30th Anniversary: Boxset 2?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

30th Anniversary: Boxset 2?

Post autor: Smolek »

W 2014 roku mija 30. rocznica od wydania pierwszego albumu przez BJ. Podczas 20-stej rocznicy, w 2004 roku BJ wydali boxset - '100, 000.000 Bon Jovi Fans Cannot Be Wrong". Jak myślicie czy BJ coś wydadzą w 2014 roku? Może kolejny boxset? Przecież można byłoby wrzucić dema ze SWW i NJ, w lepszych wersjach niż to co mamy obecnie. Jeszcze można dodać coś z pierwszych dwóch albumów, a także też coś nagranego od czasów HAND do WAN. Szczerze bardzo chciałbym, żeby wydali piosenki z NJ, czy na boxsecie czy na czymś innym, tylko aby na czymś je wydali. ;)

A może czymś innym nas zaskoczą? A może w ogóle nic nie wydadzą? Jak myślicie?
Ostatnio zmieniony 12 marca 2013, o 15:01 przez Smolek, łącznie zmieniany 3 razy.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

Universal nie przepuści żadnej okazji aby tylko wyssać trochę $$ z fanów zespołu ;p
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Myślę, że jak najbardziej możemy się czegoś spodziewać... Pewnie coś na kształt 100, 000.000 Bon Jovi Fans Cannot Be Wrong to było proste, fajne i się sprzedało. I tak jak pisał teken020, każda okazja jest dobra, by zarobić... A tym bardziej 30. rocznica zespołu.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

teken020 pisze:Universal nie przepuści żadnej okazji aby tylko wyssać trochę $$ z fanów zespołu ;p
Jeżeli wydadzą dema z czasów SWW i NJ, to niech i tak będzie. :P Mi się marzą najbardziej dema z czasów NJ. Widać po Love Is War, że pewnie gdzieś trzymają ulepszone wersje Backdoor To Heaven, Now And Forever, itd.. ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Chciałbym ponownie Box-set składający się 5 płyt (4 CD + 1 DVD). Jednak tym razem postawiłbym nacisk głównie na nagrania koncertowe.

CD #1: Dema z lat '80
Zremasterowane i zmixowane na nowo dema do klasycznych oraz nie wydanych utworów

CD #2: Dema z lat '90
Zremasterowane i zmixowane na nowo dema do klasycznych oraz nie wydanych utworów

CD #3: Koncert, Helsinki '96 set-lista
Jeden z najdłuższych koncertów w historii zespołu, ok. 3h20m

CD #4: Koncert, Helsinki '96 set-lista

DVD: Koncert z Hammersmith Odeon '90 - set-lista
Legendarny koncert z Anglii, set-lista zdominowana przez covery

Ewentualnie, chociażby jedna płytka z unikalnymi nagraniami Live, np. taka:

01. With a Little Help From My Friends (1993)
02. Blood On Blood (1989)
03. I'd Die For You (1989)
04. Always (1995)
05. Undivided (2001)
06. Next 100 Years (2000)
07. Wild Is The Wind (1989)
08. Letting You Go (1996)
09. Any Other Day (2007)
10. My Guitar Lies Bleeding In My Arms (1996)
11. Dry County (1993)
12. Diamond Ring (2008)
13. Something To Believe In (2001)
14. You Keep Me Hangin' On (1990)
15. Never Say Goodbye (1987)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Podoba mi się koncepcja Damned, choć nie podchodze do tego z wielkim entuzjazmem jak na razie, w dzisiejszych czasach nowinek technicznych mogą Nas zaskoczyć zupełnie czymś innym (choć nie ukrywam że wolałabym boxset niż trójwymiarowe okładki interaktywne) ;)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

