Alec nie napisal linii basu do KTF!

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Bo Hugh, to inny typ człowieka, zupełna przeciwność Aleca. Jest nieśmiały, małomówny, nieruchliwy :P Ale liczy się gra, jak dla mnie, a nie zachowanie :>
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Czy napisał, czy też nie (co bardziej prawdopodobne), nie zmienia to faktu, iż uważam go za dupka
Jeżeli uważasz Aleca za dupka dlatego, że brał narkotyki, to ciekawa jestem, czego słuchasz poza Bon Jovi, bo z tego co wiem to większośc nas obraca się w kręgach rockowych,a tam nie znajdzie się grzecznieszego zespołu od BJ, może tylko U2.

Alec z całą pewnością pasował do zespołu, i myślę że dobrze że Hugh nie jest pełnoprawnym członkiem BJ bo wyglądałby z nimi nieco dziwnie, i - jak już wiele osób mówilo - ogólnie sprawia wrażenie że ma wszystko oprócz swojego basu głęboko w zadzie :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

olcat pisze:Alec z całą pewnością pasował do zespołu, i myślę że dobrze że Hugh nie jest pełnoprawnym członkiem BJ bo wyglądałby z nimi nieco dziwnie, i - jak już wiele osób mówilo - ogólnie sprawia wrażenie że ma wszystko oprócz swojego basu głęboko w zadzie :mrgreen:
Mam identyczne zdanie.W Hju nie widac jednosci z zespolem.Na kazdy koncert jak wychodzi to sprawia wrazenie jakby chcial tylko zrobic swoja robote i isc do domu.
Obrazek
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Ricky Skywalker pisze:

Tak więc przykro mi to mówić, LordI, ale w tym wypadku przyznałbym rację Jeopardemu :)
gdyby H napisał linie bassu na KTF i TD to jego pozycja w zespole była by inna niz jest obecnie, a ze zrobił to Alec wiec H jest nikim.
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Lordi pisze: gdyby H napisał linie bassu na KTF i TD to jego pozycja w zespole była by inna niz jest obecnie, a ze zrobił to Alec wiec H jest nikim.
Wiesz, w tym momencie dziekuje Bogu(Bodziowi ;) ) za funkcje "Ignoruj".

W wyborach pewnie bedziesz głosować na Samoobrone, zauważam podobny styl bycia u Ciebie i Leppera. Nie ważne co jest prawda, ważne, że ja mam swoje przekonania i bede się nich trzymał. ?aaaaaaałosne ot co.

Silly rabbit...

Restekpa!
Mateo
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Khem, to mi zaczyna pachnieć scysjami ze starego forum... ;]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie no postarajcie się do tego nie doprowadzać, hm? :P
Zawsze można chyba rozmawiać na spokojnie ;]
Ostatnio zmieniony 23 września 2005, o 16:23 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

LoRdI pisze:
Ricky Skywalker pisze:

