Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

jak kogoś interesuje .. ;D
Podsumowanie roku Billboard, wyszła taka gazetka. kosztuje TYLKO 79.90 zł XD w empiku wizdziałam. aczkolwiek, co druga strona jest o BJ, i kilka wywiadów. ja nie kupiłam, bo cena mnie oszołomiła.
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

przełączyła bo powiedziała że za szybkie, aja na to w ryk :( ;p

heh... u mnie podobnie bylo na angielskim, kiedy to babka zrobiła taką 'luźną' lekcję (mamy takie co 2 tyg.) i akurat ostatnim razem wypadło na mnie, żebym coś zrobiła. No i zrobiłam: dałam 16 kserówek tekstu 'Dry county' i przyniosłam płytę (KTF) do szkoły i podczas solówki babka wyłącza sprzęt i mówi 'no to zabieramy się do uzupełniania ćwiczeń' i ja mało co w furię nie wpadłam (niestety czasem z silnego zdenerwowania zdarza mi się płakac). Koleżanka, która siedziała na pierwszej ławce (chyba zobaczyła, że łzy już mi do oczu się cisną) powiedziała 'proszę panią, niech pani tego nie robi, ta piosenka jest prześliczna i ma bardzo wartościowy tekst, niech pani da do końca lekcję z tą piosenką doprowadzić' i się udało :) a na drugi dzień słyszę jak babka od anglika nuci se "dry county' :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Jovinka pisze:zrobiła taką 'luźną' lekcję (mamy takie co 2 tyg.)

u mnie jest podobnie.

To jeszcze nasz miły pan od geografii puszcza nam muzykę z radia żeby nam sie milej pracowało i oczywiście zaczęło lecieć IML :D :D
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

u nas czasem pan od fizy (pozdro dla pana od fizy xDDDD ) puszcza radio (jako jedyny nauczyciel ma w szkole najnormalniejszy sprzęt xD ) i czasem się zdarzy, że coś z Bon Jovi w tym radiu leci :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Dark_Princezz
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 10:43
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Post autor: Dark_Princezz »

A u mnie na Angielskim koleżanka się spytała skąd się wzieła nazwa Bon Jovi i co ona oznacza tralala...a że babka wie że ja kocham ten zespół to do mojej koleżanki powiedziała "Angelika Ci wytłumaczy bo ona ubóstwia tą grupę" i oczywiście wytłumaczyłam jej co i jak i by nie mówiła Bon Jovi to ten co tak śpiewa bo to mnie wnerwia i powiedziałam że to zespół składający się z kilku członków a nie tylko z Jaśka :P
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Dark_Princezz pisze:"Angelika Ci wytłumaczy bo ona ubóstwia tą grupę"
no to ale nauczyciele Cię musza dokładnie znać.... :P :P



to jak moja koleżanka słyszy gdzieś w radiu czy obojętnie gdzie BJ i widzi moje świecące sie oczy to to tylko tak patrzy ma mnie ''NO no Ewy klimat' :D ''
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Jakąś godzine temu na TV4 leciało to porównywanie gwiazd, o którym już gdzieś tu była mowa z Bono i Jonem. Wygrał Jon. ;]
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Ale pod względem wyglądu wokalu czy wszystko naraz?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

akąś godzine temu na TV4 leciało to porównywanie gwiazd, o którym już gdzieś tu była mowa z Bono i Jonem. Wygrał Jon. ;]
Gadaj co tam mówili!! CO to za program był itp
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Adrian pisze:
akąś godzine temu na TV4 leciało to porównywanie gwiazd, o którym już gdzieś tu była mowa z Bono i Jonem. Wygrał Jon. ;]
Gadaj co tam mówili!! CO to za program był itp
Zapewne coś w tym stylu:
http://pl.youtube.com/watch?v=nDx-KMmd69Y
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

emilka pisze: Zapewne coś w tym stylu:
http://pl.youtube.com/watch?v=nDx-KMmd69Y
Nawet nie w tym stylu, tylko dokładnie to był ten program. :cfaniak:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ostatnio oglądałem taki program na na travel&living "Miami Ink studio tatuażu" i taki łysy ziomuś przyłożył sobie jakąś ścierke na głowe i powiedział "czy teraz nie wygladam jak ten seksowy Bon jovi". :D
Wzmianki o Jovsach są więc wszędzie :P
Obrazek
Klaudia_ozo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, o 08:39
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: Klaudia_ozo »

wczoraj byl weekend na wysoki polysk i tam mowili ze nawet wizyta w kinie musi byc wyjatkowa i wtedy bylo pokazane jak jon z limuzyny wychodzi .... pewnie wydaje sie wam(nam ogolnie) ze bon jovi nie pokazuje sie na codzien ale jak by sie przyjrzec to prektycznie codziennie widze cos powiazanego ;)
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

a ja chodzę na takie koło teatralne i dziś nam babka scenariusze rozdawała i ja se ten scenariusz przeglądam i nagle patrzę... a tu w przedstawieniu będą trzy piosenki BJ: "Bed Of Roses" (ah ma się to szczęście, że to ja będę tą piosenkę śpiewać), "Always" (gdzie będę śpiewać na współkę z kumplem) i "Thank You For Lovin' Me" (niestety nie ja będę ją śpiewać :( ). Ale i tak mnie spotkało miłe zaskoczenie :)
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2009, o 20:33 przez Jovinka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ooo to masz super i podziwiam Cię bo ja nigdy w życiu bym nie zaśpiewała publicznie, jak by ktoś mnie usłyszał to by miał traumę na reszte życia :P :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”