2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: misstwisted »

Wstyd lub i nie, ale musiałam wpisać w google, żeby dowiedzieć się co to za zespół (Moody Blues). Cóż, nie trudno się domyślić, że BJ mają nad nimi przewagę. Epoka nieco niedzisiejsza, co wiąże się też z o wiele mniejszą grupą młodych fanów dającą się pochlastać w głosowaniach internetowych, żeby tylko ich ulubiony zespół wygrał. Podejrzewam, że to właśnie ten lincz z powodu perypetii z Jonem tak im podbił statystyki.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: wranglerek »

Adrian pisze: Już ponad 70 tys głosów przewagi i to pomimo tego, że Moody Blyes jest wspierane przez fanów Buffalo Bills którzy hejtują Jona za to, że chciał przejąc ich zespół i przenieść do innego miasta.
Wynik Bon Jovi jest miażdżący dla niektórych popularnych zespołów np Depeche Mode czy Radiohead. No i BJ maja 10x więcej głosów niż 3 ostatnich artystów z listy. JAk tak dalej pójdzie to 1 mln głosów powinno się uzbierać.
I cóż znaczą fani Buffalo Bills wobec nas - fanów Bon Jovi!!!! Keep the Faith - najwyższe miejsce na "pudle" będzie nasze.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Damned »

Tak wygląda oficjalna karta do głosowania, którą otrzymuje 900 członków Hall of Fame. Ich zadanie to wybrać 5 pozycji i odesłać do NYC do 8 grudnia.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Eddie Trunk oddał swoje głosy m.in na Bon Jovi ;) jakaś inna babka powiedziała, że zagłosuje na BJ + 1 głos z głosowania. Jeszcze tylko 448? głosów potrzebnych do włączenia do HOF ;D
Nie wiedziałem, że głosować mogą jedynie na 5 artystów. Dosyć ogranicza to szanse bo Rage ATM i Radiohead wydawały się dla mnie pewniaczkami. Do tego dużo głosów może iść na Judasów, Dire i Depeche Mode. A gdzie Nina Simone , Moody Blues czy Eurythmics? No i głosowanie już się odbywa, a nie po tym jak BJ zostaną ogłoszeni zwycięzcami głosowania fanów. Chociaż z drugiej strony ktoś jak patrzy teraz na listę to widzi BJ na znacznym prowadzeniu.
Jakby było więcej niż 5 głosów to byłbym pewny wejścia a tak jednak pozostają duże wątpliwości.
Obrazek
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

W dalszym ciągu nie rozumiem jak można spojrzeć na tę listę i nie zagłosować na Dire Straits.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Kuba80BJ »

EVENo pisze:W dalszym ciągu nie rozumiem jak można spojrzeć na tę listę i nie zagłosować na Dire Straits.
Zgadzam się w 100%. Tak samo jak BJ już dawno powinni tam być. To całe HOF jest dla mnie niepojęte.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: wranglerek »

Taka perełkę wyszperałem http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... -jovi.html

Czy nadejdzie upragniona dla nas chwila? Czy coś jest na rzeczy? To chyba dodatkowa motywacja do głosowania!! W końcu świętujemy rocznicę wydania "Keep The Faith"; a więc Keep the Faith, bo Good Things Come To Those Who Wait. (Kurde, nawet nie czuje jak rymuje; i to po angielsku :cfaniak: )

I wersja dla lepszych z angielskiego http://www.billboard.com/articles/colum ... ation-2017
Normalnie ciary.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Z jednej strony spoko, fajnie, że jest szansa powrotu i tak dalej...

Ale jeśli on ma wrócić na tylko ten jeden występ i znowu sobie odejść, to chyba pozostawi jeszcze większy niesmak, niż jakby się nie pojawił w ogóle. My chcemy tego człowieka na pełnoprawnym koncercie, a nie krótkim gigu wyłącznie "na pokaz". Jeśli przyjdzie, pouśmiecha się do kamery i znowu zniknie, to nie tylko Rychu, ale cały zespół straci wiarygodność.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

No nie do końca Eveno!
Wolisz aby któryś się obraził i się nie pojawił na takiej gali jak Axl Rose?
Richie dał 30 lat swojego życia i ma się pojawić, nawet na jeden jedyny raz. Na Aleca też czekam.
A aktualny skład BJ ma się dobrze i nie sądzę że coś się zmieni w najbliższych latach...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Z jednej strony spoko, fajnie, że jest szansa powrotu i tak dalej...

