Bo Bice - Nothing Without You

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Bo Bice - Nothing Without You

Post autor: jovi »

No i w koncu sie doczekalem na przeróbke NOTHING i nie wiem czy jestem mile zaskoczony czy niemile :P Muzyka bez zmian - :P nawet background vocal ten sam ;) bo słychac Rysia tylko vocal zminiony :D
C'mon
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Powiem tak.... zawsze mogło być gorzej ;) Piosenka zaśpiewana poprawnie... ale bez emocji!! Jon jak spiewał to przynajmniej wiedział co chce przekazać i ja TO czuję :lol:
Bo Bice to tylko "idol"...
szkoda, że BJ tak lekko oddali TAK? piosenkę.... :(
to mógł być hicior na miarę Always!! a tak kto inny bedzie zbierał laury... no cóż :| życie...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmm, czy na miarę Always to bym się zastanawiała, ale to na pewno dobra piosenka ^^.
Bo Bice... no cóż, głos ma niezły i tak jak Kasiunia powiedziała zaśpiewał "Nothing" jak najbardziej (jak na niego XD) poprawnie ;) . Aczkolwiek jeśli o mnie chodzi-w 99% przypadków pierwsza wersja jest zdecydowanie najlepsza :mrgreen: . Aczkolwiek faktycznie-mogło być gorzej-albo i nawet bywało, w niedalekiej przeszłości 8) .
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2006, o 14:03 przez Twisted Sister, łącznie zmieniany 1 raz.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Twisted Sister pisze:Aczkolwiek faktycznie-mogło być gorzej-albo i nawet bywało, w niedalekiej przeszłości 8) .
Twisted czy to moze jakas aluzja do jakiejs mandarynki, pomaranczy, tudziez innego owocu :?: :rotfl: :rotfl:
arturos
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 101
Rejestracja: 20 września 2005, o 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: arturos »

Ma ktoś moze jakis link,pod ktorym mozna by bylo przesluchac ta pisenke??Z gory dziekuje :P :)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Tatiana pisze:
Twisted Sister pisze:Aczkolwiek faktycznie-mogło być gorzej-albo i nawet bywało, w niedalekiej przeszłości 8) .
Twisted czy to moze jakas aluzja do jakiejs mandarynki, pomaranczy, tudziez innego owocu :?: :rotfl: :rotfl:
Cóż... przenikliwa jesteś, moja droga XD. Owszem, chodziło mi o pewien szczególnie nadgniły muzycznie gatunek cytrusów :yes: :rotfl: :rotfl:.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

No widzisz Twisted tak wlasnie myslalam :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Cóż... mimo że nie jestem specjalnie zadowolony z owego przejęcia "Nothing" przez Bo Bice, chętnie bym usłyszał tą wersję. Gdyby ktoś miał, to poproszę o link bądź podesłanie na maila - chwilowo nie mogę korzystać z żadnych programów ściągających typu eMule, więc byłbym wdzięczny za taką uprzejmość ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

ja tez nie slyszalem :(
widzialem tylko z programu J.Leno jak zaspiewal wspolnie z Richiem - i naprawde mi sie podobalo :D
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

sobol_77 pisze:ja tez nie slyszalem :(
widzialem tylko z programu J.Leno jak zaspiewal wspolnie z Richiem - i naprawde mi sie podobalo :D
No, 'Vehicle' faktycznie złe nie było :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

A ja już mam :D Zaryzykowałem i zainstalowałem Bear Share... mam nadzieję że nie skończy się to tym, że wieczorem nie będzie mi chodził internet, no ale to szczegół...

Samą zaś piosenkę podsumuję krótko... brzmi nieźle, ale to jednak tylko Bo Bice, a nie nasz kochany Jon :D A po usłyszeniu "czystej" wersji (bo demo jednak takie czyściutkie nie jest) jeszcze bardziej żal, że to nie będzie choćby dodatek do singla chłopaków... :(

Tak czy siak, jak zapisałem ten pliczek na dysku, odzwierciedla moje podejście do tej piosenki...

Sami zobaczcie (wkleiłem Wam tę mp3 na megaupload) :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Po parokrotnym przesluchaniu tego wykonania uwazam, ze Bo Bice zmasakrowal ta piosenke. Gdy bym byl Kuba Wojewodzkim, powiedzial bym, ze czuje sie obrzygany ta interpretacja.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Skoro juz lecimy Wojewodzkim to moge powiedziec ,ze gdyby sciany w moim pokoju mialy uszy to popelnily by samobojstwo w momencie gdy z gosnikow wydobywalo sie to nagranie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Kiedy uslyszalam ten utwor w jego wykonaniu... Boze to poprostu byla masakra, no koszmar jakis. Jak oni do diaska mogli oddac taki fajny utwor :puknij: Ludzie czasami dziwni sa :smuteczek:
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

O rany. Do pewnego momentu myślałam, że słyszałam gorsze covery, ale jak zaśpiewał to 'how could I live...' to myślałam, że się załamię! Toż on śpiewa gorzej niż ja mówię *-* Także zmasakrować to może nie zmasakrował, w końcu to nie Cytrus, ale dziwię się chłopakom, że taki utwór oddali O_o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”