Moja muzyka

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Swiateczna piosenka ;) Nowa wersja... Silent Night :))
http://www.youtube.com/watch?v=MpbVZFOc ... ture=g-upl

i... troche dluzsza wersja (intro) :P
http://www.youtube.com/watch?v=bYqEB9kj--k
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Wchodzę sobie prawie codziennie na stronę melodicrock.com (zwłaszcza z nadzieją na jakiś news z Harem Scarem. :P), ale dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka, gdy zobaczyłem news związany z naszym forumowiczem, czyli ROCKSTAREM. ;) Gratki Andrzej. ;)

Treść newsa:

Polish guitarist/songwriter Andrzej Citowicz, 37 yrs old from Walbrzych, Lower Silesia (now based in Cairo, Egypt) on 1st March 2013 will be the release of his new E.P. Shot Down, Get Up Under his ex-label: Down Boys Records (the label owned and operated by both Jerry Dixon and Erik Turner of Warrant) Citowicz released a compilation of his old demos, called Year Of The Dragon and he released a Christmas EP with 2 new original songs and 2 traditional (these 2 releases can be purchased through all digital music stores worldwide, from iTunes to Amazon) Now Citowicz is no longer with label and decided to release another instrumental/ hard rock E.P. Shot Down, Get Up! More info about artist, sound clips, and videos you can find here: www.citowicz.net or www.facebook.com/andrzejcitowicz.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Smolek pisze:Wchodzę sobie prawie codziennie na stronę melodicrock.com (zwłaszcza z nadzieją na jakiś news z Harem Scarem. ), ale dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka, gdy zobaczyłem news związany z naszym forumowiczem, czyli ROCKSTAREM. Gratki Andrzej.
Dzisiaj to odkrylem rowniez :) Dzieki wielkie !!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Przesłuchałem sobie te 4 krótkie fragmenty z twojej EP-ki "Shot Down? Get Up", które wrzuciłeś na YT.. Podobają mi się wszystkie. ;) Ale Shot Down jest super !! Już dawno nie słyszałem coś takiego pięknego. ;) Brawo. Z przyjemnością sobie posłucham w całości. :)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Dzieki raz jeszcze Smolek! :)

To juz moje ostatnie instrumentalne wydawnictwo, bo w koncu udalo mi sie pozyskac wokaliste ( a w zasadzie dwoch) i szczerze- zawsze bylem bardziej zainteresowany pisaniem piosenek, anizeli byciem gitarzysta solowa... Ale to wszystko "nowe", pod koniec roku chyba dopiero...

Naprawde sie ciesze, ze to moje granie przypadlo ci do gustu :))
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Nie ma za co. ;) Gitara jest nieodłączną częścią muzyki, którą słucham. Więc doceniam, to co dobre. ;) Fajnie, że realizujesz się w tym co uwielbiasz. ;) Czekam na to coś nowego. ;) Pomimo, że bardzo lubię piosenki instrumentalne ("Mandy" to dla mnie coś genialnego (znasz pewnie?) nagrane przez mojego drugiego ulubionego gitarzystę po Ryśku, Pete'a Lesperance z drugiej pyty Harem Scarem "Mood Swing", zresztą moja chyba ulubiona płyta po wielkie czwórce BJ), to fajnie byłoby posłuchać piosenek z wokalistą, więc czekam na to. ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Smolek pisze: Pomimo, że bardzo lubię piosenki instrumentalne ("Mandy" to dla mnie coś genialnego (znasz pewnie?) nagrane przez mojego drugiego ulubionego gitarzystę po Ryśku, Pete'a Lesperance z drugiej pyty Harem Scarem "Mood Swin
Oczywiscie ,ze znam :) - Lesperance to doskonaly melodyk, a Harem Scarem... Gdyby tak mieli wiecej szczescia z powodzeniem byliby stawiani obok BJ w pewnym momencie...

A ode mnie- moze slyszales... Polecam tego gitarzyste, jesli lubisz melodyjne i techniczne granie :) Szczegolnie ten numer, z tej plyty !!

http://www.youtube.com/watch?v=AfPSAzAsl7Y
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ROCKSTAR pisze: To juz moje ostatnie instrumentalne wydawnictwo, bo w koncu udalo mi sie pozyskac wokaliste ( a w zasadzie dwoch) i szczerze- zawsze bylem bardziej zainteresowany pisaniem piosenek, anizeli byciem gitarzysta solowa...
Powiem krótko: jak dla mnie dobry kierunek. Miałem w życiu okres sporej fascynacji muzyką instrumentalną, ten czas minął, choć słuchając Twoje utwory przypominałem sobie stare czasy. Ciekaw jestem jaką barwę głosu chcesz dobrać do swojej gitary?
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Tomker pisze:Powiem krótko: jak dla mnie dobry kierunek. Miałem w życiu okres sporej fascynacji muzyką instrumentalną, ten czas minął, choć słuchając Twoje utwory przypominałem sobie stare czasy. Ciekaw jestem jaką barwę głosu chcesz dobrać do swojej gitary?
Sorry, ze dopiero teraz odpisuje... Wlasnie zauwazylem, ze sie tutaj dopisales :)

