IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: monjovi »

Chyba z samego forum było bardzo mało osób :(. W ogóle frekwencja słabo dopisała, szkoda, że osoby deklarujące się na facebooku jednak się nie stawiły. Ale sam zlot bardzo fajny, ludzie sympatyczni, w końcu można było poznać osobiście parę osób i spotkać z dawno niewidzianymi, no i oczywiście tymi, którzy gorąco podzielają nasze zainteresowania :D ;). Szkoda, że nas tak usadzili niefortunnie, ale to tylko wina zarządzających klubem. Zespól okej, ale zabrakło mi kilku utworów. Generalnie na plus ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Miracle-BJ »

Wrzućcie jakieś zdjęcia i filmiki :))
Jestem ciekawa tego Bonjovski :lol:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Bon Jovi »

Bon Jovski grali fajnie, jeden z gitarzystów grał bardzo dobrze, wokalista nazywał go Maciej Sambora. Z telefonu ciężko jest tu wrzucić foty, do Agaty BJ wysłałem zdjęć kilka.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: kikusia28 »

Mnie również się podobało. Lokal fajny, zespół całkiem ok (nareszcie usłyszałam Dry County live! :lol: ). Pół koncertu myślałam skąd znam wokalistę i dopiero dziś sobie o nim poczytałam. Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego ludzie tak strasznie unikają zlotów? Przecież zawsze na tego typu imprezach panuje przyjemna atmosfera,więc powinno być o wiele więcej osób. Zwłaszcza, gdy spotkanie odbywa się w centralnej Polsce.

Dzięki za zorganizowanie imprezy i do następnego :))
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Bon Jovi »

Atmosfera była sympatyczna, nie było bicia się, a sala pełna zabawy. Dry County wyszło im świetnie, tak samo jak Always, LYHOM, LOAP, IML i pozostałe.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Miracle-BJ »

Bon Jovi pisze:Bon Jovski grali fajnie, jeden z gitarzystów grał bardzo dobrze, wokalista nazywał go Maciej Sambora. Z telefonu ciężko jest tu wrzucić foty, do Agaty BJ wysłałem zdjęć kilka.
Takie coś znalazłam dot. Bonjovski :D
Ten Maciej Sambora to Maciek Papalski :))
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0445941177

a cały zespół Bonjovski to nie ten przypadkiem (inna impreza) ???

https://www.youtube.com/watch?v=yHmaMkdftG8
https://www.youtube.com/watch?v=ppZ5oP7i7Qo
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Bon Jovi »

Tak, to ten zespól. Maciej Papalski gra też w Antyradio Coverband.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Damned »

kikusia28 pisze:Dlaczego ludzie tak strasznie unikają zlotów?
Niestety nie mogłem się stawić, ale myślę, że:
M pisze:uda nam się kiedyś spotkać na V, VI albo XV Ogólnopolskim Zlocie Fanów Bon Jovi ;)
kat
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 5 lutego 2013, o 10:46
Lokalizacja: W-wa

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: kat »

Byłam pierwszy raz i mam nadzieję nie ostatni :)))
Oprócz obcowania z muzyką Bon Jovi, był to wieczór spotkań z sobowtórami JBJ :)
Otóż pragnę wam zakomunikować, że uczestnik zlotu - Kolega o wyglądzie "wczesnego Johna" - ma niestety konkurencję w postaci barmana z Organzy, który wygląda jak JBJ z epoki Crossroads :DDD Muzyka nie w moim klimacie, ale drinka było bardzo przyjemnie wypić :DDD

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu!
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: M.J. »

Mnie się podobało. Nie wszystko, ale zastrzeżenia mam czysto techniczne. Zespół był bardzo fajny (Dry County to Dry County, co z tego, że zupełnie inny zespół, nie?), o czym świadczy mój zdarty wokal nad ranem. Bed Of Roses było cudowne! Gdyby tylko wokalista nie mylił tekstu każdej piosenki... ;)
Było trochę mało ludzi z forum (a i nie-forumowi aż tak chętnie nie podchodzili) ale rozumiem, że termin nie każdemu mógł pasować. Ogólnie fajnie się było z Wami znowu spotkać i mam nadzieję na kolejne, jeszcze lepsze zloty. :)
kat pisze:Oprócz obcowania z muzyką Bon Jovi, był to wieczór spotkań z sobowtórami JBJ :)
Otóż pragnę wam zakomunikować, że uczestnik zlotu - Kolega o wyglądzie "wczesnego Johna" - ma niestety konkurencję w postaci barmana z Organzy, który wygląda jak JBJ z epoki Crossroads :DDD
To już wiem, co będę robiła w najbliższy weekend...
PS Pozdrawiam sobowtóra młodego JBJ i kolegę Janka, który oprócz imienia niewiele ma podobieństw z Jonem (póki co).

PPS Chcę podziękować koledze Skywalkerowi (i Mall, która mi je wysłała) za zdjęcia, na których jest mnie nawet sporo (chociaż wydawało mi się, że skutecznie unikam obiektywu) i na dodatek wyszłam na nich całkiem nieźle, co jest czymś w rodzaju komplementu dla autora xD
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: misstwisted »

Mając porównanie do wcześniejszych zlotów, ten niestety (i proszę mi nie mieć za złe obiektywnej opinii, niczego nie krytykuję) uplasował się najniżej. Nie czułam się źle, bardzo miło było spotkać znów wiele osób, z którymi nie ma okazji się widywać codziennie, jednak mój niedosyt opiera się na ciągłej chęci pogadania z tymi, których po prostu nie było!
Co do zespołu mam mieszane uczucia, chłopaki z zeszłego roku stworzyli świetny klimat swojskiej (nie wiejskiej ;) ) imprezy i na każdym kroku dawali do zrozumienia, że bawią się na równi z nami. W tym roku tak nie było, co prawda "technicznie" granie było lepsze, ale dystans, który czułam do tego zespołu nie pozwolił mi się bawić w stu procentach (jak to poważnie brzmi...), może to za sprawą obcokrajowca przy mikrofonie na siłę próbującego rozbawić publiczność tekstami w stylu "łisky muja źiono". Nie ziąbiła i nie grzała mnie ich obecność. ;)
Jeżeli mam odpowiedzieć na pytanie czy podobał mi się zlot, odpowiadam: podobał, ale nie było tego specyficznego klimatu, było nas za mało!
Dlatego oczekuję wyższej niż referendalna frekwencji forumowej na następnym zlocie, ja jeżeli dożyję, zjawię się na pewno. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”