This Left Feels Right - Live

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

This Left Feels Right - Live

Post autor: Miracle-BJ »

Nie znalazłam nigdzie na forum dyskusji na ten temat, więc założyłam nowy temat, ponieważ jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie na temat tego koncertu. Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o płytę tylko konkretnie o sam koncert. Video z tego koncertu wydano 9.II.2004r a koncert miał miejsce w Atlantic City 14 i 15 listopada 2003.

Moim zdaniem jest to koncert live ukazujący inne oblicze zespołu niż zazwyczaj. Koncert można nazwać uspokajający duszę. Jon w nieco innym wcieleniu - bardziej romantyczny i wzruszający ale też momentami drapieżny.
Fantastyczne wykonanie "You give..." i "Bad medicine", wzruszające "Bed of roses", uczuciowe "Always" i zarąbiste "Blood on blood" na sam koniec. Pozostałe wykonanie również perfekcyjne i bez zarzutu. Oczywiście nie zabrakło chyba ukochanego przez Jona "sza la la, sza la la" w "Joey".
Richie grzeczny chłopczyk "brzdękający" GIENIALNIE na gitarkach. Pozostali jakby troszkę w cieniu ale wspaniali i niezastąpieni.
Koncert oglądany przeze mnie enty raz i za każdym razem te same uczucia lecz dostrzeżone na nowo i głębiej.
Uważam ten koncert za bardzo pozytywny. Uwielbiam Bon Jovi akustycznie albo w tym wydaniu co ten live, lecz jednak "normalne" koncerty dodają mi więcej energii. Czuję bardziej siłę, moc muzyki i ten rockowy pazur wyzwala u mnie uczucie wyzwolenia i wolności.
Z resztą co tu gadać. Zawsze, wszędzie i pod każdą odsłoną są niezastąpieni, genialni, pozytywni itd.
Takie jest moje zdanie i kropka !!!

[ Dodano: 2011-10-18, 21:14 ]
Zapomniałam dodać, że właśnie przed chwilą skończyłam oglądać ten koncert i dlatego mnie wzięło na dyskusję.
BJ - It's my life - Always !
KondZik

Post autor: KondZik »

Sam pomysł w tamtym czasie nagrania płyty akustycznej zakończył się jak wiadomo niczym. Powstało TLFR, które było średnio przyjęte nawet przez fanów. Ja lubie tą płyte a koncert jeszcze bardziej, a za co? Za klimat i aranżacje. Samo Wanted dead or alive z tą aranżacją często budziło mnie rano powoli podgłaszając się i dając znać, że czas wstawać do LO.
Jak dla mnie bardzo interesujący i warty obejrzenia koncert. Lubie do niego wracać i słuchać tych aranżacji, Richiego grającego na różnych typach gitar. Bardziej stonowane i ugrzecznione wersje które czasem na prawde miło włączyć wieczorkiem i posłuchać, no i obejrzeć BJ w akcji.
Jak dla mnie na plus i myslę, że powinni kiedyś coś takiego powtórzyć jak, TLFR albo MTV Unplugged. A najlepiej nagrać płyte akustyczną gdzie mogliby nagrać kawałki ponad 5min a stać ich na to bo muzykami są na prawde dobrymi.
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

czy macie jakieś namiary gdzie moge kupić to DVD?Dzieki
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Obrazek
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

This Left Feels Rigt to Ulubiona płyta mojej kobiety bo... nie brzmi jak Bon Jovi. Coś w tym jest. Ostatnio i do mnie zaczęła przemawiać... Chyba jestem już w tym wieku, że częste słuchanie sieczki spod znaku Slayer, Pantera, Megadeth ,lukru typowego dla Aerosmith albo Bon Jovi nie zawsze mi odpowiada. TLFR to inna muzyka. Idealna by włączyć sobie przy lampce winka, wyjść na taras, balkon czy ogród, odprężyć się. Zupełnie niezobowiązująca. Sam koncert DVD tez mi się podoba. Zupełnie niezobowiązujące granie. Wsiadasz i słuchasz albo włączasz "Angel of Death" :-)
Mój faworyt to "Everyday... Taka rozbujana "lullaby"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”