Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

A dzisiaj w jakimś radiu (albo Radio Zet albo RMF FM) mówili o BJ. No a później puścili Livin' On A Prayer
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Jovinka pisze:A dzisiaj w jakimś radiu (albo Radio Zet albo RMF FM) mówili o BJ. No a później puścili Livin' On A Prayer
To miło ,że w tego typu stacjach , puszcza się i mówi o Bon Jovi.To dobry znak , że w radiach komercyjnych , promujących , akurat modną muzykę , nie zapomina się o klasykach muzyki.
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

To miło ,że w tego typu stacjach , puszcza się i mówi o Bon Jovi.To dobry znak , że w radiach komercyjnych , promujących , akurat modną muzykę , nie zapomina się o klasykach muzyki.
Czy ja wiem? W radiach gdzie pierwszyzną jest nudny pop? Bon Jovi leciało w towarzystwie Feela, Lady GaGy i innych gówien, więc nie wiem czy to jest dobra sprawa, a raczej znak.

Pozdrawiać.
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Hako pisze:
To miło ,że w tego typu stacjach , puszcza się i mówi o Bon Jovi.To dobry znak , że w radiach komercyjnych , promujących , akurat modną muzykę , nie zapomina się o klasykach muzyki.
Czy ja wiem? W radiach gdzie pierwszyzną jest nudny pop? Bon Jovi leciało w towarzystwie Feela, Lady GaGy i innych gówien, więc nie wiem czy to jest dobra sprawa, a raczej znak.

Pozdrawiać.
Ja myślę że dobry znak.Lepiej , żeby się jednak mówiło o zespole niż żeby panowała kompletna cisza.A że koło muzycznego badziewia, nic się już na to poradzi.W tego typu stacjach radiowych , mało leci porządnej muzyki.
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Dzisiaj byłam w empiku i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam gazetę z Jonem na okładce: 'Gazeta Uliczna dwumiesięcznik nowej ekonomii społecznej' w środku artykuł
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

a dzisiaj w mojej knajpie poleciał HAND!! O radosny dniu!! <peace>
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

W aktualnym Teraz Rock jest wywiad z IRA i w jednym momencie pojawia sie odpowiedź Gadowskiego coś w stylu ,że ich korzenie pochodzą z "rocka środka" czyli takich artystów jak Bryan Adams czy Bon Jovi.
Czytałem na szybko w empiku więc jak ktoś ma ten numer i coś źle napisałem to mnie poprawcie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

wczoraj rodzice mi mówili, że na HBO był jakiś film i wspomnieli o Bon Jovi.
Było coś takiego: kobieta na weselu zaczęła śpiewać (chyba trzeźwa nie była :D ), a jakiś facet mówi do dziewczyny, że mu to coś przypomina, a ona, że jej też i wyszło, że myślą o tym samym czyli o BJ. nie wiem co to był za film :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
BadMedicine
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2009, o 18:47
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: BadMedicine »

Scrooge pisze:Ja mam podręcznik od angielskiego z czasów gdy chodziłem do gimnazjum i w jednym z tzw. unitów są 2 strony w całości o BJ, m.in. dzień z życia JBJ ;) jutro zrobię skany i wrzucę żeby Wam pokazać :D
Mam prośbę mógłbyś je wrzucić jeszcze raz ?
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Pragnę się wam pochwalić, iż dziś w okolicach pewnego supermarketu zobaczylam...samochód z napisem <bon jovi> ;)
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

milagros^ pisze:Pragnę się wam pochwalić, iż dziś w okolicach pewnego supermarketu zobaczylam...samochód z napisem <bon jovi> ;)
u mnie przed domem stoi taki codziennie :D
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

milagros^ pisze:Pragnę się wam pochwalić, iż dziś w okolicach pewnego supermarketu zobaczylam...samochód z napisem <bon jovi> ;)
Haha :D Ja tez widziałam koło biedronki xDD
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

witw pisze:
milagros^ pisze:Pragnę się wam pochwalić, iż dziś w okolicach pewnego supermarketu zobaczylam...samochód z napisem <bon jovi> ;)
Haha :D Ja tez widziałam koło biedronki xDD
Hahah, ten wlasnie tez stal kolo biedronki :P az mu zdjecie zrobilam :bg:
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

AAAAAAaaaaa doznalam przed momentem szoku !!!!!! : http://admin13.bloog.pl/id,2990483,titl ... caid=694f5 --->koszulka
Trafilam przypadkiem, tu widac lepiej --> http://i40.tinypic.com/21m6gjk.jpg :kwasny:
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”