Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

W jakiej sytuacji?
Jeden koleś schodził po ostrych szablach, zginał sobie pręt metalowy wokół szyi i położył się na szkle. Jak jury zakończyło go oceniać to prowadzący mówili o numerze na któy trzeba glosować i wtedy leciało IMLife.

Swoją drogą pierwszy raz czułem zażenowanie podczas tego programu. Wszystkie wcześniejsze ich przekręty (jury) dało się przeboleć ale przepuszczenie Ewy, która wypadła słabo kosztem rewelacyjnych Funky Masons to dla mnie totalna porażka. I do twego argumentacja Kuby w stylu "Ewo mogłaś nie śpiewać a i tak byśmy Cię przepuścili bo jesteś ikoną programu". ?enada.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Też słyszałam i bede jeszcze dziś powtórkę oglądać.... :D
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Adrian pisze: Był Sobie Chłopiec - film chyba też zakończył się zdaniem o Bon Jovim bo to oczywiście poprawna odpowiedź (Santa Fe).
no man is an island ang., nikt nie jest (samotną) wyspą.

Etym. - z Johna Donne (Devotions upon Emergent Occasions, 17), 1624 r.; tytuł pracy amer. zakonnika trapisty Thomasa Mertona, 1955 r., tł. pol. 1960 r. Marii Morstin-Górskiej.

A Jon Bon Jovi śpiewa

They say that no man is an island :)

ja tylko dodam, że w family guy Peter mówi do żony chcąc pokazać swoją klasę "Bon Jovi eveyrone" ;)

W serialu "Diabli nadali" pewnego dnia Doug przynosi płyte i mowi że bon jovi wrócili ;) i stara się ją rozpakować .... smieszna sytuacja z tego wyszla

i wczoraj na comedy central w jakims serialu zona poprosila meza by napisal co do niej czuje i mąż o to samo poprosił ją w Walentynki .. oboje napisali wers piosenki Livin' On A Prayer :P

W serialu "Detektywi" (bardzo stary angielski serial) jeden z bohaterów wymienia brzydkie słowa :
1. Morderstwo - brzydkie slowo
2. Zdrada - brzydkie słowo
i ktoś wykrzykuje że zna kolejne brzydkie słowo i mowi "bon jovi"

i w jednym odcinki pimp my ride - X mówi ze tylko bon jovi grają w wesołych miasteczkach na karuzelach ... i że do bon jovi nic nie ma, ale po prostu tak juz jest
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

a ja jeszcze w''sabrinie'' słyszałam ostatnio it's my life :D :)))
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No to może jeszcze ja coś dorzucę. W ostatni piątek, w dodatku do Przeglądu Sportowego, Marta Alf /reprezentacyjna tłumaczka Leo/ powiedziała, coś w rodzaju:"gdy miałam okazje pracować w centrali FIFA to zabardzo nie emocjonowałam się, gdy na jednym z przyjęć siedziałam obok Pelego. Co innego gdyby to był Jon Bon Jovi, którego plakat wisiał u mnie na ścianie w domu".
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Kilka tygodni temu napisałam to w wątku o Pekinie, ale chyba mogę powtórzyć. Leszek Blanik, złoty medalista olimpijski, będąc gościem u Kuby Wojewódzkiego, pochwalił się, ze urodził się dokładnie 15 lat po Jonie Bon Jovi.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no 15 lat ładna liczba i wiek (bo tyle ja mam lat)

ale z takich sytuacji telewizyjnych to jeszcze nie słyszałam i nie widziałam żeby ktoś/coś mówił o BJ lu Jonie
witw pisze:a ja jeszcze w''sabrinie'' słyszałam ostatnio it's my life :D :)) )
A ostatnio to znaczy kiedy?? :D bo wiesz powtóreczkę bardzo chętnie bym obejrzała :P
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

oj nie pamiętam jakoś w zeszłym tygodniu ale kiedy dokładnie to nie wiem :/
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Wzmianka o Jonie jest w skeczu Formacji Chatelet "Buba":
-"...jakby zaśpiewał mój idol, Jon..."
-"Elton! Był w Sopocie!"
-"Bon Jovi... nie było..." :D

http://www.youtube.com/watch?v=bHpAMgwtU7Q
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Jestem ciekawa czy ktos z was zauwazy ze w tle na poczatku YCD lecialo Hook Me Up, czy jestem jedyna az tak nawiedzona ? ;)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
Canis_Luna
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:41
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: Canis_Luna »

Ja kiedys w YCD słyszałam "Always" :) Parę tygodni temu.
"Like Frankie said: I did it my way!"
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Ja słyszałem piosenkę Bon Jovi w filmie Space Balls (Kosmiczne Jaja), leciała na początku filmu. Z tego co pamiętam było to Raise Your Hands, ale nie jestem pewny.


A teraz wzmianka ale nie z telewizji, radia czy z internetu :PPP
Spotkałem taki samochód pod kościołem w mojej wsi
Obrazek
Mocno mnie zdziwił ten napis 'Bon Jovi". Przez chwile myślałem ze mi się przewidziało :D Kiedy się przekonałem, że to jednak prawda nie omieszkałem zrobić zdjęcia telefonem ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

aaa ja się dziwie zawsze na allegro jak widzę wpisując bon jovi że mi jakiś samochód wyskakiwał :D tera już wiem o co kaman xd
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

No bo w soundtracku do Kosmicznych Jaj jest Raise Your Hands:P a ostatnio leciał Jaś fasola totalny kataklizm i chcieli Jona zaprosić zamiast Fasoli ale stwierdzili że sie nie:P jeszcze na Club zone taki program był że 4 gejów odmieniało życie jakiegoś faceta zmieniali mu styl życia jego wygląd remontowali mu mieszkanie itd i któregoś razu był gość który śpiewał i był fanem BJ i 3/4 programu było o BJ na koncu ten facet poszedł do biura MTV i pokazał im swoje nagranie Bed of Roses i go wyśmiał jakiś dyrektor, że beznadzieja..;| a na poczatku sie zastanawiali co to za piosenka..:| a ten program to chyba Różowa Brygada:P
a takich Golfów z BJ to u mnie od cholery jeździ taka seria była ;p wiem ze było też Pink Floyd, Europe itd
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Co się tyczy tego zdjęcia auta, to nie wiem na czym to polega, ale już wielokrotnie spotykałem takie napisy, ale tylko na WV Golf III.
Może ktoś jest w stanie rozwiązać tą zagadkę ? :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”