Wizerunek zespołu

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Wizerunek zespołu

Post autor: Piotrek »

Co sądzicie o dzisiajszymm wizurunku Bon Jovi?? Mnie osobiscie odpowiada tak sobie;/. Nie jest zle, ale mogło by byc inaczej troche. Mam wrażenie że panowie swoim wizerunkiem zaczynają coraz bardziej przypominać "boysband" . Brakuje im tego luzu, "samowolki" i są "za czyści" jak na zespół rockowy. Mnie najbardziej podobały się czasy These Days. W ten czas zespół balansował pomiedzy czasami New Jersey i wcześniej, a tym co widzimy dziś.


KTF :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi osobiście dzisiejszy wizerunek zespołu nie przeszkadza. Kiedyś czytałam gdzieś wypowiedź Jona, w której przyznał, że na scenę wybiera ciuchy sam dla siebie, te które uzna za odpowiednie i wygodne. Nikt mu nie mówi, jak ma się ubierać i sam o tym decyduje. Więc to chyba dobrze.
Faktycznie starszy wizerunek BJ, ten z lat TD na przykład, był może ciekawszy, bardziej rockowy i pasujący do zespołów tego typu, ale cóż...robią jak chcą :) A czasy się zmieniają, jak by nie było.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

W sumie to mi obecny wizerunek zespołu nie przeszkadza tyle, że mógłby być trochę lewpszy no ale cóż sami tak chcą i niech tak pozostanie. Ja też uważam, że ich wizerunek z czasów TD był najlepszym nie tylko w wyglądzie ale także w muzyce. Poza tym dla mnie najważniejsze jest to jak grają a nie jaki mają obecnie wizerunek choć niewątpliwie jest on bardzo ważny. :mrgreen:
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Mi sie podoba obecny wizerunek zespolu. Zreszta dla mnie tez najbardziej liczy sie muzyka, ktora graja, a nie to jak wygladaja.
Brakuje im tego luzu, "samowolki" i są "za czyści" jak na zespół rockowy.
No dobra, ale wyobraz sobie Jona latajacego po scenie w tych ciuszkach z lat 80'. Troche glupio by to wygladalo, nieprawdaz ??
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Obecny wizerunek nawt nawet ujdzie.Jak dla mnie trochę za bardzo wystylizowany .Najlepiej prezentowali się od ery New Jersey do These Days (oczywiście włączając TD ).To taki moje skromne zdanie.To było to fajne ciuchy i fryzury coby dopiero wstali z wyrka :lol: Wróćcie te czasy :placze:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A mnie się obecny wizerunek Bon Jovi nie podoba :P :P . Boysband to może za tragiczne określenie (bądźmy, ludzie, delikatniejsi trochę ^-^), ale fucktycznie Jovisi mogliby dodać do swojego wizerunku jakiś rock'n'rollowy pazur. PRZEDE WSZYSTKIM W MUZYCE.... i w image'u również :P :P . I fucktycznie nie bardzo pasowałby im w tej chwili ten image z lat 80 (a szkoda x)), aczkolwiek z TD jak najbardziej :mrgreen: .

No ale cóż... mają być przesłodcy i grzeczni-jeśli chcą, ich sprawa. Aczkolwiek ja i tak tęsknić będę za przedziałem Bon Jovi-These Days..... :jezor: :jezor:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Co sądzicie o dzisiajszymm wizurunku Bon Jovi?? Mnie osobiscie odpowiada tak sobie;/. Nie jest zle, ale mogło by byc inaczej troche. Mam wrażenie że panowie swoim wizerunkiem zaczynają coraz bardziej przypominać "boysband" . Brakuje im tego luzu, "samowolki" i są "za czyści" jak na zespół rockowy.
To tak jakbys powiedzial : babciu chodz zapalimy jointa tak jak za dawnych czasow gdy bylas hipiska ;]
Ludzie maja 50 na karku a chcecie zeby sie zachowywali jak banda nieopierzonych kurczakow :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Mi w Jovisach bedzie brakowalo tego "czegos" co mieli w sobie za czasow NJ. Ta muzyka....ten image...to mi najbardziej odpowiadalo. Ale to tylko moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Ktos powiedział :
To tak jakbys powiedzial : babciu chodz zapalimy jointa tak jak za dawnych czasow gdy bylas hipiska Uśmiech krzywy
Ludzie maja 50 na karku a chcecie zeby sie zachowywali jak banda nieopierzonych kurczakow Język

