Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Gloria pisze:A mi właśnie znajoma to wysłała, bo uznała, że skoro jadę na koncert to do mnie pasuje :hahaha:
Haha mnie tak samo! :D Cytat: "Widzę, że Bon Jovi to od razu wysyłam..." :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

ja też tego sam nie znalazłem tylko od kumpla :D fajnie, że jak moi znajomi widzą coś z BJ to kojarzą to ze mną :cfaniak:
Awatar użytkownika
bad_name62
I Believe
I Believe
Posty: 83
Rejestracja: 1 lutego 2011, o 14:14
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_name62 »

Pewnie już dużo osób widziało :D http://kwejk.pl/obrazek/1558583/dużo-faktów.html
I've been everywhere, still I'm standing tall .. :)
Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

jak zobaczyłam Jona na zdjęciu to od razu mnie zaciekawił ten kwejk :)
These open arms...
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Mnie też, ale nie chciało mi się reszty czytać :P Jon na początku :jupi:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

piękne czasy , kiedyś na EMA czekało się cały rok , a teraz ...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Kiedyś było i czego posłuchać i na kogo popatrzeć. Dziś nie ma ani tego, ani tego. Pozostają nam jedynie gwiazdy "starej daty". Bo nie mogę powiedzieć, że Justina Biebera da się słuchać, a Roberta Pattisona oglądać :cfaniak:
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Dokładnie, nie mam teraz takich muzyków... No może poza 30 STM choć ostatnio Leto szaleje ze swoim image'em i już nie ma piosenek tak kultowych utwrów jak kilka lat temu :(
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

misstwisted pisze: Bo nie mogę powiedzieć, że Justina Biebera da się słuchać, a Roberta Pattisona oglądać :cfaniak:
Wybaczcie offtop, ale...
Wątpię również, że da się na odwrót. :)
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Mkwiatek93 pisze:Dokładnie, nie mam teraz takich muzyków... No może poza 30 STM choć ostatnio Leto szaleje ze swoim image'em i już nie ma piosenek tak kultowych utwrów jak kilka lat temu :(
Chcesz o tym porozmawiać? :D Ale nie, to w sumie nie to forum.

Ja Wam powiem coś co jest taką moją osobistą uwagą. Zachwycamy się tym co było kilka (-naście, -dziesiąt) lat temu w muzyce traktując to jako klasykę ale zauważcie, że klasyką stały się dopiero z biegiem czasu.. tak na dobrą sprawę zespoły, które dziś mamy za klasykę też mogły nie do końca podobać się ich ówczesnym słuchającym/oceniającym. I nie, nie chodzi mi o to, że za kilka lat J. Bieber stanie się klasyką ale o to, że niedocenianie współczesności (tak ogólnie) jest niejako wpisane w ludzką naturę, tak myślę ;)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

No niby tak, ale np. gwiazdki ostatnich lat typu no nie wiem np Nasze Ich troje czy zagraniczne gwiazdy pojawiające się letnią porą np Rihanna czy Gaga. Myślicie że za 10 lat ktoś będzie słuchał ich z rozrzewnieniem? Przykładem może być też Britney Spears, 'księżniczka popu' swojego czasu. Zaliczyła sporo manianek w swojej karierze, skandali itd.
Dziś już nie jest szczupłą i młodą pięknością, i nawet jeśli ktoś ją słucha, to dlatego że ma przyjemne piosenki, choć i tak uważam że miłośników artystów takiego pokroju dziś się traktuje z pewnym dystansem, że g... się znają na prawdziwej muzyce itd. Coś w tym musi być... bo ja się zgadzam z tym że to nie muzyka to co oni prezentują, bo właśnie nie wnieśli nic nowego i za parę lat słuch może całkiem o nich zaginąć.

