Forumowicz roku 2012, edycja V (II)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien zostać Forumowiczem Roku 2012?

Czas głosowania minął 15 grudnia 2012, o 08:44

Adrian
5
15%
KondZik
14
41%
Agata BJ
15
44%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dobra, raz jeszcze :D
Nie do końca została zrozumiana moja wypowiedź. Nie obraziłam się ani też nie oczekuję, że wszyscy będą sobie wzajemnie pobłażać. Nie uznaję też wypowiedzi Bartka za atak. Jedyne co uważam to, że po prostu wyliczanie komuś co robi źle/dobrze jest tutaj niepotrzebne. To zabawa, w której nie ma przegranych tak naprawdę. Nie chciałam by przybrało to taką formę i żeby nagle wyłoniła się tu taka dyskusja. I zakończmy już mowę na mój temat - każdy zagłosuje jak zechce i każdy wynik będzie bardzo dobry. Więc, proszę raz jeszcze ładnie ( :D ), wróćmy do formy zabawowej, mniej poważnej. A jeśli mój post ktoś uznał za zły/nie na miejscu/obraźliwy to PRZEPRASZAM. I już.
KondZik

Post autor: KondZik »

Więc może coś i ja naskrobie :P
Przede wszystkim jestem bardzo zaskoczony. Nie należe do tych najbardziej aktywnych, czasem brak mi czasu żeby coś więcej napisać i być aktywniejszym. Staram się czasem wypowiedzieć, jeśli z czymś bardzo się zgadzam lub bardzo nie zgadzam :P Więc tym bardziej jestem zaskoczony że jestem w trójce. :))
Miło mi i dziękuje bardzo za głosy :))
Gratuluje Agacie i Adrianowi. :brawo:
Mimo różnych zdań, poglądów szanuje tutaj każdego bo chyba po to jest forum, żeby każdy mógł wypowiedzieć się swoim zdaniem a nie przytakiwać bez końca.

A tak szczerze to miła zabawa i jakoś nas tak chociaż troche jednoczy (oby nie dzieliło) na tym forum (akurat przed świętami :P ) więc fajnie, że coś takiego istnieje i są osoby którym chce się to organizować i nad tym czuwać.
I w tym roku myśle że sporo się wydarzyło a największe i najważniejsze to że po tylu latach będziemy mieli to o czym wszyscy skrycie lub jawnie marzyliśmy, koncert BON JOVI w Polsce.
Więc w tym roku wygraliśmy MY (power of WE :D ) fani zespołu, dostając koncert. :jupi:
Pozdrawiam i miłej niedzieli. ;)
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

EVENo pisze: I jeśli jest to atak to bardziej odebrałbym to jako atak na osoby głosujące, niż na samą Agatę.
Hm.
Jak wielokrotnie podkreślałam, jestem tu krótko i naprawdę ciężko mi było obiektywnie i sprawiedliwie ocenić wkład poszczególnych użytkowników w życie forum. Przepraszam, że nie przeczytałam wszystkich postów z tego roku lub być może nie zdążyłam zauważyć ile każdy z bardziej doświadczonych użytkowników tu robi. Uzasadniłam mój głos i z mojego punktu widzenia należy się Agacie (i go nie zmienię!), natomiast jeśli ktoś jest innego zdania - w porządku, nie mi to oceniać.

I w konkursie nie chodzi chyba o to, żeby się obrażać/oburzać czy robić inne niefajne rzeczy tylko raczej o dobrą atmosferę i fajną zabawę i ze swojej strony o to apeluję :)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Widzę, że jednak nie jest to fajna zabawa, więc proponuję nie robić takich głosowań więcej. Ja nie głosowałam i dobrze się z tym czuję. Lepiej zrobić jakieś podsumowanie roku na forum. TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE ! Możecie się z tym zgadzać lub nie. :D
BJ - It's my life - Always !
EVENo

Post autor: EVENo »

Gloria pisze:I w konkursie nie chodzi chyba o to, żeby się obrażać/oburzać czy robić inne niefajne rzeczy tylko raczej o dobrą atmosferę i fajną zabawę i ze swojej strony o to apeluję
Ale ja absolutnie nie uważam, że ktoś tu psuje atmosferę, nikt tu nie ma takiego zamiaru i raczej nikt tego tak nie odczuwa. A jak odczuwa to jest to co najmniej dziwne :P
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

