Co sądzicie o występach BJ live?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Joas.300
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 14 listopada 2005, o 14:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: Joas.300 »

Jesli ktoś ma winampa a pewnie więkrzość ma to w media library można sobie obejrzeć kilkanascie plików video z hand tour z ostatnich dni.Jak niektórzy obejrzą np.Raise Your Hands to sądze że zmienią zdanie że Jon ogranicza się tylko do machania łapkami...
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

stary jest, co tu duzo mówic ;-)
Keep The Faith
Joas.300
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 14 listopada 2005, o 14:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: Joas.300 »

matkooo sorr poprawka tam przed "tylko machania łapkami" miałam napisac nie! Własnie sie od tego nie ogranicza, mała pomyłka...

[ Dodano: 2005-11-14, 16:53 ]
aaa nie jednak dobrze napisałam to ty mnie zmyliłas przeczytaj dobrze cała wypowiedż
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

aha, fakt - to ja jednak zrozumialam co innego ;-) Akurat tego nie widzialam, ale obejrzalam jakis pierwszy krótki klip z trasy (jest chyba w Newsach) i tam niestety Jon ograniczył sie do kilku podskokow i tupania nogą... Takze nawiązując do tego, zdania nie zmieniam (na razie).
Keep The Faith
Joas.300
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 14 listopada 2005, o 14:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: Joas.300 »

Jak masz winampa to naciśnij na lewy górny róg potem naciśnij na Media Library a jak ci sie uruchomi takie okno to po lewel stronie wybierz Winamp.com Video potem wybierrz Bon Jovi z Listy wykonawców no i tam juz będzie kilkadziesiat plików video
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

no niestety najlepsze czasy zespoly sa juz za nim, koncerty z trasy New Jersey i Keep The Faith byly najlepsze, no i jak bardzo zauje ze sie nie urodzilem 10 lat wczesniej zeby byla mozliwosc ogladniecie ich wtedy na zywo, no ale coz nie ma co sie zamartwiac :)( teraz czekam juz na maj i na koncert i napewno bedzie swietnie, a to ze nie bedzie tak jak dawniej trudno (nikt nie jest mlodszy).
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Mi też o wiele bardiej podobają się koncerty Bon Jovi z lat 90 i 80, jednak czas leci, Jon już się tak nie rusza, Richie też się tak nie popisuje, David i Tico grają świetnie - jak zawsze, a Hugh za mało się rusza. Należ też pamiętać, że nie każdy jest Mickem Jaggerem ani Stevenem Tylerem. Oni według mnie z biegiem lat grają coraz lepiej. Mam też nadziję, że z BJ będzie podobnie :D
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”