Tak więc przykro mi to mówić, LordI, ale w tym wypadku przyznałbym rację Jeopardemu :)
gdyby H napisał linie bassu na KTF i TD to jego pozycja w zespole była by inna niz jest obecnie, a ze zrobił to Alec wiec H jest nikim.
Ooo, teraz, to pocisnąłeś trochę bracie. Jeżeli Hugh jest nikim, to kim w takim razie jesteś Ty ? Jeżeli będziesz myślał nad odpowiedzią, to uważaj, bo na pewno zabraknie Ci skali... A więc idąc Twoim tokiem myślenia: Gdybyś napisał coś konkretnego, to Twoja pozycja na forum byłaby inna niż jest obecnie, a że zrobił to kto inny, to Ty jesteś nikim :P
Olcat - nie uważam Aleca za dupka dlatego, że brał narkotyki (to mniejszy powód, główny podałem), czytaj uważniej :>
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Słuchajcie, wcisnę się tu, bo się poczuwam - rozumiem wasze zdenerwowanie, bo swoje zdanie można wyrażać w bardziej subtelny sposób, ale wjeżdżanie na człowieka nie świadczy bynajmniej lepiej o was. Jeśli ma dochodzić do takich scysji, to lepiej w odpowiednim momencie przełożyć je na priv, a nie rzucać się bezsensownymi ripostami na forum, na oczach wszystkich.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Wcisnę się również, ponieważ napisałam dokładnie to samo, co CRUSHynka, ale mój post, nie wiedziec dlaczego, został usunięty. Ludzie, ja naprawdę rozumiem niezwykłą dbałośc o forum, ale ta nadgorliwośc robi się już trochę zabawna, żeby nie powiedziec, że wkurzająca :|
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Ja nie mam nic do Aleca Sucha, wręcz przeciwnie, bardzo go cenię, uważam że był bardzo charyzmatyczny albo jak kto woli był niezłym cfaniaczkiem ogólnie fajny z niego gościu, na koncertach tworzył niezłe trio z Jonem i Samborą, widać to chociażby na Acces All Areas, dla mnie zostanie w pamięci jako jeden z pięciu Jovisów, część wspaniałej historii wspaniałego zespołu z New Jersey...gdyby Alec miał możliwość powrotu do zespołu...jestem zdecydowanie ZA! 8) myślta co chceta
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Daroo pisze:Ja nie mam nic do Aleca Sucha, wręcz przeciwnie, bardzo go cenię, uważam że był bardzo charyzmatyczny albo jak kto woli był niezłym cfaniaczkiem ogólnie fajny z niego gościu, na koncertach tworzył niezłe trio z Jonem i Samborą, widać to chociażby na Acces All Areas, dla mnie zostanie w pamięci jako jeden z pięciu Jovisów, część wspaniałej historii wspaniałego zespołu z New Jersey...gdyby Alec miał możliwość powrotu do zespołu...jestem zdecydowanie ZA! 8) myślta co chceta
Zgadzam się z moim przedmówcą, przy czym Alec zdecydowanie bardziej nadawał się do zespołu rockowego, jakim w końcu jest BJ, niż Hugh (nic Hughowi-czytaj: jego grze na basie-nie ujmując). Hugh jest trochę za bardzo na uboczu w stosunku do BJ, Alec stanowił jego integralną jedną piątą od początku i anyway szkoda, że wszystko się tak posypało *-* . I podobnie jak mój przedmówca, byłabym za powrotem Aleca do zespołu -niezależnie od tego, czy to Alec, czy Hugh napisał tę nieszczęsną linię basu do KTF, o którą się cała powyższa dyskusja toczy ^-^. A tak btw, to ja osobiście nie widzę sensu dociekania, kto napisał tę linię basu, bo to przecież nie ma aż tak ogromnego znaczenia 0_0. Nie ma sensu zwłaszcza toczyć o to żadnych sporów, bo i co to zmieni?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie wiem czy to prawda czy nie, ale jeśli nie Alec to napisał to słowa uznania dla Hugha.

Nie zmienia to jednak faktu iż Alec jak dla mnie lepiej pasował do zespołu, a Hugh nie za bardzo.
Awatar użytkownika
k.t
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 25 października 2005, o 17:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: k.t »

Ja tam uważam ze Alec i Hugh mają takie samo prawo do szacunk od fanów BJ, Jon powiedział w jednym w wywiadów że Hugh nigdy nie bedzie formalnym członkiem kapeli, co mnie troche dziwi jak by nie było to on brał udział w pierwszych nagraniach Runaway i napewno jest dobrym bsistą, a Alec za sam fakt że był członkiem kapeli przez wiele lat wymaga by był szanowany przez fanów BJ, a to że brał dragi i pił... "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień" ... :|
k.t
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Czasem jak patrze na Hugh to mam wrazenie, ze urwal sie z innej epoki, innej kapeli...wyglada jak kosmita :lol: - te jego rock'n'rollowe uginanie kolanek jest niesamowite! Powinien troche popracowac nad ruchem scenicznym - bo troche zabawne bywaja te jego podrygi. A bez Aleca nie wyobrazam sobie "starego" Bon Jovi. Czy ktos wie co teraz porabia Alec??
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”