/nieoficjalny/ XVI zlot Fanów Bon Jovi!!

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

/nieoficjalny/ XVI zlot Fanów Bon Jovi!!

Post autor: sobol_77 »

Właśnie odbywa się XVI zlot Fanów Bon Jovi. Obecność - sztuk dwie, czyli ja i Rattie. Nie głupio Wam? Zgadaliśmy się o drugiej w nocy (wczoraj) - i po południu już cieszyliśmy się wspólnym browarem (jakby ktoś nie wiedział, nas obu dzieli 500 kilometrów). Prawie się Scrooge dał namówić - ale nie wyszło. Szkoda, że na tym forum rock'n'rolla już nie ma. Zaraz odpalamy butelkę absyntu przy Mecie (Black Album, 5.1 DTS) - i tyle. Zlot XVII będzie u Szczura ;p.
Ostatnio zmieniony 9 lipca 2010, o 18:40 przez sobol_77, łącznie zmieniany 1 raz.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Sobol ten temat będzie usunięty, albo zmieniony tytuł, bo "Zloty" mają swoją formułę na tej stronie.
1.Są to ogólnodostępne spotkania, a nie tylko spotkania zamkniętego 2osobowego grona znajomych
2.Informacja o takim zlocie powinna się pojawić z odpowiednim uprzedzeniem
To tak w woli wyjaśnienia, że łamiecie zasady zlotów forumowych ;)

A tak od siebie powiem, że takie "zloty" to mam po kilkanaście razy w roku i to z róznymi fanami bon jovi i się tym nie chwale :P Myślę, że obgadalibyście wspólny wyjazd na koncert Bon Jovi, bo jako fani to chyba wstyd wam, ze szczycicie się piciem za zespół na którego koncercie nigdy nie byliście ;P

No i udanej imprezki..
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian pisze:Myślę, że obgadalibyście wspólny wyjazd na koncert Bon Jovi, bo jako fani to chyba wstyd wam, ze szczycicie się piciem za zespół na którego koncercie nigdy nie byliście ;P
no wlasnie, jako spece od muzyki wszelakiej to troche wstyd, ze jeszcze na koncercie BJ nie byliscie :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Adrian pisze:Myślę, że obgadalibyście wspólny wyjazd na koncert Bon Jovi, bo jako fani to chyba wstyd wam, ze szczycicie się piciem za zespół na którego koncercie nigdy nie byliście ;P

No i udanej imprezki..
Adrian, nie wstyd mi a zwyczajnie szkoda - tak samo jak tego, że z nikim innym z tego forum na taki spontan nie udało się zgadać. Rattie napierdalał do mnie 500 kilometrów, 5 godzin po tym, jak się na gg zgadaliśmy. Cała rzesza wielkich fanów Bon Jovi na zlot się umawia od X lat (nie mylić z płytą Def Leppard - ale kto tu ją zna...) i g... z tego jest. ?ałuję, że ze Scroogem się nie udało, a Joviego też chętnie bym tu widział. Chcesz usunąć temat - ok, masz prawo, ale mnie to w sumie śmieszy, tłumaczenie, że temat zlotów ma swoje miejsce. No ma - w je...nej przeszłości....
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

sobol_77 pisze:
Adrian pisze:Myślę, że obgadalibyście wspólny wyjazd na koncert Bon Jovi, bo jako fani to chyba wstyd wam, ze szczycicie się piciem za zespół na którego koncercie nigdy nie byliście ;P

No i udanej imprezki..
Adrian, nie wstyd mi a zwyczajnie szkoda - tak samo jak tego, że z nikim innym z tego forum na taki spontan nie udało się zgadać. Rattie napierdalał do mnie 500 kilometrów, 5 godzin po tym, jak się na gg zgadaliśmy. Cała rzesza wielkich fanów Bon Jovi na zlot się umawia od X lat (nie mylić z płytą Def Leppard - ale kto tu ją zna...) i g... z tego jest. ?ałuję, że ze Scroogem się nie udało, a Joviego też chętnie bym tu widział. Chcesz usunąć temat - ok, masz prawo, ale mnie to w sumie śmieszy, tłumaczenie, że temat zlotów ma swoje miejsce. No ma - w je...nej przeszłości....
1.Sobol akurat ja jestem jedna z tych osób co była na największej ilości zlotów fanów BJ. 1.Jeszcze na długo jak nie było ŚZFBJ do których numeracji się odniosłeś (a to przecież nie śląski zlot ;P ). I też mam żal, ze żaden ostatnio zlot się nie odbył, ale...
Ostatni zlot na którym byłem to koncert BJ w Lipsku na którym zjawiła się ogromna liczba fanów BJ jak na nasze PL realia. Szkoda, że was tam nie było ;]