Ale jeśli on ma wrócić na tylko ten jeden występ i znowu sobie odejść, to chyba pozostawi jeszcze większy niesmak, niż jakby się nie pojawił w ogóle. My chcemy tego człowieka na pełnoprawnym koncercie, a nie krótkim gigu wyłącznie "na pokaz". Jeśli przyjdzie, pouśmiecha się do kamery i znowu zniknie, to nie tylko Rychu, ale cały zespół straci wiarygodność.
Myślę, że nie ma innej opcji na ten moment.
I nie uważam, że to będzie coś złego wręcz przeciwnie. Panowie się osobiście nie widzieli od tamtego momentu. Takie spotkanie to krok w dobrym kierunku
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: EVENo »

Dobra, źle ująłem, że "już lepiej jakby się nie pojawił". Oczywiście, że ma się pojawić, nie ma w ogóle innej opcji.

Chyba po prostu nie czuję tego, co Wy. Dla Was ważniejsze od samego awansu do HOF jest zobaczenie Jaśka i Ryśka na jednym zdjęciu. Dla mnie to nic wielkiego. Oczywiście ewentualny występ, nawet jednopiosenkowy, w oryginalnym składzie z Aleciem byłby historyczny i zająłby stałe miejsce w każdym podsumowaniu kariery tego bandu, ale ten dzień niczego nie zmieni. Tym bardziej, jeśli pierwsze spotkanie Jona i Rychiego będzie na nich wymuszone. Jakby chcieli ze sobą gadać, to by sobie przecież pogadali ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: prezes1 »

Nie, dalej się nie rozumiemy. Mówię w swoim imieniu, nie wiem jak Adrian to czuje...
Dla mnie właśnie włączenie do Hali Sław jest najważniejsze. Jest to ukoronowanie kariery. Niczym Oscar za całokształt.
I mają się tam pojawić ludzie, którzy założyli zespół i oddali mu szmat swojego życia.
A czy sobie zrobią zdjęcie, czy pogadają - cóż, mam nadzieję ale in fact I don't care. To dorośli ludzie... ;)
Ważne aby zagrali raz jeszcze, może ostatni raz, kto wie...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Dla mnie 2 kwestie są ważne:
1. Włączenie do RNR HOF. Dla nas to nic wielkiego, ale sam Rysiek jako największa nagrodę w swoim życiu uważa nagrodę Songrwiters HOF. To jest docenienie przez branże ich dorobku muzycznego i jak najbardziej im sie należy.
2.Spotkanie z Ryśkiem może być punktem zaczepnym do przyszłego powrotu za 1,5,10 lat.

btw. Myślę, że Alec w tym momencie na basie to za dobrze by nie zagrał i nie wiem czy jest szansa aby on wystąpił (chyba, że z wyłączonym prądem).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Jak dla mnie na kompletny powrót Sambory do BJ jest za wcześnie.
I w pierwszej kolejności chodzi mi o wspólne megatrasy koncertowe. Przecież to definitywnie odpada...
Natomiast wspólne tworzenie piosenek byłoby bardziej możliwe, ale coś czuję, że Shanks zrobi wszystko, by nie ustąpić ze zdobytych stanowisk w Bon Jovi.

Za sporadyczne okazjonalne wspólne występy dałbym jednak bardzo dużo. :) Na próbę takiego pierwszego występu będziemy mieć szanse gdy szacowne jury dobrze;) podliczy głosy
I to będzie ta "truskawka na torcie", którą dostaniemy wraz z wejściem grupy do RnR HOF! Już się nie mogę doczekać! :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2018 Rock N Roll Hall Of Fame

Post autor: Adrian »

Na ten moment: 583799 i idą prosta drogą do wyniku ponad 1 mln
No i ok 110 tys głosów przewagi ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”