Nikt chyba nie pwoiedział że chcemy żeby sie zachowywali jak jacyś szaleni rockamani.(można co prawda za tym tęsknić, za szalonymi latami 80-tymi , które miały swój urok) Przeciez za czasów TD zespół nie był jusz tak "aktywny fizycznie" jak za SWW itd... Ale popatrzcie , na przykad na Deep Purple czy The Rolling Stones... widzieliście ich, znacie ich wizerunek. Chłopy mają prawie już 70 na karku a co robią.... są bardziej żywiołowi w moim przekonaniu... Reklamowe zdięcia tych zespołów maja bardziej rockowy, zaczepny, agresywniejszy charakter... Dla mnie też najwazniejsza jest muzyka, ale wizerunek BJ nie przemawia do mnie już tak jak kiedyś... Ogólnie więcej luzu chłopaki ! ! !
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Czy sa aktywni fizycznie to trzeba zon zapytac :P ale chyba tak bo jon do tej pory juz czworke spłodził :D
Ale popatrzcie , na przykad na Deep Purple czy The Rolling Stones... widzieliście ich, znacie ich wizerunek. Chłopy mają prawie już 70 na karku a co robią.... są bardziej żywiołowi w moim przekonaniu... Reklamowe zdięcia tych zespołów maja bardziej rockowy, zaczepny, agresywniejszy charakter...
to dwie rozne kategorie zespołow ;] nie znam za bardzo przebiegu ich kariery ale watpie zeby mieli teraz tak wielkie trasy jak bon jovi srednio co 2 lata.
KAzdy bylby zywiolowy jakby mial wychodzic na scene tylko raz na jakis czas... a jon juz jest przemeczony tym skakaniem ;]
przykładem jest to ze jovisi potrafia zapełbnic cale wembley i to na 2 razy ;] a stonsi ktorzy prawdopodobnie maja go otworzyc nie potrafia zapelnic go nawet raz ;]
czyli nie wiem na kogo popyt jest wiekszy :P

i chyba procz zaczepnego charakteru nic wiecej nie maja :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

No nie wiem czy takie bardzo "rżne kategorie zespołow" . Generalnie to rock na wysokim poziomie, o innych odmianach :P.Nie zapominajmy że mowa głownie o -wizerunku- zaspołu :P. A te o których ja mowie, maja moim zadniem znacznie bardziej rockowy charakter, wizerunek... w szczegulności Deep Purple ( takie ostre BJ hehe ... no może nie do końca ).--znów zchodze z tematu ehhh--- A co do tego czy Stonesi nie wypełnia stadionu;/ Ja bym na odwrót powiedział . Ten zaspół na jaki kolwiek stadion przyjedzie wypałnia go po brzegi. (Z tego powodu BJ do polski niestety nie przyjedzie(szkoda:( .... ) ,ale Stonesi tak .. na lotnisku w Warszawie/Bemowo ... w czerwcu :D... ale BJ rules :) ). Podobno ostatnio T R S dali gdziś darmowy, otwarty koncert i przyszlo ,, żeby nie scyganić, liczba uczestników sięgała miliona..była podana w milionach jak mnie wzrok nie mylił./// Osobiście zdziwił mnie wybór BJ na otwrcie Wembley , niejako sportowego symbolu Angli... Stonesi wydawali by sie bardziej na miejscu na taką impreze. /// Ciesze sie z tego wyboru tzn, że to Bon Jovi, bo swiadczy to moze o tym że BJ może rywlizować z takimi zespołami legendami( z reszta sa juz prawie legendą, niech jeszce pograja nam troche ) .... :)

[ Dodano: 2006-03-21, 23:16 ]
Jeszce dodam.. co do tras moge sie zgodzić.. Np taka trasa z NJ .. mało który zespół może sie czyms takim pochwalić. Obecnie HAND też całkiem całkiem ... nie można sie wstydzić ;)
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Mimo iż wizerunek chłopaków a właściewie panów nie jest typowo "rockowy" i nie prezentuje się tak jak dawniej - lata '80 czy era These Days, jednak nie jest z nimi tak źle :)
Nie najwazniejszy jest wygląd, ale to, jak grają :) A muzykę robią swietną i faktycznie - nie są to już dzikie lata '80, jednak czasy sie zmieniają, ludzie dojrzewają...
Nie mam nic do ich wizerunku, nie uwarzam go również za boysbandowy.
Chłopcy ubierają sie w to co wygodne...i jest ok,bo przecież nie szata zdobi człowieka ;) :P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Ankag pisze:Chłopcy ubierają sie w to co wygodne...i jest ok,bo przecież nie szata zdobi człowieka ;) :P
Nie, ale w połączeniu z ognistą rockową muzyką czyni rockmanów rockmanami ;) ;) . A tego niestety coraz u naszych Jovisów mniej ostatnio-i jednego, i drugiego.... :P :P
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wygląd Jovisów to jak najbardziej typowy DZISIEJSZY wygląd rockmenów.
Popatrzcie na Nickelback, Reamons (Chyba tak), U2, Green Day.

