, moim ulubionym zespole, o koncertach na których byłam, na zlocie z zespołem, gdzie bliżej poznałam Roberta Gawlńskiego, to każdy mi zazdrościł, nie wierzyli, że znam Roberta, że mam z nim i z innymi członkami zespołu parę fotek, wszyscy chcieli odbitki...to jest szalenie miłe ;) teraz jak sobie idę ze słuchawkami na uszach i gra mi Bon Jovi, to też każdy chce posłuchać, zresztą wszyscy wiedzą, a co najwazniejsze, szanują, że słucham Wilków, Iry nio i Bon Jovi ;)
I'm gonna live my life everyday
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

a więc Obrazek
Obrazek
a nie chce mi sie uruchamiac skanera a w środku crossroad jest zdjecie butów :D i tam tez jest :D
C'mon
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

kielo jajca :!:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

i teraz Rattie w podpisie napisz że BON JOVI chodził w glanach :)
C'mon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”