no to pociśnijmy ten pomysł do Chłopaków przez jakieś twity i inne cusia :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Smolek pisze:Mi się marzą najbardziej dema z czasów NJ. Widać po Love Is War, że pewnie gdzieś trzymają ulepszone wersje Backdoor To Heaven, Now And Forever, itd.. ;)
taaa, też chciałbym coś z tego:
http://www.youtube.com/watch?v=30PQQgBfHHI
chociaż akurat Rosie wolę z głosem Rycha :D
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Nawet jeśli, to i tak nie kupię. Po co mi boxsety?
Zbieram tylko płyty studyjne, ew. koncertowe, parę bestek mam (głównie wykonawców, których bestki to rzeczywiście bestki i nic ciekawszego nie ma) i to wszystko. Wg mnie szkoda pieniędzy na takie wydawnictwo.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Malkolit pisze:Nawet jeśli, to i tak nie kupię. Po co mi boxsety?
Zbieram tylko płyty studyjne, ew. koncertowe, parę bestek mam (głównie wykonawców, których bestki to rzeczywiście bestki i nic ciekawszego nie ma) i to wszystko. Wg mnie szkoda pieniędzy na takie wydawnictwo.
A po co Ci plyty studyjne i inne?

Jak dla mnie wspaniale zwienczenie kolekcji, a w srodku przeciez takie same plyty CD, jak i inne. Ty muzyke zbierasz, czy krazki w plastikowych pudelkach? Do tego w boxsecie pewnie dodaja bogata ksiazeczke... W ksiazeczce z '100 000 000 mln' umieszczono m.in. pozdrowienia dla zespolu od naszej forumowej Kasiuni :jupi: :brawo: :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

a może coś za darmo dadzą ? :D
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Zbieram muzykę, ostatnio kupiłem znakomitą płytę studyjną Midnight Oil Blue Sky Mining (1990). Mam parę albumów z bonusowymi demami (np. Blondie) i szczerze mówiąc nie zachwycają mnie.

Co do książeczki, to najlepsze, jakie mam, są ze studyjnych Blaze Of Glory i Peiwoh. Dla mnie tego typu wydawnictwo to drenowanie kieszeni fan(atyk)ów.
Zresztą, co ciekawego miałoby tam wyjść? Nie lubię HAND-a, dema pewnie są gorsze od końcowych wersji, no więc pytam: po co?
Awatar użytkownika
Martixx
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 280
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Martixx »

Malkolit, no widzisz.. Ja bardzo chętnie kupiłabym box z Nothing i These Open Arms, które lubię bardziej od całej płyty :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Malkolit pisze:Dla mnie tego typu wydawnictwo to drenowanie kieszeni fan(atyk)ów.
Zresztą, co ciekawego miałoby tam wyjść? Nie lubię HAND-a, dema pewnie są gorsze od końcowych wersji, no więc pytam: po co?
Ja też nie odczuwam potrzeby wyciągania demówek z HAND-a, czy z innych albumów po 2000 roku. Myślę, że wszystko co było warte uwagi już usłyszeliśmy.

Jednak w magazynach są wciąż tony materiału studyjnego z lat '80 i '90 oraz jeszcze więcej nagrań koncertowych, audio-video. Jedyny problem to usiąść na kilka tygodni w studio, wybrać coś ciekawego stamtąd i poświęcić sporo czasu na odświeżenie tego materiału, czyli na zmixowanie i mastering, nadanie odpowiedniego brzmienia.. Lub jeżeli mówimy o video na oczyszczenie obrazu (tak jak robi się to z filmami sprzed 50 lat), które dziś możemy obejrzeć w HD. Nie musimy kupować kolejnych wersji koncertowych Prayer czy Wanted, bo z samych coverów nagranych live moglibyśmy dostać 4 płytowy box-set.

Mam nadzieję że zespół na czas pomyśli o ciekawym uczczeniu 30-lecia i wejdzie do studia by wybrać coś z tego licznego grona nieodkrytych rarytasów. Mnie najbardziej jarałby koncert Bon Jovi z udziałem Jimmy'ego Page'a z 1990 roku, chociaż do wydania tego potrzebna by była zgoda samego mistrza, więc jeżeli w ogóle, to raczej ujrzymy to dopiero po jego śmierci. Myślę że z ponad 2000 koncertów na prawdę można wybrać coś co będzie warte pieniędzy... Potrzeba tylko zielonego światła od Jana i możę być na prawdę ciekawie.

KTF
Ostatnio zmieniony 17 marca 2013, o 01:11 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

wytwórnia też musi się zgodzić. ale to raczej nie problem. sprzedanie 2-3 milionóch to gwarant
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”