2.Z przecieków i donosów wychodzi, że ten "spontan" planowany był od dłuuuższego czasu, ale Rattie musiał skończyć prace (chyba magisterską) ;D Wiem konfidenty ;)

3.Nie chce, ale ktoś będzie musiał ;) Zlot to zlot a nie spotkanie. Pisałeś o tym spotkaniu tutaj na forum info, że KA?DY może przyjechać?? Nie widziałem, ale jak jest to zwracam honor i tylko poprawimy temat, bo numeracja jest ze śląskich.

4.Wypijcie za zdrowie BJ, oglądajcie AAAreas, posłuchajcie NJersey a nie spinajcie się na forum ;P

ps.
Poprawiają mnie na gg, ze to nie magisterka a licencjat ;)

I tak jeszcze na koniec. Jak tacy spontaniczni fani z was, to WIDZę was oboje na spotkaniu fanów BJ na Woodstocku (jest o tym osobny temat) ;P
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ten temat pojawił się z tej prostej sprawy, ze już nie raz powstawały pomysły zlotu (osobiście raz się podjąłem jego organizacji), ale skończyło się na tym, że jesteście wszyscy za miekkimi penisami, żeby przyjechać - bardzo szybko pojawiały sie teksty w stylu 'nie dam rady bo mam szkołe', 'nie ten miesiac' itp.
PS. A co do koncertu, który dla Ciebie jest jak widzę wielkim wyznacznikiem. Pamiętaj, że każda popierdółka na koncert może se wejść.
PS2. Masz bardzo cienkie kontakty ;)

Pozdro z PRAWDZIWEGO rock'n'rollowego alkoholowego zlotu!
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

ja nigdy nie bylem na zlocie fanow. a z checia bym przyjechal iz przyjemnoscia flaszke postawil,tylko zebym wiedzial o tym wczesniej. a X def leppard znam bardo dobrze jako tez ich wielki fan czekalem na nia z niecierpliwoscia. na poczatku mialem co do niej mieszane uczucia(troche za duzo popu) ale teraz tez ja lubie!ale ja z przyjemnoscia przyjechalbym na taki zlot
iza_iza00
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 13:48
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: iza_iza00 »

dziwię się, że ktokolwiek odpowiada na takie posty i wątek jeszcze się ciągnie, przecież autor chciał tylko sprowokować to kolejnej awantury....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ja pierdziele :) nie daliście znać ;D ale pewnie jakbyście dali to zbyt daleko mam ... no ale jakby co to w poniedziałek jestem w poznaniu i może właśnie tam zrobimy mały zlot.

Teraz Sobol widzę, że urosłeś do rangi prowokatora i prowokujesz awantury ... wiec jesteś BE i będę mamy musiał zapytać czy mogę się z Tobą kolegować ;)
I Adrian zlot to zlot, nie ważne czy będzie 2 osoby czy 100 ważne, że ludzie jadą na drugi koniec Polski by się tylko spotkać i pogadać przy miłym trunku o dobrej muzyce a nie ruszą tylek z Dąbrowy Górniczej do Katowic komunikacją miejska ;P

I nie koniecznie trzeba znaleźć się na koncercie bo przez to wcale się nie jest lepszym fanem ... chociaż i tak każdy wie, że ze mną nikt nie ma szans :D:D :D

Ratt chyle czoła i mam nadzieje ze za moje zdrowie też poleci setka.
C'mon
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

A właśnie nieprawda... Chcieliśmy ze Szczurem sprowokować do dyskusji - i tyle. Bello (że tak sobie polecę Zmierzchem) wybacz, ale nie należę do twórców sztucznych dymów. Forum umiera i to jest cała prawda o jego użytkownikach. Za krótko tu jesteś by mnie osądzać - to może Rattie, Adrian, jovi czy kilka innych osób :). Za stary jestem na takie popierdółki...

