Premiera Lost Highway

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Premiera Lost Highway

Post autor: bartekbb23 »

Początkowo padały terminy premiery gdzies na 19 czerwiec, lecz teraz wiele stron podaje , że to będzie 8 czerwiec. Może ktoś wie coś na ten tamat?
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2007, o 10:16 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Normalna data premiery to 18 Czerwiec dla Europy. 11 czerwca wychodzi w Japonmi. Jednak płytka dostępna jest w kzw przed-sprzedaży od 8go Czerwca.

W Polsce merlin.pl jest patronem i tam płytkę możemy zamówić właśnie we wspomnianej przedsprzedaży. Ja osobiście płytke przesłucham sobie nielegalnie a kupie jak już będzie dostępna na fan.pl wersje z Japonii albo zakupie specjalne wydawnictwo bo podobają mi się te co nam już pokazali. Jednak jeśli ktoś chce normalną wersje to cena 30 zł jest atrakcyjną w mojej opinii aby kupić ją w dniu premiery albo przedpremiery.
Tylko pamiętajcie za taką cene nie ma książeczki w środku ! Jest tylko okładka + płytka.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Adrian pisze:Ja osobiście płytke przesłucham sobie nielegalnie a kupie jak już będzie dostępna na fan.pl wersje z Japonii albo zakupie specjalne wydawnictwo bo podobają mi się te co nam już pokazali.
A to specjalne wydawnictwo to w czym jest lepsze?
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Jak sądzicie - kiedy usłyszymy cały materiał z Lost Highway?
(oby jak najszybciej :PPP)
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Adrian pisze:Tylko pamiętajcie za taką cene nie ma książeczki w środku ! Jest tylko okładka + płytka.
No to wydam parę złotych więcej, które i tak już są gotowe:)
Grzesiek pisze:Jak sądzicie - kiedy usłyszymy cały materiał z Lost Highway?
Ja jak kupię płytę, nie szybciej ;]
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Misiek pisze:Grzesiek napisał/a:
Jak sądzicie - kiedy usłyszymy cały materiał z Lost Highway?

Ja jak kupię płytę, nie szybciej
Ja tak samo ;)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Czy to znaczy, że jeśli chciałbym kupić "LH" w sklepie muzycznym, jestem skazany tylko na wersję bez książeczki? Czy w Polsce będą dostępne dwie wersje do kupienia (nie chodzi mi o kupno przez internet). Może ktoś podzielić sie informacją na ten temat? Byłbym wdzięczny.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Będa dostepne pewnie 2 wersje. Kilkadziesiąt sztuk w taniej cenie (bez książeczki) za 30 zł i kilka sztuk z książeczką za 50 zł.
Tak bło ostatnio z HANDem w Media Markt. Mieli kilka wydań specjalnych (66 zł - 2cd / Dual Disc), 2 normalne z książeczką (45zł) i normalne (29,99).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
player_one
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2006, o 20:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: player_one »

teoretycznie nie ale praktycznie większość sklepów będzie miało wersję polską. Normalną wersję powinny miec napewno sklepy typu Media Markt.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

A co do patronatu płyty to słyszał ktos moze że patronat obejmie radio zet , a nie jak wczesniej sadzilismy rmf???
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Teraz ja mam pytanie, bo przyznaje, że trochę się juz w tym wwszystkim zagubiłam. Zamawiając płytę z HMV dostaję jakieś bonusy pod postacią dodatkowych piosenek? Czy angielska wersja będzie w ogóle czymś się różnić? Adrian....?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Adrian....?
Angielska wersja miała mieć 1 bonus: Put Boy albo Lonely. Nie wiem jak będzie na 100% ale ostatnio takie informacje się pojawiły. No też pewnie będzie miała normalną książeczke bo u nich nie ma strefy niskich cen.

2 Bonusy - Japonia
1 Bonus - Anglia
0 Bonusów - Świat
Dodatkowo są dostępne sepcjalne wydawnictwa np 2cd + 1dvd albo specjalne czarne pudełko dla noirmalnej wersji Losta. To jest dostępne chyba w USA.
A co do patronatu płyty to słyszał ktos moze że patronat obejmie radio zet , a nie jak wczesniej sadzilismy rmf???
Nie wiem gdzie to słyszałeś, ale jest to przynajmniej dziwne. Interia + Rmf Fm to jednośc. Na obu jest od jakiegoś czasu promowane Bon Jovi wiec nie wyobrażam sobie aby płytke dla siebie zakosiła Zetka.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Adrian pisze:Nie wiem gdzie to słyszałeś, ale jest to przynajmniej dziwne. Interia + Rmf Fm to jednośc. Na obu jest od jakiegoś czasu promowane Bon Jovi wiec nie wyobrażam sobie aby płytke dla siebie zakosiła Zetka.
A więc jest na tej stronce cos o tym: http://www.infomusic.pl/index_wiecej.php?id_art=6016

NIe wiem skąd to wzieli ale tam pisze o mediapatronach.


i jeszcze cos jakby kogos interesowało troche poza tematem:

http://www.universalmusic.pl/index.php? ... =1&id=5573

nie ma co, universal sie pchwalił naszym sukcesem.
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

bartekbb23 pisze: i jeszcze cos jakby kogos interesowało troche poza tematem:

http://www.universalmusic.pl/index.php? ... =1&id=5573

nie ma co, universal sie pchwalił naszym sukcesem.
hehe, z tego co Was czytam i na stronę poplisty zaglądam (bo słuchać nie mam jak) to chyba MAM nigdy nie doszedł do pierwszego miejsca, a wyklikaliśmy max 2, nie? :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ekoper pisze:hehe, z tego co Was czytam i na stronę poplisty zaglądam (bo słuchać nie mam jak) to chyba MAM nigdy nie doszedł do pierwszego miejsca, a wyklikaliśmy max 2, nie? :P
Raz sie zdarzyło, że był na 1.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”