Ulubione...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Jaka jest wasza ulubiona płyta zespołu Bon Jovi?

Bon Jovi (pierwsza)
0
Brak głosów
New Jersey
14
27%
Inna z lat 80-tych
3
6%
Keep the Faith
14
27%
These Days
13
25%
Crush
1
2%
Bounce
1
2%
Have a Nice Day
5
10%
Lost Highway
1
2%
 
Liczba głosów: 52

EVENo

Ulubione...

Post autor: EVENo »

Jaka jest wasza ulubiona piosenka, płyta, solówka na gitarze, ulubiony teledysk albo kogo najbardziej lubicie z zespołu? Czekam na odpowiedzi... :))
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2007, o 19:57 przez EVENo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

ta ankieta Ci nieco nie wyszła ;). Więc ulubioną piosenką jest Keep The Faith, płytą...tutaj jest problem. Chyba SWW na równi z Keep The Faith ;) ale jednak dałem w ankiecie KTF. Hymm...solóweczka. Więc tutaj jest pare wyjść ;). Świetna jest solówka w Dry County i Wanted Dead Or Alive, ale jednak wybieram Runaway ;) jakoś ją najbardziej lubię. Teledysk to pewnie Keep The Faith lub One Wild Night, a moim ulubionym członkiem zespołu nazwe Richiego Sambore, choć Jon niedaleko za nim :]. I to by było na tyle...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dziwnie ułożyłeś ta ankietę :) No i piszesz ulubioną "piosenkę" a chodzi o płytę.


Jeśli chodzi o płytę to niezmiennie numer 1 to "Have A Nice Day". Płyta nagrana dla mnie. Wszystkie piosenki + demówki z tej sesji nie dostałyby u mnie oceny poniżej 9.

Ulubiona piosenka ? Zastanawiałem się nad tym dzisiaj. Chciałem nawet zapytać o top 10.
Mój top 5 to:
1.Any Other Day
2.Whole Lot Of Leaving
3.Dirty Little Secret
4.I Am
5.It's My Life

To jest pewne Top 5. Dalej jest ciężko ustalić. Jest tam dużo piosenek min Born To Be My Baby, Wild Is The Wind, I'd Die For You, In These Arms, Runaway, This Ain't A Love Song, Always, Say It Isn't So, I Want To Be Loved ,,,

Teledysk ? Nr 1 Everyday. 2.IMLife 3.KTF 4.WTWYA 5.DCounty

Solówka ? Hmm, hmmm powiem Born To Be My Baby albo I'll Be There For You. NIE przecież teraz mamy ANY OTHER DAY z genialną dłuuuuga drugą solówką popatrą jękami Jona . Jest boska (no i Till WASAnymore też niczego sobie).

Kto w zespole ? Dalej Jon. Podoba mi się jak kieruje zespołem. Człowiek który wie co chce i dąży do celu. Podziwiam też jego talent i genialny głos. Dla mnie jest to dziwne bo znam ich setki numerów a w każdej piosence głos Jona jest dla mnie do strawienia.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2007, o 19:51 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
EVENo

Post autor: EVENo »

Teraz może ja odpowiem na swoje pytania :D Ulubiona piosenka: Dirty Little Secret; płyta: Bounce; solówka... też mam problem, ale fajna jest w Mr. Big Time i We Got It Going On; Teledysk: Make a Memory i Have a Nice Day i też moim ulubieńcem jest Richie Sambora :D ;] :D

[ Dodano: 2007-08-25, 21:52 ]
Adrian pisze:Dziwnie ułożyłeś ta ankietę :) No i piszesz ulubioną "piosenkę" a chodzi o płytę.


Wiesz, przeczytaj może pytanie... Napisałem "płyta", więc nie wiem o co ci chodzi... ;]
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Pozwoliłem sobie poprawić tą ankietę i teraz już chyba wszystko jest tak jak miało być, z założenia twórcy? :) Ulubiona piosenka to Always, od której zresztą zaczęła się moja przygoda z Bon Jovi. Ulubiona płyta to hmm ciężki wybór heh, waham się pomiędzy Keep the faith i These days no i Crossroad. Ulubiny teledysk- to znowu Always ale nie pogardzę także teledyskami do In these arms, Bed of roses, Lie to me czy też I'll be there for you. Co do solówki to chyba Dry county, I'll be there, no i solówka Richiego w Always z Wemley 95. ;) A jeżeli chodzi o ulubionego członka to lubię wszystkich jednakowo, każdy coś wniósł w historię kapeli.