Tak przy okazji- na Youtube mozna odsluchac pelna wersje jednego kawalku z ostatniej E.P.

http://www.youtube.com/watch?v=BiWeWqtGJDg

Kawalki pod wokal sa juz nagrane od roku... A piosenki powstawaly przez ostatnie 15 lat chyba, wiec to bedzie taka naprawde osobista plyta... Pare godzin temu pojawil se kolejny wokalista gotowy do wspolpracy, ale... nie chce zapeszac... wiec nie napisze kto :D

Jaka barwa glosu najbardziej by mnie interesowala? Powiedzmy- cos pomiedzy JBJ, Joe Elliotem a Paul Lainem ;) I chyba "ktos" taki sie pojawi...

Ta przyszla plyta ma juz nawet nazwe :"Ace Of Hearts"- wiecej info Tomker znajdziesz u mnie na fejsie ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ROCKSTAR pisze:
Tomker pisze:Powiem krótko: jak dla mnie dobry kierunek. Miałem w życiu okres sporej fascynacji muzyką instrumentalną, ten czas minął, choć słuchając Twoje utwory przypominałem sobie stare czasy. Ciekaw jestem jaką barwę głosu chcesz dobrać do swojej gitary?
Sorry, ze dopiero teraz odpisuje... Wlasnie zauwazylem, ze sie tutaj dopisales :)

Tak przy okazji- na Youtube mozna odsluchac pelna wersje jednego kawalku z ostatniej E.P.

http://www.youtube.com/watch?v=BiWeWqtGJDg
Rockstar, dzięki za linka! :)
Oczywiście bardzo dobrze znam fragmenty z Twojej oficjalnej strony. Jak dla mnie - MIODZIO!
Oby wokalista był tak dobry jak Twoje wiosło, to zespół będzie urywał d...py z korzeniami! Pozdro!
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

No dobra :) Wczoraj odbyla sie premiera mojego nowego singla "Luvmageddon", z nadchodzacej, tak naprawde mojej pierwszej CD "Ace Of Heart" (premiera plytki bedzie 9 wrzesnia tego roku). Pod tym linkiem mozecie sobie odsluchac pelnej wersji utworu :

https://soundcloud.com/andrzejcitowicz/ ... um-version

a pod tym mozecie sciagnac singla w trzech roznych wersjach ;)

https://www.facebook.com/andrzejcitowic ... 9053754828

Wiem- bez wokalisty ( na razie ) ale.. to dluzsza historia...

Ten nadchodzacy album, to plyta mojego zycia- kawalki ktore zbieral ostatnie 15 lat... Masa pracy ,ale i wiele radosci przy pisaniu piosenek :) Bede wdzieczny za kazda opinie, uwagi... Jesli znajdziecie czas aby przesluchac, zalajkowac- bedzie mi niezmiernie milo... Pisze serio !!
EVENo

Post autor: EVENo »

Jak ja kocham tą gitarę! Jak zwykle fantastyczna robota ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

EVENo pisze:Jak ja kocham tą gitarę! Jak zwykle fantastyczna robota
O, dzieki EVENo !! :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Kurcze chyba w tej Twojej piosence najbardziej prosi sie o wokal. Z dobrym tekstem byłby to naprawde świetny, chwytliwy utwór. Co nie znaczy,że teraz nie jest ;p Zaraz wrzucam na moją poranną składankę, pobudzi do działania ;p

Niespecjalnie lubie takie intra więc fajnie,że wersja radio edit ma samą esencje w sobie ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Dand pisze:Kurcze chyba w tej Twojej piosence najbardziej prosi sie o wokal. Z dobrym tekstem byłby to naprawde świetny, chwytliwy utwór. Co nie znaczy,że teraz nie jest ;p Zaraz wrzucam na moją poranną składankę, pobudzi do działania ;p

Niespecjalnie lubie takie intra więc fajnie,że wersja radio edit ma samą esencje w sobie
Dzieki Dand! :) Masz racje z tym wokalem! Prawda jest taka, ze 90% piosenek na Ace Of Hearts byla pisana pod wokal, ba- do niektorych nawet wokale zostaly nagrane, ale.. Pod koniec dnia "Pan Wokalista" okazal sie "Panem z Wielkim Ego" i tak pozostalo mi wydac plytke instrumentalna... Troche zly jestem z tego powodu ale rowniez... szczesliwy z efektu koncowego (produkcja, brzmienie gitar i perkusji... ) Takie spelnienie szczeniecych marzen na stare lata ;)

Dzieki raz jeszcze Dand :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”