A kogo stać?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Mkwiatek93 pięknie napisane ! Na pewno siatkarzy jeszcze spotkasz wiele razy i zapewne jak zobaczysz BJ pierwszy raz będziesz chciała więcej i więcej , bo tak to już działa :) Ale przecież warto sobie stawiać różne cele i do nich dążyć. Tak więc powodzenia moja droga :bg: Ja w 2012 na krakowskiej ziemi ,z odległości kilku centymetrów doczekałam się Stevena Gerrarda ( co mi się wydawało całkowicie nierealne) , a w 2013 na podobne zdarzenie liczę na gdańskiej.... czas pokaże

P.S Gdyby siatkarze grali kiedyś w Spodku nocleg mogę Ci gwarantować :>

[ Dodano: 2013-01-02, 21:50 ]
Adrianie B ,a Ty bądź na DC, bo czuję ,że teraz jest czas na przybicie sobie tzw "piątki" :bg:
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Dobra, ceny do najniższych nie należą, i tuż po ogłoszeniu cen biletów byłam trochę przerażona, bo do tej pory najwięcej, ile dałam za bilet to były plus-minus cztery stówy, w hali na 1700 osób, i w takich warunkach, że z zespołem można było sobie piątki poprzybijać. Ale tu nie chodzi o to :) Jak w dzień ogłoszenia informacji o koncercie przeleciało mi 'przed oczyma duszy mojej' wszystko - nie tylko to, że w sumie czekam na ten koncert pół życia (12 lat, a wszystkiego mam 24), ale też to, jak te ileś lat temu wstecz wszyscy, całą ekipą, planowaliśmy jak to będzie fajnie być na koncercie - to jak dzwoniłam przekazać Rodzicielce tę wieść radosną i najniespodziewaniej dla samej siebie ryknęłam do słuchawki, wiedziałam, że muszę tam być, choćby nie wiadomo jakich akrobacji to wymagało. :)

Nie wiem, ile takie koncerty znaczą dla twórcy tematu - myślę, że nie aż tak dużo. Dla mnie to nie tylko możliwość zobaczenia z relatywnie bliskiej odległości kapel, których muzyka dużo dla mnie znaczy, ale przede wszystkim ludzie. Chyba po drugim czy trzecim koncercie na którym byłam (i nie mówię tu o Bon Jovi, tylko ogólnie), skończyło się samotne jeżdżenie, a do radości przedkoncertowej dochodziła też radość z tego, że pod barierką zobaczy się pewne twarze. A w wypadku BJ w Gdańsku to jest szczególnie silne - bo tak na dobrą sprawę taki Śląsk mógłby ruszyć do Pragi czy Wiednia, wyszłoby na jedno pewnie, jeśli chodzi o cenę, ale wszyscy jadą do Gdańska - i myślę, że nie tylko dlatego, że 'wreszcie w Polsce', ale też dlatego, że 'wreszcie będzie okazja, żeby spotkać się z tym, z tym i z tamtym, i ze wszystkimi razem' - i w tym momencie ta kasa schodzi jednak na dalszy plan, przynajmniej u mnie. :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Zgadzam się z przedmówcami :) Ceną mogą nieco odstraszać ale co to dla nas? ;)
W wakacje 2012 dosłownie koło nosa przeszła mi szansa pójścia na koncert Roxette (mama powiedziała mi miesiąc przed koncertem, że bilet (220 zł jeśli dobrze pamiętam) jest za drogi :cry: ) miałam ochotę wpakować sobie kulkę w łeb, przez wakacje byłam nie do życia :angry:
Postanowiłam wtedy, że już żadnego marzenia nie odpuszczę choćbym miała wyjść ze skóry ;)

P.S A w Gdańsku będę choćbym miała iść pieszo :bg:
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

myszorkowa pisze:P.S A w Gdańsku będę choćbym miała iść pieszo
Jak się zorganizuje spot i się poznamy, to możesz jechać ze mną samochodem :P
BTW Mój ojciec pochodzi z Lipin, niegdyś dzielnica królewska, a teraz slumsy :D


W ogóle ładnie to ludzie piszecie. Ja skończyłam klasę dziennikarską, ale dar pięknego pisania minął wraz z ostatnim ujrzeniem polonistki. To co tu piszecie wywołuje we mnie bardzo pozytywne emocje i czuję, ze ten koncert nie będzie byle jaki.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Też mam takie odczucie, choć chyba większość z Was już była na jakimś koncercie BJ, dla NAS WSZYSTKICH to będzie przeżycie nr 1! :bg:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

misstwisted pisze: Jak się zorganizuje spot
Raczej JEŚLI się zorganizuje bo temat póki co leży nie tknięty ;)
możesz jechać ze mną samochodem
Dziękuję za propozycję :D
niegdyś dzielnica królewska, a teraz slumsy
Dlatego nie zapuszczam się tam po zmroku ;) wystarczy mi wyprawa rowerowa po północy... brrr...

