III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Gosia-T
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 29 marca 2014, o 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gosia-T »

o kurczę znalazłam siebie na kilku zdjęciach...ale była super zabawa :D
Poznałam nowe, wspaniałe osoby i dziękuję wszystkim, którzy tam byli ;) Mam nadzieję, że za rok znowu się spotkamy (a może nawet szybciej ;) )
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze: Konsternacja i burza mózgów podczas Ballad of Youth również udana :D
ha ha to było dobre! 8 osób przy stoliku i nawet ten co jedzie na koncert miał zaćmienie :D
Ale w konsekwencji to chyba Ty okazałaś się oddaną fanką :P Nie no ogólna dyskusja tej nocy była przednia. Odliczam dni i godziny do kolejnej :))
Awatar użytkownika
Kejt
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 stycznia 2014, o 10:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kejt »

monjovi pisze:bał się tego stada fanek
dziwisz sie...kompletnie sie nie wpasowałyśmy, po fotach wiemy jakie fanki Bobbi lubi, nie mamy szans ;]

Panowie w perukach dali czadu, choć jeden, ten mega wysoki mnie nieco onieśmielał hehe. Na uwagę również zasługuje chłopaczek z innej planety i ten ktoś, kto biegał po klubie po koncercie cover bandu...taki w kapeluszu, jakimś prochowcu i z plecakiem, chyba miał dłuższe włosy... Średnio pamiętam, bo herbatka nieco zaburzała mi wizję :whoeva:
Frankie pisze:W sobotnią noc kolejny raz mieliśmy dowód na to, że muzyka zbliża ludzi. Było super i za to wszystkim Wam wielkie dzięki!!
I chociaż z połową pewnie nie zamieniłam słowa i ogólnie jeszcze nie każdego kojarzę (i znów ta herbatka oraz emocje) to fajnie, że po tylu latach udało mi się spotkać tak duże grono osób lubiących BJ tak bardzo jak ja (i mających tak ogromną wiedzę - szacun dla Was)...
Dobra idę, bo sie wzruszę :PPPP
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

kikusia28 pisze:ha ha to było dobre! 8 osób przy stoliku i nawet ten co jedzie na koncert miał zaćmienie
Ale w konsekwencji to chyba Ty okazałaś się oddaną fanką Nie no ogólna dyskusja tej nocy była przednia. Odliczam dni i godziny do kolejnej
haha masz rację, oddana fanka zawsze ma przy sobie aplikację na telefonie odszukującą tytuły utworów :D to może ja juz lepiej nic nie mówię, idziemy glosować w plebiscycie na różne piosenki ! :D tez czekam niecierpliwie na kolejne spotkania.
Kejt pisze:dziwisz sie...kompletnie sie nie wpasowałyśmy, po fotach wiemy jakie fanki Bobbi lubi, nie mamy szans
Widzę, że ty też nie możesz przeżyć jaki ideał kobiety ma Bobby, cóż za 40 lat będziemy idealne ! ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Było wspaniale! Dzięki dla Jacka i Rokitki za świetną organizację i wspaniały zespół, a reszcie za atmosferę! :))
W sumie to dla nas z Pippo zlot zaczął się już w piątek, ale kulminacja we Wrocławiu była wyborna ;)
I dobrze, że znalazłem GPS w telefonie, bo byśmy zginęli w drodze na dworzec :D
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Jacek Roger
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2012, o 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jacek Roger »

Dzięki wszystkim za przybycie i świetną zabawę. Dziękuje BON JOVI COVER BAND, którzy ponownie udowodnili, że nie mają sobie równych. Po prostu byliście wspaniali! Do zobaczenia na następnych imprezach spod znaku Bon Jovi, które na pewno będą miały miejsce we wrocławskim Zmierzchu. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym roku cos się odbędzie. Ale o tym w swoim czasie:)
Pozdrawiam i do zobaczenia :))
Jacek Roger
The Unblinking Eye
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: StefanA »

Zespół był świetny, pierwszy raz miałam okazję być na koncercie Bon Jovi tak blisko sceny :D
Co do reszty to mam nadzieję, że następnym razem jakoś się przełamię i kogoś poznam ;)
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Orany!! Było mega po prostu. Większość z Was napisała już praktycznie wszystko co można było napisać (a przynajmniej te rzeczy, które nadają się do publikacji) ale chciałam podziękować jeszcze od siebie :D Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ta noc była fantastyczna, pozostanie niezapomniana i mam nadzieję, że dość szybko powtórzona :D

A tak przy okazji proszę o kontakt na priva panią, która miała niecny plan wobec koszuli wokalisty :P :D
I believe, with every breath that I breathe
You and me can turn a whisper to a scream...

.:19.06.2013:.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, znaliśmy wszystkie piosenki i chyba wszyscy żałujemy, że takie spotkania są tylko raz do roku.
Proponuję częściej! :jupi:
Dzięki za świetną zabawę :brawo:
sylaB
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 3 czerwca 2014, o 15:09
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sylaB »

Ja też dziękuję wszystkim za super zabawe!!!!Bawiliście się wszyscy super i daliście nieżle czadu!!!!!Nie ma co ukrywać-FANI BON JOVI BAWIĄ SIĘ NAJLEPIEJ!!!!! :lol: :jupi: KEJT (pani co miała pewne plany odnośnie koszulki pewnego pana)do mnie niech też sie odezwie i da namiary na FB.CAŁUJĘ WSZYSTKICH!!!!!!!
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

co robimy w rocznicę koncertu? :P
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Milla pisze:co robimy w rocznicę koncertu?
koncert? zlot ? :D Niewiele czasu, chyba nie wyjdzie. Pozostaje oglądanie nagrania i wycie do księżyca :D Ale co do zlotów, powinny odbywać się znacznie częściej, niż raz do roku ! Ktoś się orientuje jaka była frekwencja ?
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Kejt
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 stycznia 2014, o 10:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kejt »

KEJT (pani co miała pewne plany odnośnie koszulki pewnego pana)
A teeen...tego...no.... :P

Ja to czuję ogromny niedosyt... oczywiście mam na myśli czas spędzony z Wami. Jak na złość musiałam wracać wcześniej :(
Na pewno nadrobimy, im szybciej tym lepiej! !
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Było super :brawo: mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni ;) bawiłam się świetnie. To cudowne móc skakać, drzeć się, tańczyć, fałszować, symulować grę na gitarze, na bębnach itp i wiedzieć, że wszyscy dookoła cię rozumieją, bo czują to samo i za to wszystko wam właśnie dziękuję :jupi: :bj: :jupi:
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

BeJotka pisze: To cudowne móc skakać, drzeć się, tańczyć, fałszować, symulować grę na gitarze, na bębnach itp i wiedzieć, że wszyscy dookoła cię rozumieją, bo czują to samo
O!! To właśnie to!! :brawo: :brawo:
I believe, with every breath that I breathe
You and me can turn a whisper to a scream...

.:19.06.2013:.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”