W necie można znaleźć pełne "HAND"

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

dudziazg
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2005, o 10:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Też chętnie się wypowiem na ten temat.

Post autor: dudziazg »

Ja uważam, że ściąganie piosenek swojego idola z internetu nie jest przestępstwem <szkoda tylko, że policja nie sądzi tak samo :lol: ). Natomiast jeśli chodzi o mnie, osobiście lepiej czuję się gdy mam w domy oryginał. Wiem, że nikt wcześniej przede mną nie otwierał tego pudełka:D i nie otworzy bez mojej zgody. Jestem świadoma tego, że nie każdego stać na taką płytkę. Pewnie teraz mnie wysmiejecie, ale jeszcze nie mam HAND ponieważ cile zbieram na nia pieniadze. (Co oczywiście nie znaczy, że jej nie słuchałam :D) Pozdrawiam
Po każdej burzy wyjdzie słońce...
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Ja ściągam, bardzo dużo, ale Bon Jovi chcę mieć wszystkie oryginalne i dopóki nie mam płyty to nie słucham nowości. To jest takie moje dziwactwo, bo wolę poczekać trochę, otworzyć nową płytkę i wysłuchać jej z wieży oglądając przy tym książeczkę (Wyjątkiem jest box set, na który mnie nie będzie stać jeszcze długo). Jeśli ściągnę wcześniej z internetu to mam zepsutą niespodziankę. :) I strasznie jestem zła, że mam kilka nieoryginalnych Bon Jovi, które zostały kupione dawno temu nie przeze mnie. Teraz czekam na duży przypływ gotówki, żeby zamienić je na oryginały. Wtedy będę już absolutnie szczęśliwa. :aniol:
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

A ja się właśnie szykuję na oryginały "Bounce" i "Crush", bo obniżyli te drakońskie ceny z 60 zł na, bodajże, 32 - od dawna na to czekałam :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

dudziazg pisze:(...)Pewnie teraz mnie wysmiejecie, ale jeszcze nie mam HAND ponieważ cile zbieram na nia pieniadze. (...)
Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy Cię wyśmiać :)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

olcat gdzieś ty widziała Bounce i Crash za 32 zł.Ja wczoraj oglądałam te płyty w Media markt i aż mnie zamurowała.Kosztowały prawie 60 zł.Każda.A co ciekawe najtańsze są najstarsze płyty :evil:
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

W końcu są głosy, które mnie popierają :)
Odnośnie Crush - do końca października kosztował 32 zł w Merlin.pl (wtedy go kupiłem). Teraz sklepy zauważyły chyba koniunkturę i podniosły ceny :(
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Częściowej racji trudno Ci odmówić, ja jedynie sprzeciwiam się twierdzeniu, jakoby prawdziwym fanem był ten, u którego same oryginały stoją twardo jeden za drugim.

A "Crush" i "Bounce" za dokładnie 32,99, widziałam w krakowskim MM w końcu września, kiedy kupowałam HAND :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

Oczywiście miałem na myśli koniec września.
Dla mnie fanem jest ten, kto zna trochę więcej piosenek niż tylko single. Skąd ma muzykę to sprawa tylko jego, ewentualnie jego sumienia.
Odnośnie cen: jeśli nawet sklepy internetowe je podniosły (bo w MM Bounce i Crush taniej niż za 55 nie widziałem od dawna), to z jednej strony można się cieszyć (wyższa cena, czyli musiało być jakieś zapotrzebowanie, czyli są chętni do kupna BJ), z drugiej niepokoić się ceną Crossroad w wersji 2xCD+DVD (bo jeśli będzie ustalana tak jak boxetu, to pewnie w granicach 150zł).
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

Ja nie mam nic przeciwko ściągania piosenek z internetu choć według mnie to już nie ta sama jakość i trzeba wziąć poprawke równiez na to że są ludzie którzy nie mają kasy żeby od tak wydać 50zł
Awatar użytkownika
k.t
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 25 października 2005, o 17:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: k.t »

Ja tam powiem tak... Mogę sciągnąć z netu wszystko i każdej kapeli, ale swoich idolów nie bede okradał...
k.t
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

A tak z przymrużeniem oka: warto inwestować w oryginały, bo potem możemy się cieszyć, że dokładamy na akcje charytatywne - patrz: milion dolców na ofiary Katriny oddane przez Jona. To przecież nasza kasa :mrgreen: XD
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Wiesz, ze masz racje Crushynko z tym, iz w jakims stopniu wspieramy akcje charytatywne, ze tez nie przyszlo mi to wczesniej do glowy :)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Też z przymrużeniem oka *-*: .... Ahhhh, jak wszystko zmienia odpowiedni punkt widzenia (rym niezamierzony, btw :P ).... Obierzmy CRUSHynkę fanką miesiąca, to dzięki niej wielu z nas przestanie skąpić Jovisom kasę i szarpnie się na oryginały.... i serce będzie mniej bolało, kiedy upłynnimy na kolejny album kolejne 50 zł..... :D :D :D :D :D
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

*CRUSHynka zjechała ze śmiechu pod biurko*
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

*Twisted Sister zaniepokoiła się, czy aby wszystkie kończyny CRUSHynki są na miejscu po tym zjeździe nieoczekiwanym xD*
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”