Ps. napisałeś piosenka a nie płyta :P Ktoś musiał to poprawić
EVENo

Post autor: EVENo »

Sorka za wszystkie (poprawione już) błędy... mam przynajmniej lekcję, żeby następnym razem wszystko sprawdzać kilka razy :D
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Kązdemu może przytrafic błąd,ulubiona płyta jest Keep the faith,mimo iż każda z ich płyt ma w sobie coś co uwielbim to własnie ta płyt przyciąga mnie najbardziej i najczęsciej po nią segam. A piosenk to This ain`t` love song i Keep the faith pierwsze jaie uisłyszałam. :))
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Moje ulubione plyty to: These Days, 7800 Fahrenheit oraz Bon Jovi :))
Ulubiona piosenka? Hmmm... These Days, My Guitar Lies Bleeding In My Arms, Only Lonely, Love Lies, Save The World, Wild Is The Wind, This Ain’t A Love Song, Always, Any Other Day, Dirty Little Secret, I Am, Nothing, I’d Die For You.
Teledysk: Born To Be My Baby, Never Say Goodbye, I Believe, Dry Country, These Days, I’ll Be There For You.
Solowka: Dry Country przede wszystkim :D
Ulubieniec? Jon i David :)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Moje ulubione piosenki:
Make A Memory
Whole Lot Of Leaving
Any Other Day
Till We Ain't Strangers Anymore
Have A Nice Day
I Am
Nothing
Love Me Back To Life

Płyty:
Have A Nice Day i Lost Highway
zaraz za nimi Keep The Faith z Bouncem.

Solówki:
Wanted Dead Or Alive
Stranger
Any Other Day

Teledysk:
It's My Life i Have A Nice Day
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Teledysk to Born To Be My Baby, This Ain’t A Love Song, Make A Memory i Bed of roses, a solówki to Wanted Dead Or Alive i Any Other Day. to tak w woli dokończenia poprzedniej wypowiedzi
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Ulubiona płyta:Uwielbiam wszystkie.Jesli miałbym wybrać tą jedną to jest to plyta Keep the faith.
Ulubiona piosenka,wszystkie.Należą do nich min :Dry County,Born to be my baby,One wild night,Keep the faith,Wild in the street,,Hey god,I belive,Undivided,Price of love.
Ulubiony teledysk:Bed of roses,Wanted dead or alive
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ulubiona płyta: 1.These days 2.Keep the faith 3.New Jearsy 4.Lost Higiway

Ulubiona piosenka: Hey God , Wanted dead or alive , Any other day , homebound train , Bed of roses ,Two story town

Ulubiony teledysk:Bed of roses !
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Ulubiona płyta: Keep The Faith
Ulubiona piosenka: Keep The Faith :))
Najlepsza solówka: Dry Coutry (mogliby jednak nagrac znowu coś TAKIEGO!), Always (wersja koncertowa z Wembley '95 - czemu tak już nie grają???)
Ulubiony teledysk: Bed Of Roses
Ulubieniec: Jon (za to, że jest świetnym frontmanem, który prócz tego, że świetnie śpiewa <cóż czasem gorzej, zdarza się :P >, robi dobry show na koncertach, promuje zespół). Tuż za nim Tico :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Hm.. moja ulubiona płyta to bez wątpienia These Days póżniej jest SWW i nawet płyte (o tajemniczym tytule) Bon Jovi bardzo lubie ;D

Piosenka to chyba I'll be there for you i pózniej było by This ain't a love song, Never say goodbay i osttanio Walk like a Men.

Teledysk najciekawszy wedlug mnie to Lie to me, This Ain't..., Say it isn't so za poczucie humoru ;D

Moj ulubieniec z zespołu to Jon oczywiscie i chyba Tico on zawsze taki wesoły sie wydaje :D no i David za wspanialą gre na pianinie ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Ulubiona piosenka: Dry County (mam słabość do bardzo długich utworów)

Ulubiony teledysk: Always (podoba mi się że ten wideoklip ma dwie wersje: jedną z mini historią i zespołem, oraz performance z samym zespołem)

Ulubione solo: Bed of Roses

Ulubiony członek: Richie Sambora
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”