Prowokatorzy

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovizna pisze:Scrooge, daj już spokój z tymi dziwnymi śledztwami. Odpalam neta i widzę kolejną żenadę. Zdemaskowałeś gościa - wow, fajnie! trochę się pośmialiśmy, ale po co o tym zakładać temat? Nie wiem, nie doczekałeś się braw za to co zrobiłeś i w bardziej dosadny sposób chcesz zwrócić na siebie uwagę?
Jakimi śledztwami? Tak jak napisał Pepe w ostatnim czasie, takich "prowokatorów" było co najmniej kilku, ja wymieniłem tylko ostatni przykład, bo widzisz nie prowadzę śledztw i nie spisuję sobie tych nicków do mojego archiwum x
jovizna pisze:
Lol... Layne_Staley to moje stare konto, którego używałem do przeglądania forum zanim zacząłem tutaj pisać jako Scrooge, poza tym nie używałem go do żadnych prowokacji i nigdy się nie kryłem przed nikim, że to moje stare konto... nie logowałem się na nim od kiedy tu skródżuję...
Do przeglądania? Wydaje mi się, że również do pisania! Dlaczego więc nie zostałeś przy tym koncie? Nie przypominam sobie abyś gdzieś wspominał, że to właśnie Ty!Teraz przynajmniej wiem z kim wymieniałam pw w zeszłym roku. Zirytowałeś mnie Scrooge. Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. <foch>
I po co insynuujesz? Bartek wie o tym koncie od miesięcy bo sam mu o nim powiedziałem, co miałem zrobić obwieszczenie? Po drugie zobacz kiedy ostatni post na nim napisałem... najzwyczajniej naskrobałem na nim parę postów, konto założyłem do przeglądania z pierwszym lepszym nickiem, gdy uznałem, że jednak będę chciał tu pisać coś więcej założyłem sobie normalne konto - co w tym takiego dziwnego? Z resztą pisałem tam dokładnie to samo co jako Scrooge...


Co do Sina... a właściwie to Marcina - fajnie, że chcesz ratować forum, ale wyobraź sobie, że najzwyczajniej w świecie nie życzę sobie, żeby ktoś chciał to robić obrażając przy tym moje dobre imię. Pisałem to w co 2 poście do Ciebie, żebyś skończył z tymi wycieczkami osobistymi, ale nie co chwilę dowiadywałem się jakim jestem błaznem, idiotą, dowiedziałem się o swoich brakach inteligencji. Piszę co piszę, ale nikogo bezpośrednio nie obrażam. Co do "śledztwa" to chyba nic dziwnego, że postanowiłem dowiedzieć się kto tak po mnie jedzie...

I znajdź mi gdzie napisałem, że BJ po 2000 roku to "gówno"... jeśli już piszę, że jest to muza mniej ambitna, bardziej popowa. Jeżeli ktoś pisze swoją opinię to i ja mogę zamieścić swoją, zauważ tylko, że w przeciwieństwie do Ciebie i innych prowokatorów DYSKUTUJę TYLKO O BON JOVI, nie używam argumentum ad personam.

Jeżeli nie jesteś w stanie tego pojąć to prosty przykład. Ja piszę PRZYK?ADOWO "a moim zdaniem płyta LH to gniot, brakuje mi tego i tego". Ty natomiast "Scrooge jesteś debilem, ignorantem bo nie potrafisz zrozumieć, że LH jest lepsza od cukierkowego NJ" - widzisz różnicę? Ja się odnoszę do BJ, a Ty się odnosisz do mojej osoby i moich poglądów i tu jest problem...
Nie mam osobiście nic do Ciebie Scrooge, do Pepe, do Dario itp, ale trochę więcej kontrolowania swoich emocji, mniej złośliwości, chamstwo powinno być karane i forum powróci do normalnego funkcjonowania.
Popis chamstwa to dałeś Ty, a co do KARANIA to nie wiem czy wiesz, ale za tego typu epitety jakie kierowałeś pod moim adresem mógłbym Cię zwyczajnie podać do sądu. Dlatego następnym razem zastanów się co piszesz i nie myśl, że jak masz zmienne ip i ukrytego maila to nikt Cię nie znajdzie...

