Pegasus - pamiętacie?

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Pegasus - pamiętacie?

Post autor: Smolek »

Pamiętacie, gdy byliście dzieckiem była taka jedna rzecz, która umilała nam życie była to konsola do gry - pegasus. Gry jak Mario, Contra, czy Tank - to są klasyki. Pamiętam takie małe samochodziki, w które fajnie się grało, czy strzelanie w kaczki. Są w ogóle w necie emulatory, które nam pozwalają pograć w gry z pegasusa, kiedyś sobie ściągnąłem i wspomnienia z dziecinnych lat powróciły. A wy jakie macie wspomnienia z gry na pegasusie :))
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ja pamiętam. Miałem to coś do 2000 roku. Pamiętam także mniej znane tytuły tytuły, jak "Battletoads" (prawdziwy hardcore), "Megaman" (moja ulubiona staroszkolna seria, na tę platformę wyszły dwie trylogie), "Tiny Toon Adventures" (dwie części), "Contra Force" (nie mająca wiele wspólnego z oryginałem), "Little Nemo: The Dream Master", "James Bond jr.", "Big Nose: The Caveman" i wiele innych. No i jeszcze Nekketsu, czyli "Riki & Kunio". PS 1: O co w tym chodzi że zasilacz w Pegasusie często ulegał spaleniu? Mnie to NIGDY PRZENIGDY nie spotkało. PS 2: Grał ktoś kiedyś w takie coś co zwie się "Metroid"?
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Ja pamiętam :D
Okres przedsylwestrowy roku 2010/2011, Szczyrk. A my siedzimy całymi dniami i ciupiemy w Mario :D Potem poszły w ruch Tanki, jakiś Cyrk chyba też i oczywiście Boomber. Ha cudowny powrót do dzieciństwa.
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Dawne czasy. Ale pamiętam, że to było szaleństwo. Wymieniało się kartridżami zarówno między sobą jak i były wypożyczalnie. A gry to oczywiście Mario, Contra i wiele wiele innych. Ehh to były czasy. :whoeva:
EVENo

Post autor: EVENo »

Emulatory Pegasusa i PSX to najczęściej otwierane przeze mnie aplikacje na komputerze (no może poza Firefoxem). Chciałbym napisać więcej, ale nie mam ochoty, nie dziś.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Pegasus - pamiętacie?

Post autor: teken020 »

pamiętam jak się podpier***ało dziadkowi 50zł żeby na nowe "dyskietki" do pegasusa było, albo jak się podmieniało wnętrze wypożyczonych kartridżów. No i "muzyka" często przewyższająca nawet obecne produkcje ;;pp

[ Dodano: 2011-02-23, 20:22 ]
ps. http://www.youtube.com/watch?v=T5JlGQ5orL8
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”