2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Hm... Wygląda na to, że to taka mała/niemała chwila prawdy dla Jona i odpowiedź na pytanie, czy potrafi rządzić tym zespołem twardą ręką. Czasu na przygotowania było niewiele, Alec najprawdopodobniej już nawet nie pamięta jak się trzyma wiosło, no ale na szczęście jest jeszcze Hugh. Do tego powrót Richiego zaraz po niedawnej zmianie oficjalnego składu. JBJ doskonale wie (a przynajmniej powinien wiedzieć), że wszyscy jaramy się z powodu tego występu ze względu na Samborę i Sucha. I to, co chcemy zobaczyć, to że świetnie się razem bawią. Niech nam Jasiu nie serwuje niczego sztywnego: sztywnych wypowiedzi, sztywnego występu i sztywnego Szanksa ze sztywnym na widok Jonego.

To jest jeden, jedyny wieczór. Niepowtarzalny, urokliwy i pełen nagromadzonych przez lata emocji. Czy lider zespołu jest w stanie na ten jeden, jedyny wieczór zakopać wszystko, co złe w "nowym" Bon Jovi pod ziemię i zostawić tylko to, co było (a może ciągle jest?) w tej kapeli najlepsze?

Ja niestety stawiam, że nie. Jon mnie już zbyt wiele razy zawiódł...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Dand pisze:
Tomker pisze: P.S. A ten cały Szranks to jakiś podstępny jest, zobaczcie jaki sobie zrobił tattoo, żeby przebić Ala:
Obrazek
Mamy też ekskluzywne zdjęcie z salonu tatuażu, które ukazuje emocje Szranksa podczas dziarania :
Hehe, 11/10! :D

Co do drugiego zdjęcia Aleca - nie byłbym taki pewien, że to on. Tatuaż ja sobie mogę zrobić... ;)
Mam nadzieję, że to fake bo inaczej szkoda chłopa, zamiast statecznego starszego pana byłby stary harleyowiec bez domu tułający się po Stanach(ten etap chyba Alec zamknął 20 lat temu). Sorry ale dla mnie Alec na tym zdjęciu wygląda jak członek gangu Czarna Wdowa z przekomicznego 2-częsciowego filmu z Clintem i Clydem(małpa)! :)
Albo jak ktoś z ekipy gangu z Wodnego Świata. :)
Obrazek
Obrazek

,
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Ricky Skywalker »

prezes1 pisze:Co do drugiego zdjęcia Aleca - nie byłbym taki pewien, że to on. Tatuaż ja sobie mogę zrobić... ;)
Mam nadzieję, że to fake bo inaczej szkoda chłopa, zamiast statecznego starszego pana byłby stary harleyowiec bez domu tułający się po Stanach(ten etap chyba Alec zamknął 20 lat temu). Sorry ale dla mnie Alec na tym zdjęciu wygląda jak członek gangu Czarna Wdowa z przekomicznego 2-częsciowego filmu z Clintem i Clydem(małpa)! :)
Widzisz, a ja się właśnie cieszę, że ten facet tak wygląda ;) Tyle lat poza światem muzyki, cała reszta zespołu prezentuje mniej lub bardziej biznesowe podejście do tego, co teraz robią, bawi się w jakieś popy, flopy i sklejanie albumów z EPek - a Alec może i jest dość biedny, żyje sobie gdzieś w domku na wsi i prowadzi lokalny biznesik (czyżby sklep motocyklowy?) ale w głębi duszy jest największym rockandrollowcem z nich wszystkich. Bezkompromisowy facet ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Ricky Skywalker pisze:
prezes1 pisze:Co do drugiego zdjęcia Aleca - nie byłbym taki pewien, że to on. Tatuaż ja sobie mogę zrobić... ;)
Mam nadzieję, że to fake bo inaczej szkoda chłopa, zamiast statecznego starszego pana byłby stary harleyowiec bez domu tułający się po Stanach(ten etap chyba Alec zamknął 20 lat temu). Sorry ale dla mnie Alec na tym zdjęciu wygląda jak członek gangu Czarna Wdowa z przekomicznego 2-częsciowego filmu z Clintem i Clydem(małpa)! :)
Widzisz, a ja się właśnie cieszę, że ten facet tak wygląda ;) Tyle lat poza światem muzyki, cała reszta zespołu prezentuje mniej lub bardziej biznesowe podejście do tego, co teraz robią, bawi się w jakieś popy, flopy i sklejanie albumów z EPek - a Alec może i jest dość biedny, żyje sobie gdzieś w domku na wsi i prowadzi lokalny biznesik (czyżby sklep motocyklowy?) ale w głębi duszy jest największym rockandrollowcem z nich wszystkich. Bezkompromisowy facet ;)
Po pierwsze -nie wiemy czy to on, nie wiemy kto jest na zdjęciu. Przypominam, że ostatnie aktualne zdjęcie było kilkanaście lat temu.
Po drugie - mówię tylko o tym drugim zdjęciu i tutaj facet(ktokolwiek to jest) wygląda komicznie, z tymi goglami i bandanką. Stąd moje skojarzenia. :)
Mam nadzieję, że Alec ma dobre życie i poradził już sobie ze wszystkim problemami i demonami(a miał ich od cholery przez ostatnie 25 lat). Szkoda by było, gdyby jednak mieszkał gdzieś na pustyni bez grosza bo po prostu na to nie zasługuje.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Ricky Skywalker »

