POMOC przy tworzeniu zestawu do głosowania

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: POMOC przy tworzeniu zestawu do głosowania

Post autor: Damned »

Sprawa jest niejednoznaczna, bo z jednej strony nie bierzemy pod uwagę utworów solowych wydanych jako bonusy na "What About Now" ("Not Running Anymore", "Old Habits Die Hard", "Every Road"). A z drugiej, nie wykreślamy z listy utworów solowych wydanych na boxsecie ("These Arms Are Open All Night", "Rich Man Living In a Poor Man's House", "If I Can't Have Your Love", "Memphis Lives in Me", "Last Chance Train" itd.). Na liście są też utwory solowe wydane jako b-sidy na singlach Bon Jovi ("Stay", "You Can't Lose at Love" itd).

Gdybyśmy chcieli być bardziej precyzyjni niż sam zespół, to należałoby wykreślić część boxsetu oraz b-sideów... Decyzja należy do Ciebie EVo :D
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: POMOC przy tworzeniu zestawu do głosowania

Post autor: EVENo »

Generalnie to dzięki za info, że to są solowe piosenki xD Znaczy się, Memphis to wiedziałem, ale reszta... poza If I Can't Have Your Love trudno znaleźć te utwory pod szyldem innym niż "Bon Jovi".

Myślę, że zostawię to tak jak jest. Te trzy kawałki z WAN świata nie zbawią :P Co najwyżej usunę te dwa z B-Side'ów, ale boksa zostawiam jak jest, bo chcę żeby była jego pełna tracklista.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”