Comedy Nacht

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Comedy Nacht

Post autor: Twisted Sister »

Czy ktoś z Was oglądał w sobotę wieczorem (i niedzielę baaaardzo wcześnie rano :mrgreen: ) Comedy Nacht na RTL? No i jak wrażenia, po tych cudnych pięciu minutach spędzonych z BJ???? ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

wrazenia niezle :P tylko ze ogladnalm to na kompie bo w nocy walka boxerska byla :P i mi sie zapomnialo a ogole playback in niezle wyszedl :P no prawie nie widac bylo ze w polowie piosenki jon powiedzial cos do rycha i zaczeli sie smiac wtedy gdy jon spiewa oooooooooh :P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

No nie przesadzajmy;).... Może faktycznie występ nie był najlepszy (też zauważyłam, że grali z playbacku-Jon mógłby wykorzystać nieco zdolności aktorskich i chociaż udawać, że śpiewa, przez całość piosenki :P ) ale ryczałam ze śmiechu na sam koniec-panienka, która prowadziła program, była zdrowo zdziwiona, kiedy od Jona dostała kulturalnego buziaka w usteczka, Tico i David zdecydowali się na nie mniej kulturalne uściski dłoni, Rysiek natomiast wziął ją w ramiona, omal nie rąbiąc przy okazji na glebę, przechylił pod nienaturalnym kątem (ona straciła chyba równowagę, bo zaczęła machać rozpaczliwie łapkami xD) i zaczął obcałowywać. Pewnie było to wyreżyserowane, bo azaliż to możliwe, żeby to była zwykła głupawka naszego Richa? Anyway, to był zdecydowanie najlepszy moment-kto nie widział, niech żałuje, bo występu w programie nie ma co za bardzo... :D:D
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”