EVENo pisze:
Ale ja absolutnie nie uważam, że ktoś tu psuje atmosferę, nikt tu nie ma takiego zamiaru i raczej nikt tego tak nie odczuwa. A jak odczuwa to jest to co najmniej dziwne :P
No jeśli tak to w porządku, ja już nic nie mówię ;)
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Przyznam, że liczyłam na EVENo w trójce "finalistów", a tu taka niespodzianka. Niestety sama nie wyrobiłam się z głosowaniem w pierwszym etapie (a w tym roku naprawdę chciałam!), więc cóż... Mam tylko nadzieję, że to nie ja odebrałam mu finał :P
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

I jak tu się przyznać, że głosowałam na Agatę? Przyznaję się!
Być może nie była bardzo aktywna, ale pamiętam jak kiedyś napisała post wracając na forum po dłuższej nieobecności i od razu zrobiło się tak... miło. Może to kiepskie kryterium, ale zawsze obowiązek oddania głosów wypełniony.

A teraz mój głos powędruje do Adriana. Za to, że jest "jakiś". I za to, że wypisując w quizie o Bon Jovi wszystkie ich piosenki przy najnowszych płytach powtarzałam sobie "I czym jeszcze Adrian się zachwycał?". I za Illuminati :).

Dodam jeszcze, że w pierwszym etapie głosowałam też na EVENo za jego arcytrudne zagadki oraz za organizowanie tematów, w których można pokazać jakąś forumową aktywność, gdyż na razie wciąż boję się pisać dłuższe opinie i przyznać, że nie przepadam za If I Was Your Mother :).
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Kasaid, mi wstyd że nadal ciężko trafię Homebound Train :P

A co do głosów, oczywiście głosik na Agatę jak w pierwszym etapie :cfaniak:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
EVENo

Post autor: EVENo »

O, jakie miłe komentarze. I to od kobiet, no być nie może :P

Co do arcytrudnych zagadek to pojawiła się zaległa podpowiedź w Co to za piosenka. Choć dalej arcytrudna :PPP

A MI NIE JEST WSTYD ŻE NIE LUBIE IT'S MY LIFE :diabel:
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

faktycznie, illuminati byli w tym roku... Boże, czas mi leci zbyt szybko.. dni niczym lata...

A moją faworytką była Miracle-BJ - zawsze czegoś ciekawego się dowiadywałam:)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Po raz kolejny oddaję swój głos na Agatę. Patrzę trochę przez inny pryzmat i daleka jestem od liczenia postów wysłanych między 1.01.2012 - 30.11.2012. Nie o to przecież tutaj chodzi. To co piszesz Bart uważam za lekką złośliwość podyktowaną antypatią w kierunku Agaty. I nie zaprzeczaj, bo któż zna Cię lepiej jak nie ja :) Brak aktywności na forum w pierwszym półroczu jest usprawiedliwiona, gdyż z tego co wiem trwały przygotowania do jej majowego ślubu i raczej ciężko byłoby w tym czasie prowadzić jeszcze aktywne życie forumowe.
Ale przez te wszystkie lata, które tu razem spędziłyśmy (brzmi wzniośle) uważam Agatę za osobę cechującą się najbardziej nienaganną kulturą wypowiedzi czego bezczelnej joviznie często brakowało. I co z tego, że obecnie woli "gry i zabawy" zamiast kolejnego tematu "Czy HAND jest lepsze od KTF"? Przez prawie 10 lat przerobiliśmy tyle wątków, że nie widzę sensu, aby wiecznie o tym dyskutować. Prawda jest taka, że to właśnie ona i Frankie są dobrymi "duszkami" tego miejsca. Newsy, forum, moderowanie... a wiemy, że były lata, gdy roboty było od groma... :D I to właśnie Agacie tym razem należy się ten wspaniały tytuł i wstąpienie do naszego forumowego Hall of Fame :D (inaczej spotkanie w Gdańsku będzie niemożliwe)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Macie ostatni dzień na oddanie swojego głosu! :) Do roboty!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Serdeczne gratulacje Agatku.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
EVENo

Post autor: EVENo »

Jednym głosem! No to również gratuluje, tym bardziej, że wynik pokazuje jak ważny był mój głos :P Choć nie ukrywam, że jest to mała niespodzianka, KondZik zdawał się być murowanym faworytem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”