[ Dodano: 2010-04-21, 22:06 ]
jovi pisze:

Ratt chyle czoła i mam nadzieje ze za moje zdrowie też poleci setka.
Jovi - za Twoje zdrowie setka absyntu :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Dokładnie- zlot to zlot. Fajnie, że się spotkaliście, napiliście (tudzież czas teraźniejszy). Podejrzewam, że nawet gdyby któryś z Was napisał o zlocie wcześniej, to i tak baaaardzo niewielu by dotarło na miejsce.. No a przynajmniej tak mi się wydaje.
Szacun dla Rattie'go za spontaniczność!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Co to za zlot jak jest zamknięty dla innych poza osoby, które je organizują??
I Adrian zlot to zlot, nie ważne czy będzie 2 osoby czy 100 ważne, że ludzie jadą na drugi koniec Polski by się tylko spotkać i pogadać przy miłym trunku o dobrej muzyce a nie ruszą tylek z Dąbrowy Górniczej do Katowic komunikacją miejska ;P
To tak jakby Bon Jovi powiedzieli, ze ogłaszają trasę i jeździliby po rożnych miastach grając TYLKO dla swojej rodziny?? To się kupy nie trzyma.
Idąc tym tropem zaraz odpalam MSG i robię sam ze sobą kolejny ŚZFBJ...

Każdy z tych zlotów był otwarty dla innych i nie było selekcji na znajomy/nieznajomy. Zresztą nie ma co się sprzeczać. Zlot to zlot, a spotkanie 2ch kumpli to spotkanie 2ch kumpli.
I nie koniecznie trzeba znaleźć się na koncercie bo przez to wcale się nie jest lepszym fanem .
Bycie fanem ma swoje też jakieś wymagania. Każdy szanujący się fan (jeśli tylko mu finanse na to pozwalają) powinien kupić oryginalną płytę i pójść na koncert. Bo gdyby ktoś nie kupował płyt i nie chodził na koncerty w 1984 to o "These Days" śniłbyś tylko w najgłębszych snach, a Jon dalej zajmowałby się dilerką.

Ja nie czuje się lepszy od Sobola, bo byłem na 2ch koncertach, tylko wydaje mi się, że z szacunku do zespołu i jego osiągnięć powinien oglądnąć swoich idoli na żywo. Wiem, że Sobol ma BJ w sercu, ale niepotrzebnie się na nich ostatnio wyżywa ;D
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Adi, ale jesteś smieszny :D
wymyslasz se argumenty, ktore nie sa prawdziwe. Po prost fakt jest taki, ze dwóxh kolesi z forum sie zgada i kilka godzin pozniej pija razem (jeszcze raz podkresle, masz ciulowe kontakty ;) ), nawet jeśli siedzą wieeeeeeele kilometrów od siebie, a wy od lat sie nie mozecie zgadac.
A sprawa 'fana'? Szkoda, ze nie mam aparatu (w sumie nawet jakbym miał, to jestem za bardzo pijany, zeby go obsłuzyc) to bys zobaczył jak wyglada salon Sobola, panie 'fan'.
A koncerty? hahaha, chciałbyś synku widzieć przynajmniej połowe z tego co ja widziałem, wiec se daruj 'koncertowy' argument ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Adrian naprawdę jesteś śmieszny.

Każde spotkanie 2-ch osób można nazwać zlotem bo tak to działa na forum polskim, że na forum na zlot umawia się 100 osób i 98 nie może dotrzeć do celu ;)

A jako zaproponowałeś samotny Zlot to naprawdę musiałeś być na bardzo wielu :)

Wymagania od fana? Wystarczy że kupuje płyty i nie ma potrzeby jeździć za nim po całym świecie - gdy przyjedzie do Polski to wtedy on nam pokaże, że polscy fani coś dla niego znaczą a jak na razie to nie mierz swoją miarą 2 koncerty na tak wielkiego fana to chyba mało jak na Ciebie ;)
C'mon
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Z wiadomych względów wczoraj zapomniałem o tym wspomnieć.
Obczaiłem sobie, Adi, ten temacik o zlocie na woodstocku i z tego co widzę po ponad miesiącu jego istnienia odpowiedziała cała jedna osoba, że BYć MO?E będzie. Nabijasz sie z naszej spontaniczności, a wy sami jednego porządnego zlotu nie potraficie zrobic.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”