Alec nie napisal linii basu do KTF!

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

można, tak samo jak można wymagać od polityków aby spełniali oczekiwania ludu.
Porównujesz muzyke do polityki? No smieszy mnie to troche. Na forum mozesz wylewac jedynie swoje zale co do jakosci muzyki BJ czy Dody , ale to i tak nic nie zmieni . Zaloz wlasna kapele , moze kiedys wpadniesz na forum poczytasz i cos zmienisz . Sadzisz ze Bon Jovi zacznie grac tak jak ich fani tego sobie zycza? Przeciez wlasciwie sami zostli legendami , potrafia radzic sobie ... sami .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Abstrachując od słów Jeopard b ycie fanem nie musi oznaczać całkowitego zaślepienia i bezkrytycznego spijania słów z ust swoich idoli. Można mieć odmienne, nie zawsze pochlebne zdanie... :neutral:
A czy ja coś takiego powiedziałem ? Ja jestem fanem muzyki a nie tlyko Rocka więc mnie nie przeszkadza, ze Bon Jovi przeskakują od Metalu do Country. Rozumiem osoby które to denerwuje i którym się to nie podoba i czują że zespół idzie w złym kierunku. Mają prawo wygłaszać swoje poglądy, ale czasami co niektórym (dla tych co zespół już nie reprezentuje nic co im się podoba) poleciłbym niech nie katują się dalej muzyką Bon JOvi a niech poszukają sobie innych kapel, które sprawią im radość
Obrażając muzykę Bon Jovi obrażają gusta osób który dany album się podoba i z tego powstają sprzeczki.

?eby nie było że komuś zabraniam pisać itp. Forum jest ogólnodostępne, ale co niektórzy przychodzą (teraz tego nie widze, ale były takie osoby) i piszą specjalne bzdury i takie osoby w internecie nazywa się trollami. NIe mają nic do przekazania tylko chcą podenerwować innych swoją głupotą. O takich osobach pisałem wcześniej.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

AxeL pisze:Porównujesz muzyke do polityki? No smieszy mnie to troche. Na forum mozesz wylewac jedynie swoje zale co do jakosci muzyki BJ czy Dody , ale to i tak nic nie zmieni . Zaloz wlasna kapele , moze kiedys wpadniesz na forum poczytasz i cos zmienisz . Sadzisz ze Bon Jovi zacznie grac tak jak ich fani tego sobie zycza? Przeciez wlasciwie sami zostli legendami , potrafia radzic sobie ... sami .

bez ludzi którym podobała sie ich muzyka byliby nikim....
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

bez ludzi którym podobała sie ich muzyka byliby nikim....
Ale sami stworzyli muzyke ktora pociagnela za soba miliony - to swiadczy o wielkosci
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
PRZEMEK
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 18:09
Lokalizacja: Kościan

Post autor: PRZEMEK »

Politycy próbują nami rządzić za pieniądze-nasze zresztą,a BON JOVI graja to co czują i nic od nas nie chcą...a więc porównanie bez sensu,bo od takiego Giertycha(przepraszam za wyrażenie)się nie uwolnisz i muisz go utrzymywac z podatków,a zespołu możesz po prostu przestać słuchać jeśli coś ci nie odpowiada.
Bycie fanem nie polega na stawianiu wymagań,ale na byciu z zespołem z lepszych i gorszych momentach.Swoje zdanie można mieć,ale bezsensem jest obliczanie Jonowi skal wykorzystywanych przy vocalach,czy zarzucanie Alecowi,że ktoś napisał linie basu,które on zagrał.
Jeśli nie chcesz,nie kupujesz płyty i tym samym nie popierasz twórczości zespołu.

Wczesniej przedmówca słusznie napisał,aby najpierw założyć własny band i potem próbowac coś z tym zrobić(najlepiej karierę :-D )a zobaczysz,że co chwila ktoś będzie lepiej wiedział co masz zagrać i jak to zrobić.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Przemek, chyba stawiasz mnie w dość niewygodnej sytuacji. Po pierwsze od Giertycha już się uwolniliśmy (chyba że Ty masz jakąś słabość do niego). Po drugie bycie fanem polega właśnie na stawianiu wymagań!! Nie widzisz tego? Wymagać trzeba, chyba że wolisz być biernym obserwatorem i przyjmujesz bez zająknięcia wszystko, co Twój genialny zespół stworzy. A nie o to tu chodzi. Kupowanie płyt to inna bajka, kupiłem masę płyt których kupić bym teraz nie chciał...
A co do własnego bandu - to mam, nawet w nim śpiewam - i troszkę poznałem ból grania... od 15 lat...
Pozdrawiam.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

AxeL pisze: Ale sami stworzyli muzyke ktora pociagnela za soba miliony - to swiadczy o wielkosci
I teraz te miliony mają w dupie.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

I teraz te miliony mają w dupie.
Dlaczego tak sadzisz? Argumenty?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

odcieli sie od starych brzmień a tym samym od ludzi dzieki którym mogą robić to co robią obecnie ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

odcieli sie od starych brzmień
Tutaj sie zgodze . Bardzo dobrze napisane.
a tym samym od ludzi dzieki którym mogą robić to co robią obecnie
Tutaj sie nie zgodze. Gdyby mieli w dupie fanow , to po co dalej graja? Koncerty , plyty co rok ?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Po co? Dutki, stary, dutki :) (zdaje się, że mamy dwa odmienne pojęcia 'fana' i dlatego sie nie dogadamy ;) )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ja rozumiem dlaczego uwazasz ze maja fanow w dupie. Czasem takze mam takie wrazenie . Lecz zastanawiam sie wtedy , ze jesli by tak bylo to po co dalej to robia? Dla pieniedzy NIE . Dla slway NIE . Obie rzeczy juz maja , wiec zostaje ze tylko dla fanow .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

AxeL pisze:Tutaj sie nie zgodze. Gdyby mieli w dupie fanow , to po co dalej graja? Koncerty , plyty co rok ?
Grają pewnie głównie dla kasy, jednak czy też tak całkowicie fanów mają w du.pie... Bez przesady.
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Grają pewnie głównie dla kasy, jednak czy też tak całkowicie fanów mają w du.pie... Bez przesady.
Glownie dla kasy? Nie sadze . Maja jej juz tyle za 2 nastepne pokolenia moga sie nie uczyc , nie pracowac a i tak beda miec bajeczne zycie :-(
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

AxeL pisze:Nie sadze . Maja jej juz tyle za 2 nastepne pokolenia moga sie nie uczyc , nie pracowac a i tak beda miec bajeczne zycie
Tylko dwa? Nie sądze, na jakieś przynajmniej 4 pokolenia, jak sprzedali ponad 120 mln płyt, ponad 3000 koncertów....
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”