Która piosenka i dlaczego?

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Która piosenka i dlaczego?

Post autor: Pippo »

Chciałbym poznać także Wasze opinie na temat tego która piosenka i dlaczego najbardziej podoba się Wam z nowego albumu :)

Mnie się najbardziej podoba Welcome To Wherever You Are, za jej nastrojowość.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Po około pięciokrotnym przesłuchaniu HAND, jeszcze nie potrafię wybrać jednej piosenki, jako ta naj. Mogę za to podać kilka tytułów piosenek, które napewno są według mnie wśród tych najlepszych: HAND, Welcome To Wherever You Are, I Am, Dirty Little Secret.
A tak w ogóle to wszystkie mi się naprawdę podobają. Cała płyta jest wspaniała.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Mi sie najbardziej podoba One Last Cigarette. Za to, że to że ze kazdym razem jak ja słysze to muszę śpiewać razem z Jonem. Za to, że jest zróżnicowana, że ma super momenty - jak wejście w refren zaraz po chórkach; świetne, choć odrobine za krótkie solo, czy wreszcie za to, że całkowicie moge się identyfikować z tym, co śpiewa Jon.

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

Agata BJ pisze:Po około pięciokrotnym przesłuchaniu HAND, jeszcze nie potrafię wybrać jednej piosenki, jako ta naj. Mogę za to podać kilka tytułów piosenek, które napewno są według mnie wśród tych najlepszych: HAND, Welcome To Wherever You Are, I Am, Dirty Little Secret.
Zgadzam się. Do dobrych kawalkow dodalabym jeszcze Last Man Standing.
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

I jeszcze Novacaine mi się zaczyna bardzo podobać :) Najbardziej sama końcówka. Taka spokojna.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Naj
HAND
I Wanna Be L
Welcoem
LastM
One LAst
Complicated
Dirty
I Am
Story Of My Life
I Who Says

Cała płytka jest genialna.

Mozecie cos tu popisac bo wnerwiaja mnie idioci co nie słuchaja płyty tylko pisza ze gniot dla samego napisania.

http://muzyka.interia.pl/plyta/idart//i ... plt/11810/
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Wybranie jednej piosenki z tylu świetnych utworów jest wręcz niemożliwe, mam co najmniej 5 faworytek ;) Po głębokim namyśle stawiam na:

Last Man Standing - za tekst i tą niesamowitą gitarę... ach, no ogólnie za całokształt. Tą piosenkę wybiera się i nawet nie trzeba mówić, dlaczego ;-)

Complicated - tu głównie za tekst. Gdyby jeszcze raz pojawił się temat 'Która piosenka najbardziej do was pasuje?' bez wahania bym na nią wskazała.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Ja też wybieram Last Man Standing na swojego faworyta, poza tym niezły klimat ma Story Of My Life czy I Wanna Be Loved (chociaż do talk-boxu w tym ostatnim musiałam się przyzwyczaić :P ), i oczywiście Dirty Little Secret.... :lol: . Ogólnie płyta naprawdę ok :D , znaczny skok do przodu w porównaniu do Crusha na przykład.... Co by tu nie mówić, tym razem to prawdziwy rock&roll, chociaż wiadomo, że nie ten w stylu np. KTF......
Ostatnio zmieniony 10 października 2005, o 09:33 przez Twisted Sister, łącznie zmieniany 1 raz.
Undivided
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Undivided »

Mam HNAD od trzech dni i dopiero się w nią wsłuchuję. Jak na razie podobają mi się wsszystkie utwory i jeszcze nie potrafię wymienić tego najlepszego. Jak na razie najbardzije zapamiętałam I Am, Last Cigarette, Bonusowy kawałek, Complicated.:):)
gnatek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2005, o 12:16
Lokalizacja: PL

Post autor: gnatek »

Każda piosenka jest super na swój sposób. Mi najbardziej podoba się "I want to be loved". Całkiem całkiem jest też "Have a nice day".
Ogólnie cała płyta jest kozacka. Nie jest to "Crush" czy "Bounce", gdzie fajne piosenki można policzyć na palcach jednej ręki, nie jest to też "Slippery When Wet" czy "New Jersey", które mógłbym słuchać non stop. Płyta może nie jest "dziwna", ale napewno oryginalna i trochę trudna do opisania. Na plus jest napewno brak ballad, których nienawidzę...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

gnatek pisze: Na plus jest napewno brak ballad, których nienawidzę...
Nienawidzisz Always ? Bed of roses ? I'll be there for you ? Mi osobiscie brakuje chociazby jednej ballady.Moglby znalesc sie na plycie These open arms.No ale nie ma co narzekac bo w porownaniu do Crusha czy Bounce to plyta jest swietna.Najlepsze jest zdecydowanie Dirty little secret, za wielki power i energie.Poprostu majstercztyk :)
Obrazek
gnatek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2005, o 12:16
Lokalizacja: PL

Post autor: gnatek »

Dandi pisze:Nienawidzisz Always ? Bed of roses ? I'll be there for you ?
Nie powiedziałem, że nienawidzę akurat tych. Ująłem to ogólnie. Zdecydowanie bardziej wolę posłuchać "One wild night" czy "Everyday" niż wymienione przez Ciebie ballady. Chociaż czasami mam zajawki na słuchanie czegoś wolniejszego ;), to zdarza się to b. żadko...
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Od pierwszego przesłuchania urzekło mnie Welcome to wherever you are, poza tym typowałabym Bells of freedom, Last man standing, One last cigarette i Complicated. Ale z każdym przesłuchaniem płyta podoba mi się coraz bardziej i w tym momencie mogę powiedziec jedynie, że zdecydowanie nie podoba mi się "Wildflower"
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A ja jak do tej pory jeszcze nie wyczaiłam piosenki na tej płycie, która by mi się nie podobała wcale :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Welcome To Wherever You Are - bardzo nastrojowa, piękne słowa, własnie takich słow potrzebuje teraz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”