Nie mieszka na pustyni, tylko w małym miasteczku (około 800 mieszkańców) w Południowej Karolinie. Dokładnie TUTAJ - jak widać, ma domek, a nie przyczepę :P

Ponoć prowadzi jakiś mały biznes - jak napisałem wyżej, jakiś czas temu gdzieś widziałem info jakoby to był sklep motocyklowy. Chyba jakoś daje radę, choć w 2011 roku był karany za złamanie prawa dotyczącego polowań ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Ricky Skywalker pisze:Nie mieszka na pustyni, tylko w małym miasteczku (około 800 mieszkańców) w Południowej Karolinie. Dokładnie TUTAJ - jak widać, ma domek, a nie przyczepę :P

Ponoć prowadzi jakiś mały biznes - jak napisałem wyżej, jakiś czas temu gdzieś widziałem info jakoby to był sklep motocyklowy. Chyba jakoś daje radę, choć w 2011 roku był karany za złamanie prawa dotyczącego polowań ;)
O tej lokalizacji już gdzieś czytałem u Ciebie, Ricky. Nie pamiętam czy tutaj czy na fejsie. Skąd masz te info? Z Jovitalka? ;)
Na ile jest to wiarygodne?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Ricky Skywalker »

W USA masz otwarty dostęp do danych adresowych, które są aktualizowane po każdym przeprowadzonym cenzusie społecznym (mniej więcej co 5 lat). Pewnie można coś zastrzec, jak nie chcesz być odnaleziony, ale pewności nie mam ;) Niiektóre z tych stron da się sprawdzić też z Polski - choćby . Kilka innych moja kuzynka z NJ przejrzała - wszystko się zgadza ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

No tak, to on, data urodzenia się zgadza. Dzięki! :)
Dobrze, że złamał prawo to przynajmniej datę urodzenia mamy dzięki temu. Ciekawe do jakich zwierzątek strzelał? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Widzę że Desmond Child zaćwierkał z gratulacjami do Rycha:

Desmond Child @DesmondChild
17 godz.
The Child Twins (Roman & Nyro) and their dads (Desmond & Curtis) proudly salute our dear friend and favorite guitar hero @TheRealSambora for his upcoming induction into the @rockhall in Cleveland this Saturday night with @BonJovi!

Ciekawe czy wysłał też BJ czy się pożarli?
Swoją drogą Shanks zrobił błąd, mógł startować do Desmonda...Ale zaraz, zaraz to o zazdrość chodzi na pewno! Gdyby Desmond wtedy wiedział że ma szanse u Jona, a tak to Shanks był szybszy. Już jest za późno... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Ricky Skywalker »

prezes1 pisze:No tak, to on, data urodzenia się zgadza. Dzięki! :)
Dobrze, że złamał prawo to przynajmniej datę urodzenia mamy dzięki temu. Ciekawe do jakich zwierzątek strzelał? ;)
Może do Shanksa? :faja:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

Jakby co to Jonowi też gratulował :p
Załączniki

[Rozszerzenie png zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: madm »

Jakie macie przewidywania co do setu jaki zagrają?

Oby się nie skonczyło na:
1. This House
2. Who Says
3. When we were us
It's my life!
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Kuba80BJ »

Fajny krótki wywiad z Richiem w radio w Cleveland. Sporo wspominek z NJ, trochę o poznaniu Ori (standard - Hawaje itd) i o ewentualnej przyszłości z BJ ;)
https://wncx.radio.com/media/audio-chan ... view-slats
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Dand »

Ponoć David w wywiadzie radiowym powiedział,że oryginalny skład NIE ZAGRA sam na scenie. Wszyscy maja grać razem, starzy i nowi.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: imp »

Dand pisze:Ponoć David w wywiadzie radiowym powiedział,że oryginalny skład NIE ZAGRA sam na scenie. Wszyscy maja grać razem, starzy i nowi.
Pewnie. Ludziska się przyzwyczaiły - po co przypominać jak brzmiało BJ ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”