To takie moje 3 grosze do wątku Glorii, czas wrócić do głównego tematu, z góry przepraszam :)
Znalazłam fragment taki z przymrużeniem oka, z Nonsensopedii o historii miasta Jarosław:
W mieście obradował Sejm Czterech Ziem, czyli ciało ustawodawcze Imperium Klingonów, któremu przewodniczył John Bon Jovi.
Pomijając już ten błąd... :whoeva:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię słuchać zespołów, jak i oglądać aktorów, którzy nie stanowią dla mnie żadnej większej wartości i nie wywołują pewnych emocji. Na przykład wymienione wcześniej 30 STM. Grają muzykę jak wiele innych dzisiejszych zespołów i po prostu nie zachwyca mnie niczym specjalnym. Szukam wstecz, bo jest w czym szukać i wydaje mi się, że z końcem lat 90-tych wszystko zostało już odkryte (poza muzyką elektroniczną, która wciąż zaskakuje).
Jeśli już brać pod uwagę słowa Glorii - może masz trochę racji. Ale wydaje mi się, że czasy w których zyjemy, rozwój mediów, forma promocji też ma na to wpływ.
Stawiając jako przykład moją 11 letnią siostrzenicę, która posiada dostęp do telewizji kablowej (co za tym idzie Disney Channel itp.), komórki, internetu, a mnie - dziecko, które wychowało się wyłącznie na Cartoon Network z niemieckiej kablówki i grach na PSX, jest ogromna przepaść. Taki był mój dostęp do świata mając 10 lat. Praktycznie żaden. Oczywiście nie przedstawiam siebie jako dziecka wychowanego w erze średniowiecza, ale co wywarło ogromny wpływ na to, kim teraz jestem i jakiej muzyki słucham, to starsi brat i siostra. Kiedyś ogromną ilość czasu spędzałam w pokoju brata obwieszonymi plakatami Slayera i Metalliki oraz siostry namiętnie nagrywającej na kasety wszelkie audycje "Hop i bęc" w tym utwory Dżemu, Nirvany oraz wielu całkiem fajnych popowych polskich wykonawców. I tym żyłam, nie siedziałam w internecie - którego posiadanie w stosunku na całe miasto dało się policzyć na palcach jednej ręki, do tego chyba tylko w placówkach administracyjnych - jak dziś moja siostrzenica i nie byłam na świeżo z nowymi singlami wydanymi przez Justina Biebera czy Miley Cyrus. Szczerze? Ciesze się, że dziś jestem takim zacofanym człowiekiem i nie czuję pociągu do teraźniejszości. Bo jak patrzę na to biedne dziecko przed telewizorem lub komputerem, a jak wspominam sobie moje ciekawe dzieciństwo, to mi się łezka w oku kręci :D

Ale żech dzisio rozgodano :cfaniak:
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

misstwisted pisze:Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię słuchać zespołów, jak i oglądać aktorów, którzy nie stanowią dla mnie żadnej większej wartości i nie wywołują pewnych emocji. Na przykład wymienione wcześniej 30 STM. Grają muzykę jak wiele innych dzisiejszych zespołów i po prostu nie zachwyca mnie niczym specjalnym. Szukam wstecz, bo jest w czym szukać i wydaje mi się, że z końcem lat 90-tych wszystko zostało już odkryte (poza muzyką elektroniczną, która wciąż zaskakuje).
Dlatego, według mnie, warto poszperać w muzyce alternatywnej. Jeśli ktoś chciałby przesłuchać, to zamieszczam tutaj Sama Lawrence'a, który mnie po prostu zaczarował. Szczerze polecam http://samlawrence.bandcamp.com/album/casi-2
Polecam też Tame Impala, niektóre kawałki Awolnation, Kimbrę (jestem już nudna), St Vincent, albo jej duet z Davidem Byrne (szczególnie piosenka "Who"). Oczywiście nie wszyscy lubią taką muzykę, ale dla mnie to niesamowicie inspirujące, nie trzymanie się utartych reguł, innowacyjność, bla bla. Poza tym połączenie w cholerę dobrych tekstów z muzyką. To są ciekawe i niesamowite nowe talenty. Kończę offtop, serio.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Bon Jovi wciąż świetnie zarabia:

http://muzyka.onet.pl/newsy/rock/bon-jo ... omosc.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”