Ja wierzę w to, że koncert będzie niezapomniany i niepowtarzalny ;) jesteśmy Polakami i potrafimy się bawić (bez alkoholu mam nadzieję :lol: )nie wolno zapomnieć, że nic tak nie odda atmosfery koncertu jak zabawa na koncercie :P jednak jeśli ktoś woli oglądać jak się ludzie bawią to jego sprawa.
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

myszorkowa pisze: jesteśmy Polakami i potrafimy się bawić
To prawda. Dużo zespołów jest zaskoczonych pozytywnym i żywiołowym przyjęciem przez Polaków, gdy graja u nas po raz pierwszy. To chyba kwestia tego, że jesteśmy tych koncertów szalenie spragnieni :lol:
myszorkowa pisze:nie wolno zapomnieć, że nic tak nie odda atmosfery koncertu jak zabawa na koncercie :P jednak jeśli ktoś woli oglądać jak się ludzie bawią to jego sprawa.
Dokładnie. Dlatego pominęłam milczeniem zdanie z pierwszego posta w temacie, mówiące o tym, że lepiej obejrzeć koncert w internecie czy tv :blink:
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Gloria pisze: To chyba kwestia tego, że jesteśmy tych koncertów szalenie spragnieni :lol:
Co prawda to prawda, popatrzcie na koncerty BJ w USA i porównajcie je z Naszymi wyobrażeniami koncertu u Nas. Tam już co poniektórzy są wręcz znudzeni i koncerty takich zespołów traktują rutynowo :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Mkwiatek93 pisze:
Co prawda to prawda, popatrzcie na koncerty BJ w USA i porównajcie je z Naszymi wyobrażeniami koncertu u Nas. Tam już co poniektórzy są wręcz znudzeni i koncerty takich zespołów traktują rutynowo :P
Nawet przykład z bliższego nam podwórka - Niemcy. Tam nie pytają co trasę "czy będzie u nas koncert" tylko "w których miastach" :zly:
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Wszystko już zostało powiedziane, a ja odpowiem tylko na pytanie z nagłówka. Kogo stać? Ponad 10 000 osób, którzy kupili bilety. W tym nie tylko te najtańsze, bo jak widać, wejściówki na DC też się nieźle rozchodzą. Ze statystyk na naszym portalu:

Jakiego rodzaju bilet kupujesz na koncert w Polsce?
Diamond Circle
58
Golden Circle
308
Płyta A
61
Trybuny dolne
83
Trybuny górne
40
VIP
15

A zagłosowała tylko malutka część tych, którzy idą na koncert.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Więcej Diamondów idzie niż się spodziewałam :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

kogo stac .???

stac tego, kto potrafi zaoszczedzic .

w 2005 roku bylem na 3 koncertach U2 :Wieden, Chorzów i Berlin . Nie majac w tym czasie pracy. Mozna ??? Można.

zatem bez pieprzenia i biadolenia. Kup kilka kiecek /browarow mniej. Pozycz, ukradnij ale na koncert jedz .!!!!!
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Antistar pisze:kogo stac .???

stac tego, kto potrafi zaoszczedzic .

w 2005 roku bylem na 3 koncertach U2 :Wieden, Chorzów i Berlin . Nie majac w tym czasie pracy. Mozna ??? Można.

zatem bez pieprzenia i biadolenia. Kup kilka kiecek /browarow mniej. Pozycz, ukradnij ale na koncert jedz .!!!!!

Święte słowa ! Popieram w 100%
Jak to się mówi dla CHCĄCEGO nic trudnego ... :lol:
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

kikusia28 pisze:
Święte słowa ! Popieram w 100%
Jak to się mówi dla CHCĄCEGO nic trudnego ... :lol:
Mówi się też: jak ktoś chce, szuka sposobu. Jak nie chce - szuka powodu :))
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Mkwiatek93, ja też. A teraz po dodaniu tańszej kategorii na DC, rozejdzie się jeszcze więcej biletów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”