Obcisła koszulka, Dżinsy, Włosy na lakier/żel, Jakieś elegsanckie buciki.
Nie, ale w połączeniu z ognistą rockową muzyką czyni rockmanów rockmanami . A tego niestety coraz u naszych Jovisów mniej ostatnio-i jednego, i drugiego....

Rockmenami są jak najbardziej... może chciałaś powiedzieć Hard Rockowcami
Mimo iż wizerunek chłopaków a właściewie panów nie jest typowo "rockowy" i nie prezentuje się tak jak dawniej - lata '80 czy era These Days, jednak nie jest z nimi tak źle
Jeśli chodzi o ere These Days, to nie przepadam za ich ubiorem tzn flanelowe koszule itp i włosami. Uważam, że teraz wyglądają najlepiej (Od 2000 roku) chociaż najbardziej rockowo było za czasów New Jersey.
KAzdy bylby zywiolowy jakby mial wychodzic na scene tylko raz na jakis czas... a jon juz jest przemeczony tym skakaniem
No chyba aż tak źle nie jest. Daje czadu może nie lata jak kiedyś ale koncerty są na bardzo wysokim poziomie. (Nagrody mówią same za siebie).
Ale popatrzcie , na przykad na Deep Purple czy The Rolling Stones... widzieliście ich, znacie ich wizerunek. Chłopy mają prawie już 70 na karku a co robią.... są bardziej żywiołowi w moim przekonaniu...
Oh My God. Widziałem ostatnio troche zdjęć Jaggera i co mi się rzuciło w oczy to to, że wyglądał zupełnie jak Jon (chyba idą w ślad za Jovisami :). Tzn włosy na pianke, Make-Up na twarz, czarny Golfik pod sama szyje itp. A to, że są żywiołowi to ja uważam, że Jovisi też są. Pozatym sam zobacze na koncercie i wam powiem :P
To tak jakbys powiedzial : babciu chodz zapalimy jointa tak jak za dawnych czasow gdy bylas hipiska
Ludzie maja 50 na karku a chcecie zeby sie zachowywali jak banda nieopierzonych kurczakow
Brawo . Nic dodać nic ująć . "Mierzmy siły na zamiary"
Brakuje im tego luzu, "samowolki" i są "za czyści" jak na zespół rockowy.
Tak jak mówiłem popatrz na inne zespoły: U2, Greeni, Nickelback itp. Są zespoły Rockowe grzeczniejsze i te mniej grzeczne (HIM, Wig Wam)

Ja uważam, że wyglądają świetnie i im to pasuje. Ubierają się najlepiej jak mogą. Kowbojki + Kapelusz + Dżinsy + T-Shirt + Pasek Metalowy TO JEST TO :P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Adrian pisze:Wygląd Jovisów to jak najbardziej typowy DZISIEJSZY wygląd rockmenów.
Popatrzcie na Nickelback, Reamons (Chyba tak), U2, Green Day.
Obcisła koszulka, Dżinsy, Włosy na lakier/żel, Jakieś elegsanckie buciki.
Typowy wygląd rockmenów, nie może być dzisiejszy, bo wtedy nie będzie już typowy. Rockmeni - Velvet Revolver.
Adrian pisze:Jeśli chodzi o ere These Days, to nie przepadam za ich ubiorem tzn flanelowe koszule itp i włosami. Uważam, że teraz wyglądają najlepiej (Od 2000 roku) chociaż najbardziej rockowo było za czasów New Jersey.
a czemu?
Adrian pisze: No chyba aż tak źle nie jest. Daje czadu może nie lata jak kiedyś ale koncerty są na bardzo wysokim poziomie.
Teraz to jest autopilot, nic wiecej. Nie ma feelingu, jest szczerzenie sie do panienek.

Adrian pisze:Oh My God. Widziałem ostatnio troche zdjęć Jaggera i co mi się rzuciło w oczy to to, że wyglądał zupełnie jak Jon (chyba idą w ślad za Jovisami :). Tzn włosy na pianke, Make-Up na twarz, czarny Golfik pod sama szyje itp.
OMG! Ty też? Ja ostatnio przeglądałem żurnale ze światowymi gwiazdami i tam pisali, że Mick i Jon używaja pianki do golenia od Gucci. Nie wiem tylko jak z pianką do włosów? Wiesz może jaka firma? Chyba, że custom made są...
Adrian pisze:Ja uważam, że wyglądają świetnie i im to pasuje. Ubierają się najlepiej jak mogą. Kowbojki + Kapelusz + Dżinsy + T-Shirt + Pasek Metalowy TO JEST TO :P
a bokserki? skarpetki? też pewnie sa fajne :) Eh, mieć styl jak Jon... Niedościgniony jest.

Restekpa!
Mateo
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”