Muzykalni fani BJ

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Scrooge

Post autor: Scrooge »

rockdk pisze:są nawet dwa :P

http://300guitars.com/wp-content/upload ... le-gib.jpg

jak dla mnie cudny (chodzi oczywiście o wygląd :D )
ktoś na takim grał (identyczny - biały z czarną płytką + 2xhumb) tylko nie mogę sobie przypomnieć kto :PPPP jak sie dowiem to napisze ;)
Ten to akurat na 99% został zmodyfikowany...

A tak w ogóle co sądzicie o obecnym koncertowym sprzęcie Sambory? Dla mnie ESP to totalna porażka, o ile od strony technicznej się nie wypowiadam bo nie ogrywałem (chociaż po specyfikacji nic specjalnego) to wizualnie nie mogę tych gitar strawić... Gdzie te czasy, gdy Sambora grał głównie na Fenderach i często były to magiczne egzemplarze vintage z lat 60 + od czasu do czasu wkradł się jakiś Gibson. Z tego co wyczytałem to kontrakt z ESP nie zobowiązuje go do używania tych gitar dlatego mam nadzieję, że na obecnej trasie wróci do Fenderów...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

No tak tylko w tym wypadku to poza wygladem ma niewiele wspolnego z Tele :P Dario jesli struny Ci brzecza o progi to albo masz za niska akcje albo dziury w progach. W przypadku tego pierwszego zwykla regulacja gryfu wystarczy i to mozesz zrobic sam. Jesli masz dziury to szykuj 3 stowki na nowe progi. W kazdym razie nie chce mi sie wierzyc, by Fender na ktorego zbieralo sie 5 lat ma dziury w progach wiec chodzi zapewne o regulacje ;)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

rockdk pisze: ps: Frankie - fajny avatar ;)
Tak mi się przypomniało, że dr. Gregory House też gra na gitarze :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Słyszałem że próg nie jest do końca wbity i to jest powodem brzęczenia :D
A nie wiem w karzdym bądź razie 90 zł cała naprawa właśnie dzisiaj jest u lutnika :D
Ten fender był dokładnie za 645 zł :D Wiesz jak ja zbierałem :D połowę traciłem :D
Scrooge

Post autor: Scrooge »

A to wiem jakiego masz Fendera, ogrywałem ten wynalazek w sklepie muzycznym, szczerze mówiąc uważam, że w jego przypadku dużo płaci się za logo na główce... za tą kasę mogłeś kupić coś z drewna (Fender jest ze sklejki), drugie co mi w nim nie przypasiło to fakt, że jest bardzo twardy (chociaż to akurat da się wyregulować). Z drugiej strony łatwo ulec czarowi marki Fender, który powoduje, że człowiek przestaje racjonalnie myśleć :D
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę że macie możliwość grania na gitarze.
?e na umiecie to! :D

Ja kiedyś kase na gitarę przefukałam na bilet na koncert BJ ;p
I teraz mi powiedzcie czy dobrze zrobiłam :D
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

Ten to akurat na 99% został zmodyfikowany...
wiem, wiem ale fajnie wygląda :D widziałem kiedyś kogoś na youtubie z identycznym (też zmodyfikowanym) ale za nic nie mogę sobie przypomnieć kogo :P

Tak mi się przypomniało, że dr. Gregory House też gra na gitarze :)
http://sp2.fotolog.com/photo/18/54/24/h ... 3533_f.jpg

hehe nie ma jak flying v :PPPP
For those about to rock - we salute you ;)
Scrooge

Post autor: Scrooge »

rockdk pisze:
http://sp2.fotolog.com/photo/18/54/24/h ... 3533_f.jpg

hehe nie ma jak flying v :PPPP
Everyday ;)

A tak na poważnie to jedynym Gibsonem jakiego bym chciał mieć jest Les Paul oczywiście sunburst :p, chociaż w sumie wersją Zakka też bym nie pogardził :D
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

http://www.guitarbackingtrack.com/bts/Bon_Jovi.htm

to tak for fun ;) bardzo fajna stronka z podkładami muzycznymi, można się pobawić i poeksperymentować :P i nie tylko bj... jest tam tego sporo różnorakiej treści.
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

Szczerze mówiąc w/w podkłady są słabej jakości i niedokładne :P
Na pierwszy odstrzał poszedł I'll be there for you: słaba perkusja, klawisze prawie w ogóle się nie zgadzają, bas to samo - pobieżnie jest ok, brzmienie generalnie jak jakieś lepsze midi, lub bardziej soundfont :D
Dużo lepiej Livin'... no i fajnie, że jest gotowy talkbox ;)
I'd die for you też mi się podoba, choć usłyszałem jeden babol w lini basu, podobny jak w ogólno dostępnych tabach w gp. No i to brzmienie... no ale w końcu co darmowe to darmowe :)

Generalnie fajne, by sobie popykać dla zabicia czasu pod nie :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”