[ Dodano: 2010-09-13, 16:43 ]
P.S. jeżeli jednak większość osób tu piszących, czy też "zarząd" uznaje mnie za trolla / prowokatora, to jestem pierwszym, którym zagłosuje za daniem mi dożywotniego bana / kasacją konta, nie mam z tym najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Scrooge pisze:[

[ Dodano: 2010-09-13, 16:43 ]
P.S. jeżeli jednak większość osób tu piszących, czy też "zarząd" uznaje mnie za trolla / prowokatora, to jestem pierwszym, którym zagłosuje za daniem mi dożywotniego bana / kasacją konta, nie mam z tym najmniejszego problemu.

wzruszyłem się ;) no teraz lawina próś i błagań byś został. Jestes facetem z jajami to zostań a jeśli jest inaczej to może ktoś poda Ci chusteczkę byś otarła łzy
C'mon
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovi pisze:
Scrooge pisze:[

[ Dodano: 2010-09-13, 16:43 ]
P.S. jeżeli jednak większość osób tu piszących, czy też "zarząd" uznaje mnie za trolla / prowokatora, to jestem pierwszym, którym zagłosuje za daniem mi dożywotniego bana / kasacją konta, nie mam z tym najmniejszego problemu.

wzruszyłem się ;) no teraz lawina próś i błagań byś został. Jestes facetem z jajami to zostań a jeśli jest inaczej to może ktoś poda Ci chusteczkę byś otarła łzy
No i co chciałeś tym wnieść do tematu? Robisz właśnie to o co masz do mnie rzekome pretensje... jeżeli m.in. Twoim zdaniem moja obecność tu sprawia, że na forum jest aktywnych ok 10 osób zamiast 100, a dodatkowo jestem trollem to logiczne, że zgodnie z nowymi wytycznymi należy mi się ban ;] - bądźmy konsekwentni...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Czasami przychodzi taki moment, ze zastanawiam sie, czy to ja jestem taki glupi czy moze nadmiar inteligencji niektorych osob zalewa im gałki oczne?

?al.

Proponuje by warunkiem przyjecia na forum byl nr dowodu osobistego, zeby mozna bylo sprawdzic z jakim wiekiem mamy do czynienia u uzytkownikow bo czasami mam wrazenie, ze dorosłoscia i inteligencja nie przewyzszaja wiadra.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

PePe pisze:?al.
Ulubione stwierdzenie dzieci neo :)


A tak na poważnie, Pepe, nie wiem co się z Tobą ostatnio dzieje, nie wiem czy uprowadziło Ciebie jakieś dziecko neo albo inny troll, ale piszesz jak nie Ty tylko właśnie jak owi terroryści, bez obrazy, ale martwię się o Ciebie ;)
PePe pisze:Czasami przychodzi taki moment, ze zastanawiam sie, czy to ja jestem taki glupi czy moze nadmiar inteligencji niektorych osob zalewa im gałki oczne?
Alfa i omega po prostu.
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Ja nie mam słów .. Prowokacje , ble ble ble itp. prawie jak w Polskiej polityce ;/ od siebie dodam tyle że nie jestem bez winy bo też brałem w tym udział (chce przez to powiedzieć że mam w D**** czy ktoś powie że jestem trollem i należę do Błazen Team) . Co do tych prowokacji. Jeśli ktoś nazywa prowokacją wyrażanie własnego zdania bez wycieczek pw. to sorry ale nie ogarniam. ;/
dobrze że Sin został zdemaskowany bo poruszyło to ważne kwestie. coś z fikcyjnymi kontami trzeba zrobić !!
Sin co do kontrolowania własnych emocji to ... (przemilczę)
Po prostu się odechciewa ;/
bartekbb23 pisze:Alfa i omega po prostu.

A ty sąd ostateczny
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:
PePe pisze:?al.
Ulubione stwierdzenie dzieci neo :)
Znawca i ekspert :D
Ostatnio zmieniony 13 września 2010, o 22:09 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Twoje teksty za to ociekają błyskotliwościa drogi Bartku :)

Chętnie zobacze cytaty moich "trollowskich" wypowiedzi.

Mojej wypowiedzi chyba jednak nie zrozumiales i nie wiem w jakim celu sie udzielasz w taki sposob jesli nie byla ona wymierzona w Ciebie.

btw - psze adminaaaaaaa, a sa cooo siem dostaje pochwauuuyyyyy? :D
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Widzę, że wam sie cholernie nudziło przez wrzesień.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”