Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

i ty znów swoje o LH.... :D
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

hehe :) a ja dziś będąc w Lublinie widziałam takiego Fiata 126p. (czy jakoś tak) i to byłoby może nic, gdyby nie kilka rysunków namalowanych sprayem... na drzwiach było napisane "King Of Swing" i piękny rysunek Rysia, a na masce napisane "Bon Jovi" i rysunek chłopaków ^^ żałuję tylko tego, że nie miałam w tym momencie żadnego aparatu czy coś w tym stylu :(
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

samochodzik luks malina :) ja spotkalam sie z bon jovi a właściwe z handem w wakcje w olkuszu na dworcu, miałam przy sobie aprat wieć cyknęłam fotke :)
http://img230.imageshack.us/my.php?image=foto099dn0.jpg
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

niezłe te zdjęcie :) dziś u mnie na angolu koleżanka poprosiła abym dla niej na okładce podręcznika (mamy taki fajny czerwony) namalowała takiego HANDzika no i jej namalowałam, a później pani od angola tak do niej 'Paulina-coś-ty-zrobiła-ze-swoim-podręcznikiem'?
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

W piątek miałam zaszczyt być na HIPPOLOGICe w Berlinie a tematem piątku byl western i puścili mi pare płytek BJ :D przez co gadałam ciągle o BJ a nie o koniach
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Klaudia_ozo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, o 08:39
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: Klaudia_ozo »

ja ostatnio sciagnelam sobie gre(pokemon red) spolszczenie i tam jak gadalam z jakas kobitka to cytuje" masz moze najnowsza plyte bon jovi - crash?" myslalam ze sie posikam ze smiechu xD a dzisiaj moj kolego na chemii z nikad zaczal spiewac IML ale tylko jeden wers xD "Its maj lajf" hehehe tesh bylo zabawnie :P
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

maDZia_14323 pisze:samochodzik luks malina :) ja spotkalam sie z bon jovi a właściwe z handem w wakcje w olkuszu na dworcu, miałam przy sobie aprat wieć cyknęłam fotke :)
http://img230.imageshack....=foto099dn0.jpg
_________________


Ta fotka jest bardzo fajna ktoś chciał nakręcić nowy teledysk do HAND i stąd te minki(czyli okłada płyty)

A ja jeszcze miałam taką ''przygodę'' jak koleżanka do mnie przyszła i coś razem na niemiecki robiłyśmy, no to ja jak kulturalny człowiek puściłam płytkę z ''NORMALNYMI'' piosenkami i TYLKO 1 było It' my life i Asia zaczęła mi podśpiewywać a ja do niej ''przecież ty podobno BJ nie lubisz...?'' A ona ''A to był BJ??????????????????????????? :o :o
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

ewaika789 pisze:
maDZia_14323 pisze:samochodzik luks malina :) ja spotkalam sie z bon jovi a właściwe z handem w wakcje w olkuszu na dworcu, miałam przy sobie aprat wieć cyknęłam fotke :)
http://img230.imageshack....=foto099dn0.jpg
_________________


Ta fotka jest bardzo fajna ktoś chciał nakręcić nowy teledysk do HAND i stąd te minki(czyli okłada płyty)

A ja jeszcze miałam taką ''przygodę'' jak koleżanka do mnie przyszła i coś razem na niemiecki robiłyśmy, no to ja jak kulturalny człowiek puściłam płytkę z ''NORMALNYMI'' piosenkami i TYLKO 1 było It' my life i Asia zaczęła mi podśpiewywać a ja do niej ''przecież ty podobno BJ nie lubisz...?'' A ona ''A to był BJ??????????????????????????? :o :o



U moich znajomych także to się powtarza często gęsto ^^
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Klaudia_ozo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, o 08:39
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: Klaudia_ozo »

czemu niektorzy sie wstydza ze podoba im sie pare piosenek bon jovi ? ja ttego nie rozumiem ;/
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no chyba dla większości to już przestarzały zespół i może temu wstydzą sie o nim mówić. Nie jest o nich tak głośno jak np. w okresie Crusch czy jeszcze wczesniej
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Klaudia_ozo pisze:czemu niektorzy sie wstydza ze podoba im sie pare piosenek bon jovi ? ja ttego nie rozumiem ;/
bo to przypałowe piosenki tak naprawdę takie backstreet boy w powiedzmy 'rockowej' wersji
ewaika789 pisze:no chyba dla większości to już przestarzały zespół i może temu wstydzą sie o nim mówić. Nie jest o nich tak głośno jak np. w okresie Crusch czy jeszcze wczesniej

nie chodzi o przestarzałość. popatrzcie na inne stare zespoły, mówisz U2 nie ma przypału, Queen nie ma, Led Zeppelin nie ma przypadło itp itd, mówisz Bon Jovi.....koniec ;] na to wpływ ma na pewno wieczny 'Pięknisiowy' wizerunek no i jak napisałem dużo przypałowych piosenek dla zwykłego ludu.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ja sie nie wstydze, ale rozumiem tych, których ten zespoł wk***a. Powiedzmy, że pewne elementy ich wizerunku też nie nastrajają mnie optymistycznie... ;/ ;]
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Ja też się nie wstydzę :) np. wczoraj dostałam nowy tel. (nie chcę się chwalić) i se wgrałam kilka piosenek, no i dziś na przerwie podchodzi do mnie kumpela i mówi 'pokaż co tam za muzykę masz' no i pierwszą piosenką która była na playliście była LOAP i ona tak słucha i po wysłuchaniu wyciąga swój tel. a ja myślę 'pewnie zaraz pusci swoją muzykę itp.' a tu ku mojemu zdziwieniu ona mówi 'Klaudia weź mi tą zaje***** piosenę prześlij' i przesłałam i później po klasie poszedł taki cały łańcuszek LOAP, że na ostatniej przerwie to już wszystkie dziewki z mojej klasy śpiewały na całe gardło LOAP ^^ no i oczywiście poleciłam im też kilka innych piosenek z repertuaru BJ ^^


no i na muzykę będziemy miały co robić ^^
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

dobre dobre
ja też puściłam koleżankom kilka piosenek BJ ale nie miałam takiego szczęścia jak ty, za bardzo im sie nie spodobały ;]
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ciekawa jestem ile postów dalej będziecie ciagnąć tą dyskusje ;/ Jedni lubią Bj a inni nie. I tak już zostanie
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”